Смятате ли, че бяхте достатъчно подготвени за кърменето преди раждането?

  • 9 281
  • 242
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
И да, и не. Бях чела, но повече прочетох след раждането. Имах дългокърмеща приятелка, на която щях да се обадя при проблеми  и форума, разбира се. За щастие нямах. Peace

# 61
  • Мнения: 85
Бях чела, но повечето неща ми се струваха противоречиви.

# 62
  • Мнения: 3 929
Не, не бях подготвена, въпреки че бях чела тук, във форума по нещо, но не достатъчно. В родилното ми го дадоха след раждането, акушерката ми показа, как да го сложа на гърдата и така започна нашето кърмене. после научих всичко и добих опит от прочетеното във форума.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Да. Подготвена изцяло благодарение на форума, затова и не съм опирала до консултанат.
Благодаря!  bouquet

# 64
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не не бях Blush

# 65
  • Мнения: 2 100
Бях ли достатъчно подготвена за кърменето - и да, и не. Много малко четох, но се чувствах спокойна. Сякаш с бебето щяхме да се разберем...така и стана  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 121
Да, определено. Даже ходих на специален курс за кърменето, там получих много ценни съвети и брошурки с всякаква информация, но раждах в САЩ.

# 67
  • Мнения: 518
Мислех,че съм подготвена теоритически до момента, в който родих ooooh! Тогава се оказа,че трябва да изхвърля всички теории в кофата за боклук и да почна да се уча от детето си и неговите нужди Hug

# 68
  • Мнения: 7 201
Изобщо не..и понятие си нямах! Blush

# 69
  • Мнения: 2 849
Не ,не бях подготвена.Страхувах се .Кърмих малко .

# 70
  • Мнения: 9 814
Да бях, но информация почти не получих от Бг.
Имах три-четири френски книги за кърменето и от тях научих страшно полезни неща.
Лошото е, че не ги открих като превод на българския пазар.
За мое голямо учудване в Окръжна болница София, където родих минаваше всеки ден по два пъти лекар-ординатор, които също даваше съвети на майките как да кърмят.
Успешно кърмих близо година имах желание това да продължи по-дълго, но малката сама започна да се отказва.

# 71
  • Мнения: 2 197
Защо по един въпрос  са пуснати 4 или 5 теми? Нямате ли си друга работа?

# 72
  • Мнения: 177
Да, смятам, че бях подготвена
Благодарение на интернет и форума

# 73
  • Мнения: 2 908
Да,смятам,че бях подготвена.Четях 8 месеца тук форумите.

# 74
  • София
  • Мнения: 618
Да, изцяло благодарение на форума  Hug

Общи условия

Активация на акаунт