Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 588
Хот Лейди - точно така - като отвориш сайта на пицарията в контакти също има карта!

# 121
  • София
  • Мнения: 2 012
Лия, честит имен ден!
Кармелитаnbirthday
Стискам палци на всички, които са в напрегнато очакване на прегледите си. То и аз съм в това число, но ще се отчитам довечера.

# 122
  • Попово
  • Мнения: 687
lija   bouquet
karmelitaMK  newsm07 newsm59

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте на всички! Лек и успешен ден ви желая!
Присъединявам се към всички, които са се наспали снощи добре - друго си е да е по-хладничко! newsm53
lija честит имен ден! Желая ти много здраве щастие и спокойствие и ноември да гушкаш бебчо! newsm51 : Hug  bouquet
КАРМЕЛИТА - желая ти много сбъднати мечти, успехи в начинанията и от тук нататък само весели мигове и приятни емоци!  bdbaloni baloni  party023 Hug Hug Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте мили мамчета ,честито на именниците и рожденниците .Весело изкарване на срещичката и много целувки на всички .

# 125
  • Мнения: 33
lija,   bouquet Да ти е живо и здраво името, със здраве го носи и да не свършват дръзките ти мечти! И да знаеш, че резултатите ще са ви добри  newsm17. Уххх, потекоха ми лигите по пицата Embarassed
karmelitaMK   bouquetЧестит рожден ден!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
tinkatink  smile3501 за добрите резултати на вашето мъжленце   love001
iveto_11  fingerscrossed за прегледа

# 126
  • Мнения: 483
Лия, честит имен ден!Желая ти само с добро да чуваш името си и едно здраво и пухкаво бебе на финала !
   Hug   bouquet

Кармелита, честит рожден ден!Бъди обичана, обичаща и да съвсем скоро пак да се радваш на едно бебче, което расте в коремчето ти!
 bouquet

Весело изкарване не срещата довечера!Ще чакаме после снимки  Naughty

На всички слънчево настроение в този студен летен ден   bouquet

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 22:00 от lightblue

# 127
  • Мнения: 329
Оф бая четене падна StopТака да караме на ред:
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ЛИЯ!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
                           и
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАРМЕЛИТА!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Мише мерси че предупреди за празника утре, ще мина задължително да пална свещщичка за всички!!!!!!!!!!!!
Ей хора, моля ви по малко такива вкусотии показвайте, че така ми се яде от всичко по-малко дето видя #Crazy, направо ужас Joy Joy
Vita-и на теб не ти е лесно, страшен заместник са ти намерили,  Joyама на тебе поне са ти довели тая бабка, а моя шеф ако го питаш, ще е най-добре да отида, да тодя за два часа и после да се върна да си довърша работата JoyГОЛЯМ ШЕГАДЖИЯ Е, ама то като гледам пак натам вървят нещата newsm78 :Два месеца провежда интервюта вече и не си намери човек Rolling Eyes
А между другото като ви гледам че говорите за ФМ, а бе мен още на 17тата седмица ме пратиха бе хора. Лекарката ми каза, че се правело между 16та и 20та, и още тогава и пол си ми определиха на бебо и всичко му прегледаха и дори там ми казаха има ли нужда от биохим. скрининг и др тем подобни изследвания, т.е. всякакви рискове ми изчисли и каза да не ходя да ме бодат напразно, че всичко ми е наред и сега си продължавам само на ЖК, живи и здрави да не се налага друго...Утре съм на преглед между другото и доколкото чета от вас вече трябва да ни премерят.... ама ще видим newsm78.... оф мразя ги тея доктори, а и толкова ми е объркващо вече всичко Crazy

# 128
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
След вчерашната трета ФМ при д-р Марков, се потвърди за пореден път, ще имаме син, няма съмнение.
С бебо всичко е наред, за съжаление при мен има усложнение, но надявам се с Божията помощ и намесата на лекарите, всичко да върви както трябва.

# 129
  • София
  • Мнения: 2 012
Mary Ch., ако можем да помагаме с някой познат специалист, само дай сигнал.
Vita, и при мен търсенето на заместник върви със същата скорост. Едно бабе беше почнало пробно (аз работя в детски магазин) и пипаше бебетата на всяка клиентка. Изгоних я като почна да мачка един бебок, да го натиска по главата и вика "Яяяя, каква ти била мека главата!" Двете с майката стоим и  #Crazy Тя си взе детето и си тръгна по най-бързия начин.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 130
Mary Ch не се притеснявай, стискам палци притеб всичко да е ок и да тушират проблемакакъвто и да е той! Praynig Hug

# 131
  • Мнения: 347
здравейте
да питам някой от вас пие ли магнезии и какви са ви отзивите-магнерот или магнерич
кое е по-добро и каква е разликата изобщо  newsm78

# 132
  • Мнения: 31
Здравейте момичета, докато изчета всичко, а и имах и работа и деня се претърколи.
Честит Рожден Ден на Кармелита да си жива и здрава и каквото си пожелаеш да се сбъдне. newsm59
Честит Имен Ден на Лия бъди много щастлива и през ноември да те радва малкото човече.  bouquet  bouquet  bouquet
Мишле, добре, че си ти, Hug Hug аз също ще отида да запаля свещ за всички нас за здраве.
Mary Ch, ще се моля всичко да се оправи, а ти не се тревожи излишно и мисли само положително.
Тинка, поздравления за добрите резултати, само така  smile3501 smile3501

Yanoren, аз пия магнезий от третия месец Магнерот 3*1, но незнам каква е разликата мисля че магнерота е по евтин от магнерича.

Хайде софиянки весело изкарване и да не забравите да се снимате и да ни се покажете после. newsm53 newsm53

# 133
  • София
  • Мнения: 293
Mary Ch., миличка, свиркай ако може с нещо да ти помогнем. Виждам, че терминът ни е на една дата  Hug
Кармелита, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet
Yanoren , незнам каква е разликата, но аз съм пила магнерич  Thinking сега и аз се зачудих за разликата.

# 134
Здравейте мили мамчета!Дойде и моят ред да се похваля- В моето коремче съм си скрила момченце,което днес се разкри.Така че,сини гащи от мен за статистиката  Grinning Таткото е на 7то небе,много искаше мъжко,а и да натрие носовете на роднините,че всички се бяха приготвили за роклички без да го питат какво е направил той  Joy
Честит празник на именичките и рожденичките! Flowers Sunflower   party006

Общи условия

Активация на акаунт