Отговори
# 210
  • Мнения: 1 131
резултата беше 1:134  а първия резултат от амниото излезе след седмица точно.бяха ми казали 5 работни дни.а другия ще излезе чак в началото на август.т.е един месец.правиха ми я на 3.07. марков ми я прави в майчин дом. твоя колко е.а сега кога чакаш резултати.всичко ще е наред ще видиш.май често бхс-то показва лоши резултати а после се вижда че всичко е ок.   Hug     bouquet   

Моя резултат от БХС-то е 1:92 от нормалния за възрастта ми 1:907.Амниоцинтезата ми я правиха в понеделник в Майчин дом доц.Димитрова,а резултатите ми казаха след седмица.Това ще е най-дългата седмица в живота ми.

Само не мога да разбера какви са тези другите резултати от амниото,които се чакат 20 дена.Те за какво са? newsm78

# 211
  • Мнения: 23
шушинка тази количка наистина е много сладка и на мен ми допадна и то много.тук в варна къде мога да я видя на живо.аз на количка не съм се спряла , но имам чувството че за момиченца няма толкова красиви цветове незнам защо е така, а за момченца има дост апо голям избор

# 212
  • Мнения: 781


Само не мога да разбера какви са тези другите резултати от амниото,които се чакат 20 дена.Те за какво са? newsm78

Резултатите след 5 работни дни са ДНК анализ. а тези, които се чакат 20 дни са от хромозомен анализ.

# 213
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен!
Честито на женските майки!  bouquet
Аз в понеделник си чакам резултатите от БХС-то. Дано всичко е наред Praynig
Иначе - нищо ново, работа, работа и пак работа. А, бебчо е станал вече 200 грама. Вчера преди да отида да ми вземат кръв за БХС, ми направиха снимка на ехото и тогава доки ми каза теглото. Heart Eyes Но сме още срамежливи и не се показваме какви сме. Нищо, само да е живо и здраво, пък каквото е. Praynig

# 214
  • Мнения: 1 152
Добро утро, бремелинки!  Hug

И аз чакам резултати от БХС, но ще ми се обадят само ако има нещо притеснително. Така, че по-добре да не ми се обаждат.... Praynig

# 215
  • Мнения: 616
Добро утро  Hug

Стискам палци на всички очакващи резултати, сигурна съм че са добри   bouquet Hug

˙·٠Poli٠·˙, liliiv честити ви розови гащи  Heart Eyes Hug

аз да ви се оплача от снощи нещо не ми върви, така ме сви стомаха все едно съм преяла с джанки направо щях да умра от болка ...незнаех какво да пия и си легнах, по едно време съм заспала явно болката е отшумяла...адски е гадно дано не ми се случва повече  Rolling Eyes днес сутринта посрещам майсторите и тръгвам за работа...да ама не, съседката звъни на пожар а от тях се чува все едно тече водопад а те с бебе на 1 месец  Shocked лошо ми стана тичахме до мазето, спирахме кранове голяма лудница....за капак трябва да свалим един датчик от охранителната система и кабелите се допряха, окасиха я и станааа да не ви разправям за 30 мин. вдигнахме блока във въздуха /нашата е с две сирени #Crazy CrazyEmbarassed Embarassed вече ми е смешно ама беше голяма истерия Laughing Laughing
проглуших му ушетата на моя малък мъж Sad, дано е добре вътре на топличко  Praynig

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 10:13 от Invisible

# 216
  • Мнения: 1 542
Здравейте, мами  Hug
Честито на мамите на принцески   bouquet
и силно стиснати палци за момичетата, които чакат резултати  Praynig  Praynig

Аз също се мажа с Elancyl на Galenic против стрии и го редувам с масло на Hipp. Засега ми се струва добра комбинация. Склонна съм към стрии, имам малко и се надявам с тези мазила да предотвратя големите поражения  Praynig

Мисля да водя мъжа ми по бебешките магазини в събота - на първа, опознавателна обиколка. Като гледам колко мами са се спрели вече на колички, легълца, ванички  ooooh! явно много сме закъснели

Инвисибъл, дано нямаш повече неразположения и проблеми  Hug

# 217
  • Мнения: 2 149
Добро утро!
Тази количка е хубава, но цената е подлудяваща, не знам...ако заплатата ми е 1300 лв бих си я купила, но не е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2719
 От скромен опит бих заложила на количка за зимата, и после количка за лятото. Комбинираните колички са много тежки, онези, на които коша се слага в/у основата, стават 13-15 кг, знаете ли какъв е ад по разбитите тротоари да я вдигате-сваляте. Всички фирми не работят като за бг-улици и ще ви се разбрица за отрицателно време. Затова мисля, че тази на чико е добра, вижте ако искате:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2830 - Това Чико може да е легнало, може да е седнало. Кошницата си е кошница. И количката е малко над 10 кг. За мен над 8-9 е тежка количка, но всеки сам си решава, а и все пак само напълно летните модели са по-леки. Това обаче да ви е натоварена - летен кош, отгоре зимен, ли кошницата в летния кош да носите...няма да ви е ок. Кошницата ще си я закачите за колата, а количката ще я вадите от багажника навярно.
В кошница е удобно само ако сте тръгнали на пазар, по магазините, когато бащата ще носи бебето - 5-6 кг е много за носене на ръка, ще имате и чанта с разни неща, а бебето на 3 месеца тежи около 6-7 кг, смятайте какво е 8 кг с кошницата общо.  Тя си е за кола и малко седене в нея. Тони обикновено сядайки в кошницата връщаше малко мляко ако е ял скоро, а кошницата беше от качествените - много комфортна, но бебео се свива в нея и си притиска стомахчето една идея - Макси Кози.
Мислех да си вземем сега само една кошница М.К. 2 ръка даже, защото те са доста скъпи като нови и с адаптори да я щракнем в/у Запа, но пък Зап не върви в сняг  Joy http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/328

Ето,тези колички ми харесват също, ако човек има повечко парички!http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2842 - не е истина просто! Heart Eyes
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=204444 - ето една бугабуу в продавалника

# 218
  • Мнения: 2 592
Моята количка ще е подарък от свеки, така че мога да си харесам някоя по-скъпичка  Crazy Но като се замисля, после какво ще я правя? Заслужава ли си да дадеш над хиляда лева за една количка, която после ще подариш  newsm78

# 219
  • Мнения: 19
Тази тема за количките. В крайна сметка хубавото е, че има разнообразие на пазара и от цени и от видове. Още по-хубаво е, че може да си правим кръгчета в магазина и да пробваме удобствата на всяка една. Защото и по височина и по килограми и по предпочетания няма да се намерят две еднакви майки и което е добро за едната, няма да е удобно за другата и обратно. Така че, мамчета аз мисля да се разходя доста обстойно по магазините и да пробвам всичко възможно, за да направя своя избор. Предполагам, че всяка от вас мисли така, още повече имаме достатъчно време да направим един мониторинг на пазара и да изберем това, което на нас най ни пасва, независимо от това кой какво е казал или чул за определен модел. НИЕ ще сме тези, които ще бутаме количките по цял ден и трябва на нас да ни е удобно, а не да я купим само защото еди кой си каза, че е страхотна и много удобна.  Аз съм висока 1,80 и ще си търся количка, която да ми е удобна, той и таткото е висок, така че ние ще започнем с този критерий. Успех на всички майки и дано в крайна сметка догодина се похвалим, че сме направили правилен избор. Hug

# 220
  • Мнения: 265
Здравейте и от мен!
Много сте напреднали с бъдещите покупки,аз още не съм се ориентирала,даже не знам никакви бебешки магазини и направо изпадам в ужас,какво пазарене ме чака #Crazy
Каспър,тази количка е прекрасна http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 8/products_id/740,направо ми останаха очите!Обаче каква цифра е  ooooh!!
Честито на всички мами разбрали за розовите щъркелчета и добрите резултати!
Стискам палци на притеснените мами,всичко ще бъде на ред!
Аз да ви се оплача,установих зависимост между теченията,които получавам и но-шпато.На последък нямам болки и реших да го намая от 3x2 tabl. на 2x2 tabl.,да, ама получих някакво жълтеникаво течение,което 5 минути го гледам и се чудя има ли кръв или не newsm78 #Crazy,щях да ходя на лекар,но реших да изчакам и да наблюдавам,в същото време почнах пак високата доза но-шпа и жълтия цвят се смени с безцветен Shocked.От тук си вадя изводи,че явно имам накакви контракции и много слабо кървене.При вас как е ,имате ли течение и каъв цвят е?Извинявам се за поста,но това в момента ме тормози Thinking
Желая приятен и прохладен ден на всички!

# 221
  • София
  • Мнения: 608
Аз повече от 400 лв за количка няма да дам.  Naughty  Това е изнудване просто.  Какви са тези 800 лв, 1000 лв и нагоре??? За какво са ви такива колички? Освен това 13 кг  #Crazy И бебето 6-7 кг, аз няма да мога да я бутна.
По-добре 2 отделни колички. Това ми е последното решение.  Grinning Утре може и друго да е.

Аз нямам течение, нищо не пия, не знам дали има връзка, zuerich.

Снощи ходих при племенничката - много е порастнала, ама я мъчат колики, та я гушнах малко. Усещането е невероятно и неописуемо! С нетърпение чакам декември!  Hug

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 326
Karacheviyska, давай идеи за колички, че и аз съм висока и всички са ми ниски.
И аз мисля да се огранича до 400-500 лв за количка.
За течението - от както съм бременна рядко имам и е бледо жълтеникаво и като слузесто. От няколко дена е белезникаво, почти прозрачно. Незнам защо е така, реших, че е нормално. Микробиология като ми правиха пак си бях с течение и не се изолира бактериална флора.

# 223
  • Мнения: 616
аз също ги гледам тези от 800 лв. ама взех да се чудя наистина струва ли си Thinking особено пък за комбинирана та ние ще ползваме зимния кош точно 3 месеца като се има в предвид, че през повечето време ще е студено и няма да става за излизане  newsm78 аз имам предложение от приятелка - от декемврийските мами 2007 да взема нейната количка на Джордани много е хубава пак е 3 в 1 но ще ползвам от нея основно зимния кош и на пролет живи и здрави ще си взема само лятна, лека количка. И определено и за двете количка като дам пари пак няма да стигна 800 лв.

# 224
  • Мнения: 342
По темата за количките - въпрос към мамите с опит: Имате ли впечатления от марките Maclaren и Jane? Много познати ми ги хвалят като хубави марки.
Аз също нямам намерение да хвърлям толкова пари за количка. Много кратка инвестиция е Simple Smile По-добре да се вземат 2 за такива пари.

Общи условия

Активация на акаунт