Любимият Ви диетичен хляб

  • 16 708
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Слънце и луна, много е вкусен освен това е само с 3 дена срок на годност , което предполага, че е без консерванти.
Има го в диетичните магазини

# 16
  • Мнения: 737
И аз съм от тези, които си правят домашен хляб....

С големи благодарности на Лебедуна, която ми даде  тази рецепта   bouquet  (последната от линка)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262831.msg7740744#msg7740744

напоследък добавям и орехово брашно, което е с много висок процент на протеини.......


С две ръце гласувам за тази рецепта с ореховото брашно!И децата ми хапват с кеф от него!
Коконка,пак голямо мерси! Hug

# 17
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ами, след адмирациите на Арбанашка кокона  и tumnokoska , ще трябва да заредя всички продукти и да го направя Peace
 newsm78 Колко са 25 гр трици в практична мярка newsm78
Мерси  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 678
Преди да спра да ям хляб,сам си го правех,че вяра на оцветители и брашно нямах Hug

# 19
  • Мнения: 673
Не ям хляб. Никакъв. Иначе какъвто и да е хляб сигурно би ми харесал. Но диетично и хляб при мен са отделни неща та заради това   Naughty

# 20
  • Мнения: 444
Само да питам- този хляб по рецепта на Лебедуна, който препоръчвате, виждам че е с доста бяло  брашно- бихте ли дали идея, ако реша да го правя с какво мога да заместя бялото брашно, за да ми е напълно диетичен хляба, черен и без никакво бяло брашно?

# 21
  • Мнения: 215
От скоро имам хлебопекарна и предпочитам домашно правения хляб. Обикновенно правя пълнозърнест със сусам или слънчоглед. Става много вкусен.
За рецептата на Лебедуна и аз се чудя дали не мога да го заменя с пълнозърнесто брашно или грахам, но се притеснявам дали няма да стане много тежко тестото и след изпичане дали няма да стане ронлив или тиклав хляба.
Ако някой има идея на каква програма да се сложи също да помогне.

# 22
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вита/ пълнозърнестия, в зелената опаковка/, а напоследък и Бонус - и двата вида ми харесват Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт