Уреди за вграждане на Eurolux

  • 42 726
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Днес прочетох, че Eurolux е българска патентована марка за Балканския полуостров Shocked Shocked Shocked
и сега се чудя дали е за добре или  Mr. Green

е, здрасти  Laughing
А "ЕЛИТ" какво е?

# 16
Това е патентована търговска марка , а не производител.
Производителите сама се обедих ,че са Фабер или Нарди. Ако се загледа един аспиратор под марка Eurolux някаде отдолу под филтрите се вижда една лепенка на която пише марка,производител и до него има логото на Фабер.
На дали Фабер ще се оставят да им се ползва логото ако не е минало през тях.

# 17
  • Мнения: 1 844
скоро си поръчахме кухнята и от фирмата ни препоръчаха и на нас тези уреди.фурната ни е същата,аспираторът също.
надявам се наистина да са добри..

# 18
  • София
  • Мнения: 2 805
Като си поръчвахме кухнята, на нас също ни препоръчаха тази марка, по- точно този модел http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=271 Някой да има впечатления?

# 19
  • Мнения: 6
А някой има ли информация за мивките на Eurolux къде са произведени. Харесах си гранитна - модел Tekno 400.
Ако някой ползва такава мивка моля да сподели впечатления - драскат ли се, чупят ли се, стават ли на петна, лесна ли е поддръжката им, издържат ли на горещо...........

# 20
Моята мивка е Eurolux. Идеална е. Grinning Предвид това,че всеки ден по 2 пъти изсипвам чинии,все едно съм хранила целият български народ и мия ли мия... Дори се изненадах,че след едно по-обилничко измиване на по-мазничка храна,по мивката не остават петна и следи,а имам навик да я мия с препарат,който ми е останал след предишната. Другото,което ме впечатли( Embarassed) е,че след минаване по крайчетата с един парцал напълно обира всички капки и не остават НИКАКВИ петна.

Поръчах всички уреди на тази фирма,само батерията ми е Blanco. Е,под "уреди" разбирайте абсорбатор,котлони,фурна и хладилник,защото за повече няма място.

# 21
# 22
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте и ние си взехме уреди на тази марка , та искам да попитам за фурната като се продават отделно панелите самопочистващите заслужава ли си да ги взема ?
Чакам отговор от тези който ползват в момента фурната. Hug
Благодатя ви предварително.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 876
дано не бъркам, но мисля че повечето се продават с тези панели, както и с тавичките..
самопочистващи се означава че по - лесно се чистят, а не че се чистят сами предполагам си запозната...ние сме с такива (в сегашният ни дом) и наистина лесно се чисти...затова предпочетох и новата ми фурна да има подобно нещо ...цената доколкото си спомням ако не е включени във фурната беше около 40-50 лв на самите панели...аз все още не съм готвила в нашата (в новият ни дом) но предполагам е на същия принцип

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 703
Да зная им функцията (на панелите ), права си те са за по лесно почистване, но тук в Бургас като взимахме фурната се продават по отделно и цената им е 100 лева. Ако в другите градове във фирмените им магазини ги продават заедно значи нашите тука спекулират. Hug

# 25
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
sise_to - аз също съм поръчала този модел..питах във фирмата..дори го включваха..хареса ми мощен е и най-важното не се вижда  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 2 805
sise_to - аз също съм поръчала този модел..питах във фирмата..дори го включваха..хареса ми мощен е и най-важното не се вижда  Wink
Благодаря ти много!   bouquet Скоро ще мога да се уверя сама (надявам се) Wink

# 27
  • Мнения: 2 891
А бръмчи ли много това чудо? На мен също ми го предлагат, но 68 децибела ми се виждат много  Rolling Eyes

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
jj okocha - ми нормално бръмчи, не бих казала , че е безшумен в никакъв случай  Laughing

# 29
  • Враца
  • Мнения: 876
50 или 60 нормално допустимата сила на шума за човешкото ухо, затова е желателно ако има възможност да се вземе под тези децибели

Общи условия

Активация на акаунт