Отговори
# 270
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен!
Аз преди два-три дена се чувствах не много добре - явно съм хванала този летен вирус - само че при мен мина без разстройство и повръщане, а само обща отпадналост и усещане в стомаха за разстройство. Вчера и мъжът ми се оплака, снаха ми... Явно при всички е минал в лека форма. Thinking

# 271
  • Мнения: 616
Добро утро сладурки  Hug

Честити ви първи покупки Nenna и Мира   bouquet Nenna на мен не ми се зареждат снимките  Sad


# 272
  • София
  • Мнения: 141
Maiqto, ти явно лекуваш гъбичките. Напиши нещо повече по въпроса...

Steil, за гъбичките ми предписаха гино паверил. Знам, че е често срещано явление при бременните и въпреки всичко поразпитах преди да започна да го прилагам.
Ако имаш проблем, най-добре отиди на лекар, той ще ти каже най-добре какво да правиш.

Относно книгите, една приятелка ми даде книжката "Аз чакам дете" от една френска авторка. Мисля, че е полезна. Имам и книжката на д-р Спок, която смятам да започна да чета, лошото е, че вечер след работа се чувствам страшно изморена и ми се спи.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 88
Аз изкарах този вирус доста тежко в 3 месец бях в болница на системи даже Даваха ми ентерол за разстройство и натриев цитрат за повръщането  а не деган Но и деган са ми били на инжекция Кажи и че дори да отмине да пази няколко дена диета че пак се връща Нищо сладко да не яде никакви сокове само вода варени картофи и ориз

# 274
  • Мнения: 22
Здравейте сладки майчета! Ето ме и мен след 2 седмици отпуска Simple Smile Като гледам бая сте изписали и едва ви изчетох от сряда до сега, за да съм в час какво се случва. Стискам силно палци на тези, които имат и най-малки притеснения всичко да се оправи скоро и да се радват на здрави дечица! Стига вече с това кървене, лоши резултати, амниоцинтези и т.н.!
Моята приятелка роди в Токуда в понеделник - момченце! Много е доволна и каза че всеки лев си заслужава. Всички са много внимателни, грижат се за бебето и ги учат как се къпе и т.н. При нея обаче раждането беше малък кошмар. Тя реши да е естествено, но след 19 часа напъни не са и стигнали силите за повече и е помолила да я срежат, та накря - секцио. Като я видях как ходи.. Shocked направо се уплаших, но вчера вече беше супер и сега само се радва на малкия Влади Simple Smile
Друга моя позната роди преди седмица тризнаци - момичета - инвитро Simple Smile
Аз изкарах добре почивката и дори не ми се връща н аработа. Все още не съм сигурна, че това което усещам е бебо. Днес съм на лекар и се моля всичко да е наред. Дай Боже и пола да видим, но мисля да го кажа само на вас Simple Smile За другите реших да бъде изненада до края. Laughing
Стискайте палци за прегледа днес от 1,30ч. всичко да е наред  Praynig Целувам ви и хубав петъчен ден!

# 275
  • Мнения: 1 541
Здравейте, сладурки,

Елмина, да са живи и здрави бебоците на приятелките ти   bouquet Разкажи нещо повече за почивката

Нена, и при мен не се зареждат  newsm78

Аз в момента съм с този вирус, но само повръщам (без разстройство) и имам много газове  Sick И главата ме боли ужасно  Crazy Доки каза да пия 3х2 нош па няколко дни, да лежа и да мина на диета до преминаване на симптомите. Пък майка ми извади един куп бабини рецепти за преминаване на повръщането  hahaha Ще видя дали ще се прежаля за някоя...

# 276
  • Мнения: 2 149
Добро утро!
Пупинка,  Hug!

Ако искате разгледайте снимки на бебо Тони
http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?UAUTOLOGIN_ID=33386 … ;navfolderid=2007

А някоя от вас  няма ли да качи клипчета да видим как изглежда 3Д, 4Д на клип от Феталната? Praynig Grinning

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 11:09 от Чаено момиче

# 277
  • Мнения: 22
Почивката изкарах страхотно! Първите 3 дни бяхме на Обзор в хотел Мирамар, където е рай за семейни двойки, особено с деца! Според мен офертите им са доста изгодни - all inclusive и няма нужда да излизаш извън хотела. После бяхме 10 дни във Варна и ходихме на плаж на Св. Константин и Елена, но до обяд. Плувах си в морето, а докато бяхме в хотела и в басейна влизах...пък сега ще видим цитонамазката какво ще покаже Simple Smile
Имаше много луди хора на плажа, чуках на дърво всеки ден да не стана като тях. Родители - цербери!
В Мола във варна имаше доста изгодни оферти, намаления и голямо разнообразие и си купихме някои неща, а моито приятелки и те ме зареждат с дрехи. Къде да ви кача снимки от морето? Ще пробвам и клипче от ранната ФМ.

# 278
  • Мнения: 342
Хоп здравейте, мамчета Simple Smile

Ненна, страхотно е бодито. Голяма емоция е с тези мънички дрешки  baby_neutral

Елмина, дано научиш пола на бебо днес Simple Smile

Чаено момиче, голям бонбон ти е Тони.
И на мен ми е интересно да видя клипче от ФМ ако някоя мама е записала диск.
Нямам търпение да свърши и следващата седмица, идва отпускатааа   Nature Sunny  sport027  Hands Clap
Смятам да я прекарам на плажа и по магазините.

# 279
  • Мнения: 616
Чаено момиче, малкия Тони е бил толкова добре оформено бебе пу пу да ти е жив и здрав да е най-добрия батко на малкото човече Hug  bouquet

Елмина добре дошла  Hug

аз имам клипче на диск, довечера може да го кача ...аз си пускам постоянно да си го гледам малкия мамин мишок  Heart Eyes Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 2 592
Прави сте, не се зареждат  Cry А вчера ставаше  newsm78 Ще се пробвам пак. Ако имате време, метнето едно око и вие в Бенетон,много хубави дрешки имаше. Докато не са ги разграбили. Бодито струваше 17 лв., а хавлийката за баня 15 лв. Според мен си е изгодно ..

# 281
  • Мнения: 22
V snimka.bg v albuma s korem4etata - ka4ih i moi snimki ot moreto (poslednite 4) , a sega 6te napravq nov album za bude6tite beboci i 6te ka4a ako moga i klip4e!

# 282
  • Мнения: 23
и аз имам клипче и ще пробвам да ви го ипратя. на него се вижда как бебо се чеши по окото и после по носа много ми е сладичко е то беше още в 14 седмица и в лице едно черепче но пак е сладко

# 283
  • София
  • Мнения: 141
Чаено момиче, много сладко бебе  Simple Smile
Дай Боже и ние да имаме по едно живо и здраво бебче  Simple Smile

# 284
  • Мнения: 16
Момичета, излезе ми БХС-то. Риск 1:231, при възрастов 1:1293. В понеделник ще ми правят амнио. Харем ч сподели как е, или други момичета който са го преживели.

Общи условия

Активация на акаунт