Мога ли да кърмя чуждо бебе?

  • 1 920
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз не само се цедих и давах близо 4 месеца на едно бебе, а и кърмех приятелски бебенца, когато бяхме заедно, че майките не са имали достатъчно кърма, а на мен ми беше приятно да понахраня и някое чуждо бебе.
Даже една майка ми вика, как нейното ядяло и нямало спиране, колкото мляко и да му направи- всичкото ще изяде. Аз й казах да ми го даде да накърмя, да видя колко ще изяде, на което майка му каза, че няма да ме пусне сам и доброволно. Но когато той поцока 5 мин и ме пусна, тя се учуди, а след това детето и повърна излишното и не беше искал да яде 3 часа. За разлика от моето, което ядеше на 2 часа Laughing

# 16
Кърмила съм бебе на моя приятелка, големият ми син беше на 1 година и 1 месец, бебето на приятелката ми - на 3 месеца и беше наддало малко. Кърмих го три месеца два-три пъти дневно, беше ми приятно.  Grinning  

# 17
  • Мнения: 374
Аз вчера кърмих сина на моя приятелка - бебчето  няма  месец. Мисля, че няма нищо лошо в това, дори напротив. Беше ми и приятно да го гушна и кърмя. А преди седмица, предложих на приятелката ми, моята дъщеря да дръпне от нея, за да отпуши хубаво каналите, но тя не искаше да захапе, гушнах я аз и на мен се нахвърли с настървение. Не вярвах, но тя позна, че гърдата е чужда и отказа да суче Thinking

# 18
  • Мнения: 1 674
Стига майката да е съгласна и ти си напълно здрава,...и имаш кърма за 2 защо пък не.


при това положение проблем няма Peace

# 19
  • Мнения: 1 735
Разбира се, че можеш! Кърмата, чужда или не е кърма и е направена за човешки бебета, така че база за сравнение с АМ няма.
По-добре е чуждото бебче да цока директно от теб, вместо да цедиш, първо за да не си губиш толкова много време в излишно цедене, второ-цеденето може да развали бюста, докато кърменето-не и трето гушкайки това детенце, докато суче от теб ще получава не само кърма, ами и нежност. Ако в началото се чувстваш малко странно, след 2-рия, 3-тия път всичко ще ти се стори 100% правилно.

С една приятелка(тук от форума) си бяхме разменили децата за едно кърмене, аз лично изпитах страхотно удоволствие. След като накърмих нейното дете, след това то ми се стори по-красиво и сладко от всякога, идеше ми да го схрускам.

П.П: За професия Дойка пише много интересни неща в Библиотеката.

Много благородна кауза, just_an_ODDalisque, страхотна си! Де да имаше повече хора като теб...   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт