Анкета за мамите заченали близнаци и n-знаци по ествестен начин

  • 17 138
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 271
Родих момчетата малко преди да навърша 23
 Peace

# 76
  • Мнения: 123
Аз забременях с близнаци на 27. При мен обаче това е наследствено- и двете ми баби са родили близнаци- едната на около 21-22, а другата не знам точно, но със сигурност преди 30 Peace

# 77
  • Мнения: 127
Здравейте  Simple Smile
Аз забременях 10 дни след като навърших 30г. Най-странното е, че в рода ни няма близнаци, нито от моя страна, нито от страна на таткото. Изненадата беше повече от голяма  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 50
Хехе... Hug Божа работа! Да са ни живи и здрави дечицата! Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 255
И аз да дам моя глас
Моите мишлета ги родих на 26 Mr. Green
Обаче като видях до тук написаното доста сме мамите родили на 26 Mr. Green
Нормално заченати и наследственни Peace Mr. Green

# 80
  • Мнения: 23
първото раждане на 28 -едно дете но бяха 2 зародиша;второто раждане близнаци 1месец преди да навърша 30

# 81
  • Мнения: 23
На 24г. родих момче и момиче.

# 82
  • Мнения: 7 803
брей, 145 майки на близнаци  newsm78

# 83
  • Мнения: 1 174
брей, 145 майки на близнаци  newsm78

 Joy
ами има и много на които им се иска,ама няма Thinking

# 84
  • Мнения: 43
az sa6to za4enah bliznaci po estestven pat.na 20 godini sam i sled 1 sedmica jivi i zdravi me planuvat sekcoi. newsm30

# 85
  • Мнения: 35
аз на 33
1 година по късно отново бях бременнас  близнаци, но по лекарска препоръка ги махнах

# 86
  • Мнения: 49
За много години момичета.
Много здраве , късмет и двойна радост от мъниците. Аз родих мойте момчета на 25 год. възраст.
Забременях по естестен път но родих със секцио.Вече сме на 4 г и2 мецеца
Поздрави . . . Hug Hug

# 87
  • Някъде там
  • Мнения: 16 274
ЧНГ,момичета.Аз маи, най-малка,съм родила.Бях бна 19г, когато родих моите принцеси,а сега са вечер големи госпожици на  почти 7г. Simple Smile Simple Smile

# 88
  • Мнения: 23
 Simple SmileЕ, ЧНГ, мацки.Аз родих еднаквички момичета на 33. И на вас сигурно ви е писнало да ви питат"Ама, как така, в кой от двата рода има близнаци, че да имате сега?" Не зная защо хората си мислят, че зависи и от мъжа  hahaha

# 89
  • Мнения: 49
Айде и аз да се запиша Имам близнета момиченца вече на 9г родих ги на 22г Май и от двете страни имаме близнаци И е трябвало да ги очаквам нищо че ЧАк 7м разбрахме LaughingАма това защото беше втора бремемност и някак по малко ходих по прегледи.Естествено родени са .Даже неочаквано лесно раждане /нещо като ходене до WC/ Mr. GreenБяха си дребнички милите .Ама сега са едни Малле мале  Хали та Дрънкат.
Да са ни живи и здрави БЛИЗНЕТАТА

Общи условия

Активация на акаунт