Слънцето силно ни пече, септемврийчето отива на море

  • 18 569
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Добро утро! Понеже кафето вече е на масата / Flowers BouquetПипиоле, днес това "утрооооо" ми харесва/, ето сутрешният поздрав.  И още един. newsm51

Съни, съжалявам за телефона. И казваш, пляснаха с ръце и казаха, че се случвало... Twisted Evil Twisted Evil Много се ядосвам на подобни "адекватни" реакции. Twisted Evil
Марис, аз пък съм бояджия от класа Joy. Редовно си боядисвам вкъщи. А снимки?

Тези дни се бях сетила за доста хора, които липсват от дълго време. Нормално е, децата пораснаха, имаме много други неща на главите си, а може би вече нямаме такава нужда от съветите и сондиране на мнение. Хубавото е, че се превръща темата ни и в нещо друго. Не само отчетна. Което ми харесва. Laughing
Аз купих телефон от нета, всичко е наред, бързо го доставиха. Само, че не бях способна да издържа до РД на половинката и го подарихме вече. Embarassed Качих любима песен за звънене, оставих телефона и набрах от моя. И излизам с номера " А, какво звъни там?!?"  Joy Големият син участваше активно в конспирацията. Sunglasses

Исках още нещо да пиша, но от 10 минути ми "скачат" на главата #Crazy и говорят. И двамата. И вече не удържам фронта. ooooh!
До после.

# 256
  • Мнения: 823
Бъбри ми се с вас, но съм много уморена. Затова ще ви кажа само "Добър вечер"

Съни, жалко за телефона. Хубаво си направила, че си подала жалба все пак. И мъж ти е мъж на място  Peace  bouquet

Ния, харесва ми какво си написала  Heart Eyes

Изчезвам да почивам.

Целувки  Heart Eyes

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Добър вечер   bouquet
Аз днес изпратих баба и за първа вечер от 2 месеца насам съм "баш мама"  Mr. Green Чааааак сега сядам на компа, чакайки пералнята да свърши, за да простра. Габи гледа филмче с татко си (Машенка и мечока).
Нямам нищо за споделяне  Embarassed До 1ви септември ще си гледам детето и ще видим как ще запълваме времето  newsm78 Пък трябва и да поработвам...  Confused

# 258
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Тук съм с днешния поздрав. Защото се чувствам, да кажем...peaceful. А тази песен така ми действа. И ми напомня, че много неща са пред нас. Hug Можем ли да сбъднем мечтите си? Поне да опитаме. Laughing 
Ани, и аз нямам нищо специално за споделяне, но както казва Пепи - бъбри ми се с вас. Sunglasses Храна за душата. Laughing

Имате ли любим детски спомен? Кога беше това?! newsm78 Joy Да ви призная, винаги ще си остана едно непораснало дете.  Embarassed Laughing
Хей, освен Тонеска и Галчето имаме ли други бременни тумбачета? newsm78
Днес установих, че се "познаваме"  вече от около 3 години и нещо. #Crazy
  bouquet                     

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
А с Тонеска какво става  newsm78 Някой чувал ли я е?
Аз тази нощ бях на пост в стаята на Габриел. Мога да го оставя да спи и сам, но много се поти. Тази нощ 3 пъти го преобличах и 2 пъти пишка. Общо взето през 1/2 час го наглеждам, а ако не съм в неговата стая се притеснявам, че ще си заспя като пън (както спя, когато той е при баба си  Embarassed) Иначе е голяма забава да сме заедно - ръси големи бисери  Grinning За 2 месеца в Нова Загора много е напреднал, а и много е пораснал - всички дрехи са му къси, а обувките-малки. На килограми си е същия - храни се много добре под режим, обаче метаболизма му е бърз, а и много тича.
Хей, голям анализ дръпнах  Embarassed
Ние напоследък с моя мъж много се караме по отношение на Габриел  Cry Той иска да му дава всичко и наведнъж, а аз не искам така, з'то Габи е склонен към разглезване (първо дете на дърти родители след дългогодишна връзка  Mr. Green). Освен това мъжа ми не му се е нарадвал заради нашите постоянни отсъствия и може би и това е причина. Все пак забелязвам, че се вслушва в думите ми и май ще се разберем  Grinning
Хайде, оставям ви. Моят мишок дойде и каза, че се е наспинкал "мамо, виж - няма Сънчо на очичките" Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 3 595
Здравейте момичета  Hug
Честит Рожден Ден на Тео и Денис!

Ние сме добре. Махнахме нощния памперс на Елито преди около 2 седмици. Като изключим ставанията за изпишване и тези, в които Боян ме буди да суче сме ок. Благодаря на всички за пожеланията за РД на Боби Heart Eyes Беше много хубаво, трябва да се наканя и снимки да кача ама да видим кога  Whistling

# 261
  • Мнения: 1 599
"мамо, виж - няма Сънчо на очичките" Heart Eyes
Мамин сладък
И аз видях как Ади за едно лято се промени толкова много Simple Smile
Иви, задължително да пуснеш снимки! И честито за нощния памперс. Аз няма май да бързам. Един път е много пълен друг път не е, та знам ли...ще позачакам
Ния, как си върви времето, а Simple Smile Много ми хареса изненадата за мъжа ти/ Той хареса ли телефона? Аз май трябва да се замисля за детските спомени. Един от тях е как тръгваме цялото семейство на разходка (ние сме 4 деца) и хората ни гледат ни се усмихваме. Ние доста рядко излизаме всички заедно  Joy

# 262
  • Мнения: 919
N i y a песните, които подбираш са прекрасни  bouquet Поздравявам те! Продължавай да ни пускаш или някой ако иска да пусне своята любима песен - много се кефя

Ние също успяхме да махнем нощния памперс. Сега се надявам да се отучи и да спи при нас. Купихме ново обзавеждане за стаята й, много си я хареса и си мисля, че това е момента.

Утре Бебероничка има рожден ден. Подготвям се цял месец, дано всичко мине както трябва. Планирала съм утре да се случва всичко, което пожелае, което означава яко висене на бънджи Mr. Green , сладолед , колело (разбирйате тя на гърба на баща си, а той кара Mr. Green ). След обяд ще е партито. Ще пусна снимки.

Вика ме от банята - после пак ще пробвам...

# 263
  • Варна
  • Мнения: 3 279
Поли, желая най-хубавия празник на Вероника утре, така както си го замислила  Grinning
Иве, браво за памперса.
Точно тази промяна коментирахме днес с мъжа ми - как от към 2 и половина досега, Мони порасна ужасно много, по-скоро като поведение много личи.

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Един поздрав от мен, Нирвана
(личи си , че Миро е фен на йогата  Grinning )

Поли, сигурна съм, че ще направиш утрешния ден за Они невероятен  Heart Eyes

Аз още нищо не съм измислила за РД  ooooh! , сега се вълнувам като малко дете за първия "учебен" ден. От 1септ тръгваме на градина. Днес носихме разни акита и т.н., дано сколасаме и да излязат резултатите навреме... Приготвяме ранички, дрешки, принадлежности.. истински първолак  Joy

# 265
  • Мнения: 1 599
Поли, сигурна съм, че ще ви е невероятен денят!
Аз мога да ви пусна един мой любим момент от любим филм  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=h3o1si3FICg

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
За песните на Ния нямах време, но Марис-ка, 'твоят' момент не го пропуснах. Голям чаровник е този Хю Грант  Hug

# 267
  • Мнения: 823
Марис, филмът е от любимите ми и обичам да го гледам пак и пак, и пак  Grinning

Пък ние ще почиваме цели 3 дниии  Grinning В понеделник е bank holiday и не се работи, та ще досаждам във форума, ако има време от Тео  Mr. Green

Поли, вече е 12ч в БГ и искам да кажа:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕБЕРОНИЧКА!
ПОЖЕЛАВАМ НА МАЛКОТО ВИ СЛЪНЧИЦЕ ЗДРАВЕ, МНОГО КЪСМЕТ И МНОГО ПОДАРЪЦИ!
ЦЕЛУВКИ И ПРЕГРЪДКИ!


Поздравявам ви с моя много любима песничка от "онези" години
  Heart Eyes
С днем рождения


Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 00:34 от Nomadic

# 268
  • Мнения: 823
БЛОНДИ, ЧЕСТИТ ДА Е РОЖДЕННИЯ ДЕН И НА ТВОЕТО СЛАДКО МОЧЕНЦЕ!
С ПОЖЕЛАНИЯ КРИСКО ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ ВИ!


ПОЗДРАВ И ЗА ВАС ОТ ЛЮБИМИТЕ МИ РУСКИ ПЕСНИЧКИ
  Heart Eyes
Усмивка

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 00:46 от Nomadic

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Поли, честито и от мен!



Честито и на Криско!  bdbaloni

Общи условия

Активация на акаунт