Готова каша от бурканче или каша на прах?

  • 4 544
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
И готова и инстантна.
Втората обаче винаги съм смесвала с пюре или плод(ове) - нарязан(и) или пасиран(и).

# 16
  • Мнения: 1 477
Разтворимите не са толкова сладки,можеш да контролираш гъсотата им и да добавяш плодове по свой избор.Кашите в бурканче са добро решение за моменти в които пътувате и сте навън и няма как да бъркаш каша.
Peace

# 17
  • Мнения: 1 763
Давала съм само на прах. Относно избягването на кашите- моето дете имаше рахит и педи каза, че кашите са рахитогенни и да не му давам. Не съм се замисляла дали е вярно и не съм търсила информация по въпроса, просто не му давах, докато не ни разрешиха.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Готовите са значително по - скъпи, но пък удобни за носене, когато сте навън.

# 19
  • Мнения: 1 586
И аз съм за инстантните каши! Peace

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в бурканчетата са за екстремни ситуации, ако сме навън и неиска това, което съм взела или сме на почивка например, иначе си и правя инстантните  Peace

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давам и от двата вида-в къщи я приготвям,а навън давам от бурканче

# 22
  • Мнения: 3 157
Давала съм и от двата вида,наистина готовите в бурканчета са много удобни за пътуване или пък просто за разнообразие-на моето бебе понякога му омръзва да яде все едно и също и за мен и това е вариант.

# 23
  • Мнения: 9 973
Разтворимите не са толкова сладки,можеш да контролираш гъсотата им и да добавяш плодове по свой избор.Кашите в бурканче са добро решение за моменти в които пътувате и сте навън и няма как да бъркаш каша.
съгласна съм

# 24
  • Мнения: 158
каша на прах всеки ден му давам, а в бурканче само ако пътуваме

# 25
  • Мнения: 219
Инстантните каши са много по-вкусни. Тотовите са блудкави и често много по-гъсти. Кашите не "помпат" бебетата . Дъщеря ми ядеше 2 пъти на ден каша ,защото друго не искаше и беше 8 кг. на 1 година.  Laughing

# 26
  • Мнения: 5 183
На прах, разбира се.
Към консервите посягах само в краен слу4ай.

# 27
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Давам от кашите на прах, овкусени с настърган плод.

# 28
  • Мнения: 11 004
Давам само каши на прах. От бурканче съм купувала само 2-3 пъти и то инцидентно. Ако трябва да избера храна за път, предпочитам плодово пюре пред готовата каша.
А това, че от кашите се дебелее, не е съвсем вярно. На 15 месеца дъщеря ми е 8.600 кг.

# 29
  • Мнения: 191
Разтворимите не са толкова сладки,можеш да контролираш гъсотата им и да добавяш плодове по свой избор.Кашите в бурканче са добро решение за моменти в които пътувате и сте навън и няма как да бъркаш каша.
Подкрепям това мнение.
Силно е да се твърди, че кашите напомпват, но определено са по-калорични от чисто мляко. За сравнение: 150мл АМ съдържа близо 100ккал, но ако направим каша и прибавим 25-30г каша(4-5суп. лъжици), това са средно 96ккал отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт