Спамо - чат / 13.07 - 20.07 \ - Ех, че сме красиви..

  • 27 088
  • 2 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323


Добито здрасти,отдавна не съм те виждала. Hug Ако някога се чудиш кво да правиш малката за някой друг ден,винаги може да ми я дадеш да я гледам. Mr. Green Heart Eyes

Като се приберем окончателно в България ще се възползвам  Mr. Green Heart Eyes  Hug
Ти от кой град си  Thinking
Топи цунки много за теб bouquet

# 16
  • Мнения: 5 393
Ще се цопна и аз в новата тема.

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Фиуууууу плиок smile3502
и аз в новата тема  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
RS , четох някъде, че ходиш в салон " Експерта " на фризъор, някакви отзиви ?

Аз бях за ноктопластика там и съм страшно доволна, но ако и фризъорката е много добра, мога да тествам и нея.  Crazy

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
RS , четох някъде, че ходиш в салон " Експерта " на фризъор, някакви отзиви ?

Аз бях за ноктопластика там и съм страшно доволна, но ако и фризъорката е много добра, мога да тествам и нея.  Crazy

при коя маникюристка беше?
аз от 8-9 години  само там ходя на фризиор - при Роси - салона е нейн. За мен тя е най-най - добрата. Да не пускам снимки, да видиш с каква коса съм, тя ме прави перфектно просто. За другите мацики нищо не мога да ти кажа, понеже не съм сядала при тях никога

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
RS , четох някъде, че ходиш в салон " Експерта " на фризъор, някакви отзиви ?

Аз бях за ноктопластика там и съм страшно доволна, но ако и фризъорката е много добра, мога да тествам и нея.  Crazy

при коя маникюристка беше?
аз от 8-9 години  само там ходя на фризиор - при Роси - салона е нейн. За мен тя е най-най - добрата. Да не пускам снимки, да видиш с каква коса съм, тя ме прави перфектно просто. За другите мацики нищо не мога да ти кажа, понеже не съм сядала при тях никога

Аз ходих при Лидия за ноктопластика.
Ще взема да пробвам и Роси. А тя с руса коса до раменете ли е ?

# 21
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Да ти кажа, аз последно ходих миналия месец и тогава беше с тъмна коса, освен сега да се е направила блондинка newsm78
Роси работи винаги на огледалото което е до стълбите към долния етаж, т.е. най-вътрешното в салона.....как го обясних само Laughing
тази русата май е Таня - една дребничка, леко пълничка?

# 22
  • София
  • Мнения: 7 798
Да ти кажа, аз последно ходих миналия месец и тогава беше с тъмна коса, освен сега да се е направила блондинка newsm78
Роси работи винаги на огледалото което е до стълбите към долния етаж, т.е. най-вътрешното в салона.....как го обясних само Laughing
тази русата май е Таня - една дребничка, леко пълничка?

Ми слабичка беше тази и русичка, само тя беше на смяна.
Значи Роси не съм я виждала.

А Лидия тествала ли си я за маникюр?

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не съм си правила маникюр никога там, но знам, че Лидка е мн добра, даже на някакво изложение скоро бяха и тя мисля имаше награда. Там като гледам к`ви клиентки ходят, просто съм убедена, че е добра Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
Не съм си правила маникюр никога там, но знам, че Лидка е мн добра, даже на някакво изложение скоро бяха и тя мисля имаше награда. Там като гледам к`ви клиентки ходят, просто съм убедена, че е добра Peace

Ммм да, страшно съм доволна от ноктопластиката, наистина страхотен професионалист.  Flutter


Бях обещала на момичетата да покажа снимки, ето - http://picasaweb.google.com/muhlata/Me/photo#5222202992774051666

# 25
  • Мнения: 4 447
Добър вечЪр красТавици  Mr. Green

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не съм си правила маникюр никога там, но знам, че Лидка е мн добра, даже на някакво изложение скоро бяха и тя мисля имаше награда. Там като гледам к`ви клиентки ходят, просто съм убедена, че е добра Peace

Ммм да, страшно съм доволна от ноктопластиката, наистина страхотен професионалист.  Flutter


Бях обещала на момичетата да покажа снимки, ето - http://picasaweb.google.com/muhlata/Me/photo#5222202992774051666

Ухааа , аз това май го гледах в темата за педикюра  Hug

# 27
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Страхотна е Лидка Hug
Много готино ти го е направила, трябва и аз някой път да се направя, а какви парички е цялото удоволствие?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
Страхотна е Лидка Hug
Много готино ти го е направила, трябва и аз някой път да се направя, а какви парички е цялото удоволствие?

80 лв. изграждане с акрил.  Peace

Ще пробвам и Роси, после ще споделя отзиви.  Wink

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Добре, съседке  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт