СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма

  • 47 069
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Явно хич ме няма в обесненията.  ooooh!
Къщата е с два входа-централния е преди коридора това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6155105
А в кухнята има вратопрозорци,от тях се излиза на верандата.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5895711 на 1 ет в ляво,а хола е в дясно .

Наред са си обясненията- аз гледам схемата. Там трапезарната част е точно пред този "вратопрозорец" и точно пред входа в хола. Така ли? И от антрето през криволичещо коридорче се влиза първо в кухнята?

Никак не ми харесва разпределението, респективно Г-образната кухня. newsm78 Или даваш планировката на архитект да ти я оправи като хората, или мислиш сама, но първо от този пункт.

# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Здравейте,аз отдавна не съм се включвала,но моята кухня най-сетне е готова сглобена,но сега почиствам и подреждам шкафовете.Пак има дребни детайли за дооправяне ,но става за снимки,ще гледам до края на деня или утре да ви я пусна да я видите Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 971
Интересен план, ще следя развитието

# 18
# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
аз, таковата, да погледам Sunglasses

защо Дидка не пуска вече темата?

# 20
  • Мнения: 3 770

защо Дидка не пуска вече темата?


Защото имаше препоръка от модератора да се пусне нова тема , а старата ще бъде заключена - присто Дидка не беше на линия в момента.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
 Peace  и аз тук

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 685
аз продължавам да ви следя Simple Smile
Виждам че има нови кухни,честито на всички,а и нови потребители които много свежи идеи дават.
Успех на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 7 430
Привет на всички  Kissing Heart


защо Дидка не пуска вече темата?

...беше на море  Wink

# 24
  • Мнения: 183
Здравейте момичета,
искам специално да благодаря на Spoonman  и на Манди Портокалова   bouquet.Благодаря момичета, че ми помагате в лутането кое как да разположа.Spoonman  хареса ми твоя проект за кухня. Grinning Притеснявам се само дали тези вградени хладилници не са прекалено скъпи? Извинявай за глупавия въпрос, но какво е "плот домино".А коминното тяло по скица май е дадено 37см.Надявам се да е толкова  Sad ,защото наистина ще се получи супер тясно Cry.Все пак 30см са си 30см  Wink

# 25
  • Мнения: 183
Пропуснах да кажа,че бях малко в почивка затова сега чак се включвам.Още веднъж благодаря, че ви има  smile3501 smile3501 smile3501

# 26
  • Мнения: 2 891
Домино са котлоните двойка.

За хладилниците - има и на нормални цени. По-малко избор има, обаче. Разгледай.

# 27
  • Мнения: 301
Да се запиша и аз,че незнам кога ще стигнем до кухнята

# 28
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 192
Ето я моята, току-що сглобена, не съвсем довършена и вече използваща се кухня.
Мой си е проекта, баща ми и мъжа ми я сглобяваха.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ето я моята, току-що сглобена, не съвсем довършена и вече използваща се кухня.
Мой си е проекта, баща ми и мъжа ми я сглобяваха.
Честито   bouquet Браво за мъжете ти  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт