Слънцето силно ни пече, септемврийчето отива на море

  • 18 570
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 595
Съни ние имаме степенка от около 1 година и я ползваме за всичко, зъби, ръце, лице, тоалетна, да стигне нещо като не стига. Иначе когато иска на голямото, когато иска на малкото. Тази сутрин се събуди и каза, големите каки пишат на голямото гърне, взехме седалката и пиша там

Отивам, че малкия иска компания, как така ще го оставя да играе сам Mr. Green

# 61
  • Мнения: 528
 wavey newsm44 newsm68 #Silly smile3534 smile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Ха добро утро наплезих ви се.Все още сме си в софия и двамата сме на работа а с секи изминал ден ме мързи повече,щото събота вечерта заминаваме на меден месец с чавето на море.
Съни ние си ползваме  детско гърне но понякога се излигави и иска на голямото и я дигаме
а зъбите  и дъто и очите ги миеме долу на чешмата на душа.Сигурно е жаба щото с часове може да седи под водата.Само това стъпалце ми трябва в банята за да може моя дзвер котката да се качва и да я намирам в кенефа.Виж за това не се бях сетила да я науча да ходи в тоалетната чиния.Ще се опитам да я науча котката поне. Joy hahahaИначе за взимане от детската наща казаха до към 18.45 е можело и до 19 но тогава вече чистили.Взимала съм я Вероника и в 18.30 когато бабата я нямаше.Иначе майка в 16.30 е първа писта да я вземе,щото яслата й е зад блока.Сега почива наща градина до 1.9 а може и повече.Щото й правели ремонт на кухнята.После ако не си го вземеш до определения час лелката която живее най близко го взима в тях или ти го носи до вас.Иначе не я поощряваме Вероника като направи нещо само пляскаме всички.Тя така ни научи.Никога не сме я оставили каквото е поискала сме й взели с баща й.Толкова играчки има че след време ще трябва да изгоня съседа да ги слагам там.Лошото е че нещо е станала егоист от яслата.Всичко било нейно и доста често си взима чужди играчки щото били нейни и после ги връщам.Те все ги дават за да не плачела ама аз се сърдя така.Звучи ми като кражба.Доста често я забаламосам й я взема или в изблик на гняв й я дърпам от ръката.Не дава да изхвърля една играчка,или да я дам на някой.Добре че по някога го правя тайно от нея.Девите още от преди знаех че са големи инати,но не колкото овните.Така че аз наделявам. LaughingАко сега не й стъпа на врата ,след по малко от година ще стъпи тя на наще с баща й и ще стане лигава.Не й позволявам много много да се лигави.
Имам една питанка относно възпитанието.
Вие казвате ли на децата като им даде някой нещо да кажат  "Мерси" и да не взимат от непознати нищо?
Съни да не тренираш за второ.Е как е с две деца hahaha
Тайги като се наредят ергените баща й каза че ще ги пробва да ли пушат и пият ако е много каза че няма да я даде.С един съсед който също има момиченце колкото Вероника си говореха че единия от третия другия от втори щели да ги стрелят с пушки  Joy hahahaот долу ,че ако слезели долу ще изядът бая пердах от ухажорите
Лято еми незнам забелязвам като гледам снимки от миналата година това време че  доста е пораснала а и дългата коса я прави поголяма така че затова може така да ти се е сторило.
ЖЕлая ви лек ден и приятна вечер.Следващото включване ще е от   sport027 help  grinning039  grinning039  Nature Sunny sweating sun sun ppp Stuck Out Tongue Winking Eye smile3534 smile3534

# 62
  • Мнения: 529
Ех, как си личи кой заминава тепърва и кой вече си е отпочинал криво-ляво  Crossing Arms
Мамо Роси, добре да си изкарате  Party

Съни, и аз питам как е с двете  Joy  Mr. Green живо се интересувам, дали отсега да не си запиша часове при психотеравет за всеки случай  ooooh!
Онзи ден видях Астарта, и тя малко ме понаплаши  Confused я малкият е невероятен бонбон  Heart Eyes

Не мога да не се похваля: утре съм на концерт на METALLICA. Божееее, още не мога да повярвам. Като бях малка това ми се струваше невъзможно и далечно като си въртях презаписаните сасетки на магнета  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 599
Ей, мацки ние се завърнахме от морето Simple Smile беше много хубаво, с изключение на това, че бях малко болна. Хубавото е, че не мъниците подминаха болестите!
На нашия тати са му орязали отпуската и ще останем само до 7 август,а не до 20, както беше планирано. Но пак ше минем през морето Simple Smile
Съни, Ади не е ходил никога на гърне. Ходи си сега и по двете нужди на голямата тоалетна. имаме чиния на Чико и съм много доволна, зашото е мекичка и ан него му е удобно. В Доха имаме стъшалце, което ползваме за всичко ,както и Ивето,а тук взех това http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_39&products_id=4296
Относно поощренията, само сме на - Браво, Добро момче и прегръдка и целувка. Когато имаше много трудни периоди съм пробвала метода на Пепа с лепенките, които минаваха, но скоро не съм се срещала за тях. Сега използвам само за пазара обаче, понеже ми е мног трудно да пазарувам с него = ако слуша, ще му купя близалка и той седи и чинно чака. Това за точките е добра идея, но не знам дали не са малки още...
Не знам как се оправяш с 2!!!  Hug
Роси, хубаво отпуска! Аз винаги съм му казвала да казва благодаря, мерси и моля. Даже имаме вече случаи някой като му даде нещо, той сам да отговри с мерси, без да съм го подсещала  Mr. Green
Гал, внимавай то в тълпата
На мен програмата ми пак е пълна тези дни. Ще съм кръстница и трябва да ходя за подаръци и тоалети...
хайде ние ще полягваме

# 64
  • Мнения: 3 595
Роси, казва благодаря, но да не взима от непознати след милионите обяснения все още не се е научила  Confused

Галче нема да се плашиш малко време за свикване трябва и някаква помощ. Дали ще е баба, дали ще пратиш Дарко на градина, но ще трябва нещо такова. Ако бебето е спокойно се свиква бързо, въпрос на реорганизация е. Виж, ако обаче реве като моя, ще трябва малко повече здрави нерви, помощ за по-дълъг период и това е  Heart Eyes Хубав концерт Hug

Ето го нашето стъпало в други цветове е

поощрявам според зависи, най-често с браво, с усмивка, смеем се, ако е слушала отнякъде се появява някаква изненадка

# 65
  • Мнения: 1 599
Ооо, не можах да се въздържа да не ви покажа какви снимки намерих  Joy  Joy  Joy

http://family.webshots.com/photo/1419591138075761300OBrzku?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/1418740013075761300lYPfEK?vhost=family

Olja, видях теееееееееееее  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета Hug
Много ми липсвате да знаете Hug
Мисля, че до няколко дни ще мога да се включа в отбора  Peace
Бебето порасна ве4е.На 7  и половина.С Дари се разбират прекрасно.Ве4е са пИРателки Heart Eyes
Виждам че септемвр. отбор разте и мн. се радв Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesам

# 67
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Еееее и аз не можах да се въздържа да не се развълнувам....... Blush
Много сте били хубави и малко Ви завиждам, че още от тогааааваааа сте заедно Peace
.....ама пукнете се без мен тайфата не е била пълна Mr. Green

Maris С розоФката блузка ти ли си?

# 68
  • Мнения: 529
Малееее, разбихте ме с тея снимки  ooooh! Мен някой позна ли ме  Whistling Joy hahaha

Welcome to Hippo-land  Mr. Green

Maminka-babinka, ти съсвем ме хвърли в приключение Simple Smile

# 69
  • Мнения: 529
Магдееее, разгадах те  Whistling сега почерпка  Party

# 70
  • Мнения: 1 599
Maris С розоФката блузка ти ли си?


мдааа  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 5 393
Марис- разби ме с тези снимки Joy Hug

За непознатите- Иво бяга и се крие зад мен, когато го заговори накой непознат. Не знам защо така.Нещо е станал срамежлив напоследък.
Галче- и аз съм на концерта утре. Пред сцената ще сме точно Party

Степенка и аз мисля да купувам, ама все не ми остава време да обикалям по магазините, ще взема накрая да я поръчам по интернет.

# 72
  • Мнения: 823
Марис, много се развълнувах и аз от снимките  Blush Какви сте хубавици всичкиииии.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Галлче, ниакъв Hippo-land  Naughty Като гледам ви гледам какви сте хубави и женствени... красиви сте  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile
голям студ, голямо нещо...



# 74
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ммммм кафе Simple Smile

Една бърза среща довечера?
Maris си заминава по-рано от предвиденото, затова да спретнем нещичко Peace
Аз заминавам на Сандански утре, и точно ще се прибера, пък тя ще тръгва. Confused

Желаещи моля?

Благодаря Ви за отговорите.
пробвала метода на Пепа с лепенките....
Това за точките е добра идея, но не знам дали не са малки още...
Понеже и аз мисля май така, та затова попитах. Peace
За степенките - пързалят ли се - знам, че имат силикон, но...?А достатъчно ли са широки?
Абеее я да взема да отида до магазина... Laughing

Хайде чакам Ви да се сберете и разберете.Ще ми бъде приятно да се видим! Hug

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 10:29 от s_sunny

Общи условия

Активация на акаунт