Бебето ми не спи по цял ден

  • 29 875
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
храни на поискване и излизайте по дебелите сенки
жегата не пропуска никой,мори всички

# 16
  • Мнения: 94
И ние имахме такъв период, но определено го отдавам на колите. Понякога се случва и сега, въпреки че са по-леки те пак не им дават мира WinkСамо разходките навън ни помагаха

# 17
  • Мнения: 1 080
И ние сме от неспящите.
Само в количкато нанка!!!
А мрънкането може би е от колики или де да знам - храни го по -  начестичко.

# 18
  • Мнения: 583
Дъщеря ми също не спеше по цял ден,оказа се, че е гладна, сега спи 2 пъти по 20 минути.  Mr. GreenС какво се храните и как, това също е важно. Naughty

# 19
  • Мнения: 5 940
Синът ми на възрастта на твоето бебе и до края на третия месец, когато свършиха коликите, не спеше по цял ден. Не мрънкаше, а се дереше от рев. Беше някакъв невероятен кошмар.
Хубавото беше, че поне през нощта спеше непробудно, тогава си почивахме.
Като стана на четири месеца кошмарът свърши и се превърна в сравнително спокойно бебе с добър режим на спане.

# 20
  • Мнения: 78


            Моят син миналата година по това време беше на 2 месеца и дни, не спеше по цял ден - определено си мисля, че беше от жегите.........Към септември се успокои. Колики никога не е имал много силно изразени, но при вас може и да е комбинация

# 21
  • Мнения: 396
Някои може и да се смеят, но и ние имахме същия проблем - и май беше урочасан. След като му баяха веднага се успосои и сега спи много спокойно. Взех си светена вода от църквата и сега след всяка разходка му измивам очичките. Бабини деветинини, но на мен ми помогнаха. Успех и на теб!

Не се смея, защото преживяхме нещо подобно с племенника ми!
Друга възможност е ако кърмиш и пиеш кафе!!! Съшо така виж съставките на чая . Аз варях само семе от копър , а не готовите чайове.
Още нещо, което може да е причина - топло е, пие ли водица освен чайчето?
 Това ми идва на ум.
Пиши как се справяте!
p.s.:А през нощта как е?

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 12:07 от IANAMAIL

# 22
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
А навън, по време на разходка не спи ли ? Моето бебе също не беше от поспаливите, но с течение на месеците търпи развитие.Към днешна дата спи до 3 пъти на ден, два пъти по половин час и един път за час и половина, два.Като преминат коликите и бебе още порасте ще си изгради режим Peace

Общи условия

Активация на акаунт