Отговори
# 270
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте, мами! Аз пак късно се включвам, ама все пак...... Embarassed Да докладвам - мина ФМ - всичко е ок и................ можете да ме пишете при отбора на "розовите гащи" Simple Smile
А, и за срещата - бройте и мен!
Приятна съботна вечер ви пожелавам на всички

# 271
  • Мнения: 81
Здравейте, мами! Аз пак късно се включвам, ама все пак...... Embarassed Да докладвам - мина ФМ - всичко е ок и................ можете да ме пишете при отбора на "розовите гащи" Simple Smile
А, и за срещата - бройте и мен!
Приятна съботна вечер ви пожелавам на всички

newsm51 newsm51 newsm51 честита ти мома ...това да се чува само хубавки новинки Hug

# 272
  • Мнения: 827
Шопи по принцип и аз съм от 9-ти (Люлин) - сега по мъкжа линия съм в Надежда.Ти къде точно си в девети.Аз съм блока срещу Чорбаджи Марко (или Крали Марко беше newsm78).
Мами браво за прегледите и Добре дошла в отбора на розовите на Галисис.  bouquet

# 273
  • Мнения: 81
Шопи по принцип и аз съм от 9-ти (Люлин) - сега по мъкжа линия съм в Надежда.Ти къде точно си в девети.Аз съм блока срещу Чорбаджи Марко (или Крали Марко беше newsm78).
Мами браво за прегледите и Добре дошла в отбора на розовите на Галисис.  bouquet
срещу поликлиниката...984бл Grinning

# 274
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте! Аз спах до 20.30 "следобеден" сън с милото, че сутринта рано станахме и до късно обикаляхме магазини за строителни материали... каталясах... Хубавото е че като се разхождам не ми се подуват краката (въпреки жегата) ... Вие как сте милички?!? Почивате ли си?

Комшиикии - аз следващия петък няма да успея да се включа, че отиваме при свекърите, но ако пием по сок някоя привечер през седмицата може и да съм на линия... Според мен Красна поляна е най-средно положение - аз съм в Овча купел...

Хайде лека нощ от мен... и прохладна!

# 275
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Благодара ви, мамчета.
Сиска, ние с теб ще излезем съседки май Hug
Лека нощ от мен, дами

# 276
  • Мнения: 827
Еха Шопи аз съм в 986  Mr. Green Направо сме си съседки.От кога си в този квартал?
Аз си лягам - до утре на всички.Лека вечер.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро мамчета.

Добре дошла на новото мамче в отбора welcome
Поздравления за добрите резултати на всички.
Честито на всички разбрали пола на бебоците си.

Аз от вчера съм отпускарка newsm44 newsm44 newsm44 и съм от два дена при мама в Стара Загора.Днес заминаваме на морето и моя малкия ме е вдигнал от 6 часа с думите"мамо ,тате наспахте ли се да тръгваме",търпение няма сладура.
Коя майчица ми беше съградска newsm78.Ей този град е с  най-приказния център,който съм виждала в БГ. Wink
smile3548Ако имам възможност че ви чета от хотела.
 Хайде лек и прохладен ден от мен  food010

# 278
  • Попово
  • Мнения: 687
Зрдавейтееее  smile3535
maia, весело изкарване  Hug

# 279
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Добро утро, мамчета  bouquet
Мая, хубаво време ви пожелавам!

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 494

Аз от вчера съм отпускарка newsm44 newsm44 newsm44 и съм от два дена при мама в Стара Загора.Днес заминаваме на морето и моя малкия ме е вдигнал от 6 часа с думите"мамо ,тате наспахте ли се да тръгваме",търпение няма сладура.
Коя майчица ми беше съградска newsm78.Ей този град е с  най-приказния център,който съм виждала в БГ. Wink


Аз, аз Simple Smile! Като се върнете от морето може да се видим! Приятно изкарване!

# 281
  • София
  • Мнения: 2 006
Здравейте банда Hug
Чета за отпускарите и благородно завиждам. Аз и днес съм на работа.
Да ви се похваля - купих си успокояващ крем за крака на Матерн. След три дни мазане глезените ми са както си бяха, а не като бухнало тесто newsm47

# 282
  • София
  • Мнения: 587
Добър ден на всички! Аз днес ще работя, но от вкъщи... добре че ми е такава професията...

Мая, желая ти весело и безоблачно моренце!
Иве, аз от самото начало на бременността ми съм с тези продукти и съм страшно доволна. Забравя ли няколко дни да се намажа (крачетата) и подпухвам до неузнаваемост...

Аз отивам да поработя, но после пак ще намина да ви видя!

# 283
  • Мнения: 297
Здравейте и от мен,браво на отпускарките,да си починат хубаво и да са свежички!Приятно изкарвване и лек ден желая на другите мами   bouquet

# 284
  • Попово
  • Мнения: 687
къде сте хора?!?!?! голямо затишие, май всички са на плаж  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт