хотел в близост до летище София???

  • 9 084
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Търся хотел в близост до летището. Полетът ни е доста рано и ще се наложи да преспим. Само не ми казвайте хотел Плиска. Това е най-гадния хотел в света. Абсолютен бардак. Това е мнението на една приятелка. Аз лично не съм отсядала там. Та тя ме предупреди, де.
Подкрепям изцяло мнението на приятелката ти. В никакъв случай не отсядайте там! Отвратително е!
По темата вече са ти дали достатъчно добри предложения. Европа, който е в непосредствена близост до Плиска е добър.

# 16
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Щом сте трима и полета ви е задължително почти през нощта, тогава направете така: х-л Шипка/бивш военен, то и сега е на мнз/реновирана единична стая с легло 2.20 на 2.00 метра-достатъчно за 4 човека/пробвано няколко пъти/ за 86 лв.Перфектно, влиза и закуска, ама ще я пропуснете.Още повече, че през нощта в София пътищата са спокойни и можете да стигнете до летището много бързо.
 Въпреки това ще питам-защо все пак искате да дадете пари за спане като така и така няма да можете изобщо да спите-нали знаете, че трябва да сте на летището в 3.00 часа-ако мислите да спите...аз лично бях като препикано мушкато и на отиване и на връщане-нема спане

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Упорито зайче, сигурно вече се е върнала, а ние упорито продължаваме да и търсим хотел Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
хотел EXPO на Цариградско шосе,на 10мин с кола и си на аерогарата!

# 19
  • Мнения: 3 695
Упорито зайче, сигурно вече се е върнала, а ние упорито продължаваме да и търсим хотел Grinning
абсолютно  Joy
но може да сме от полза на някой друг  Peace

# 20
  • Мнения: 527
Тъй като и на нас ни се налага да пренощуваме в София преди полета и аз дълго търсех хотел в близост до летището, в крайна сметка се спряхме на хотел Горублянско ханче. Какво ще кажете за него? Все пак ще пристигнем в София в 10 вечерта и сутринта в 6 ще се изнесем, затова не търся кой знае какъв лукс, но и не искам да е нещо долнопробно. Ще ви бъда благодарна ако споделите нещо относно х-л Горублянско ханче.

# 21
  • Мнения: 4 406
Здравей  villy ,
но това за нощувка в София не е, далеко е и пътя не де добър до там.  Имам слухове за хотела, от ранни времена и не е добър.
Но това е мое мнение.

# 22
  • Мнения: 4 053
на Горублянско ханче от край време му се носи славата, че е бардак,
но какво от това   Wink
вие сте за няколко часа, скоро му правиха ремонт и доста са го разширили,
а, и е близо до летището

# 23
  • Мнения: 527
Благодаря Ви момичета  Hug  Аз точоно от това се притеснявах, че в тази част на града освен да е  бардак, няма какво друго да е, но както казва един мой познат "вие нали няма да им ползвате услугите". За мен наистина е важно да сме близо до летището и изходната точка да е позната на мъжа ми, че той е ходил до летището единствено от отбивката, която е на Цариградско шосе и пуснеш ли го от другаде да тръгне, направо сме се изгубили, затова търся нещо да е на Цариградско шосе и да е преди тази отбивка и май това са варинантите Горублянско ханче и Експо. Но за 6 часа сън сигурно ще предпочета бардака, отколкото да дадем 115 евро за легло.

Общи условия

Активация на акаунт