СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма

  • 47 078
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 970
Здравейте , имам един въпрос към вас (че нещо с гугала не намирам инфо).
 Знаели някои къде в Бургас се продават аксесоари и обков за кухня , нашия тати се справи с проекта и сега да си набавим необходимите асортименти към нея. Благодаря ви предварително. Hug


Провери в Салекса или под ул.Калоян посока Мария Луиза до детската площадка-Краснодар  има също такъв магазин. Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 4 397
и аз в темата  Mr. Green , може би след година дай боже и аз ще се похваля с кухня
гледам, че всички строителки са тук  Heart Eyes

# 47
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Здравейте момичета. Впечатлена съм от идеите, проектите и кухните ВИ. Невероятни сте. От Вас черпя и ще продължавам да черпя Blushмного, много идеи Hug Искам да се обърна с молба за помощ към Вас. Правя голяяяям и за съжаление продължителен ремонт, но...дано свърши добре всичко:) Ред е на кухнята Simple Smile Моля помагайте с идеи. Сложила съм на схемата местата на някои уреди-те просто няма другаде къде да са. Бих била щастлива да откликнете Blush
http://picasaweb.google.com/ndelchinova/Kitchen/photo#5223860779573697250

# 48
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,спешен въпрос-контактите на гърба на кухнята на каква височина е най-удобно да се поставят.???

# 49
  • MJF
  • Мнения: 8 608
  според мен в долната половина от височината на гърба.плюс -като включиш щепселите и кабелите ще ги  виждаш малко или въобще няма да ги виждаш.неписано правило.възможно най -ниско.

# 50
  • Мнения: 2 085
aко ще имаш контакт около мивката, по-добре да е малко по високо  Peace

# 51
  • Мнения: 2 035
Няма ли станндартна височина, на която минава ел.инсталацията?

# 52
  • MJF
  • Мнения: 8 608
не знам да има стандарти вече за каквото и да е.когато се прави нова кухня,ВиК и ел.инсталациите се правят по желание на клиента.има нормативи,които се спазват,когато няма друго желание от страна на собственика.

# 53
  • Мнения: 491
Хайде и аз тук. Вече започваме довършителните работи по апартамента и сега действаме по проекта за кухня. Когато го оформим ще дам и снимки Simple Smile.

Много силно ме вълнува въпросът за гърба на кухните - плоскост или плочки. Ако е плоскост как се закрепва и до колко устойчива е на влага. Ако са плочки - те от пода ли се редят или само в свободното пространство, т.е. зад шкафовете има ли плочки? Аз много искам да си сложим стъкло, но не мога да си представя как стъклото се закрепя там и как се уплътнява за да не тече зад шкафовете newsm78.

# 54
  • MJF
  • Мнения: 8 608
по твоите чуденки има доста мнения в темата.има + и - за плочки, дървен гръб или стъклен.прегледай ако искаш темите до тук.а има и отделни питания в архива. Peace

# 55
  • MJF
  • Мнения: 8 608
аз имам стъкло като декоративен елемент ,върху продължението на кухненския плот.закрепено е чрез стъклодържачи за плота.там са тостер, кафемашина и други нецапащи джаджи.иначе за да не тече и прочие се уплътнява например със силикон .но за стъкло като гръб на кухня,в която ще се готви, се сещам за доста "-".

# 56
  • Мнения: X
Бих искала да помоля за съвет относно теракот или ламинат за кухня-трапезария с камина и отделно малко бокче newsm78

# 57
  • Мнения: 404
Здравейте, следя темите с голям интерес от самото начало. Страхотни идеи взех от тук и успях да направя собствен проект за бъдещата си кухня. Моля, да го погледнете и да кажете мнението си.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=264954
Апартаментът е ново строителство и кухненския бокс е част от дневната. Приемам всякакви идеи и критики. Надявам се с ваша помощ да направя наистина една удобна и функционална кухничка.  Hug

# 58
  • MJF
  • Мнения: 8 608
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298103.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283720.0
и още теми по въпроса за пода в кухните има в архива.

мимоза , тази стая  е 3 в 1 .аз бих ограничила кухнята в пространсвото където е ,без да излиза от обособената ниша и да навлизам в частта трапезария.така и така до кухнята има маса и на мен няма да са ми нужни плот със столове.

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 16:22 от 6o6ul40

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
аз имам стъкло като декоративен елемент ,върху продължението на кухненския плот.закрепено е чрез стъклодържачи за плота.там са тостер, кафемашина и други нецапащи джаджи.иначе за да не тече и прочие се уплътнява например със силикон .но за стъкло като гръб на кухня,в която ще се готви, се сещам за доста "-".

Би ли споделила, че ме вълнува много този въпрос  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт