Какво пие вашето бебе?

  • 1 736
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Нищо не иска да пие,нито вода,нито сокове,нито чайчета.Само на кърма караме.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 771
Сега се сетих какво ми разправя комшийката. Говорихме си, че Алекс беше неспокоен и се чудех дали му стига кърмата.
- Вода пие ли?
- Не!
- А, щом не пие вода кърмата ти не е качествена и не е хранителна.

А той милия качил 1,200 кг за календарен месец, и пораснал със 7 см  Joy

# 17
  • Мнения: 34
моето бебе пие вода откакто се е родило , сега направи 7 месеца и лятото по морето пие даже по 150 мл дневно , храни се с кърма, аптамил вечер и е захранен с пюрета и каши  Joy

# 18
  • Мнения: 2 132
Само на кърма сме, но се храним на поискване , а не под час.

# 19
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Нито тя,нито брат и пиеше вода.Баткото пропи на 1 година и 7 месеца.Госпожицата не признава друго освен кърма.Давам и да суче,когато видя че си иска.

# 20
  • Мнения: 307
И моята беболинка не иска да пие вода,ама и аз не настоявам много Simple SmileХапваме по половин пюренце зеленчуци на Хип и няколко лъжички каша през деня,през другото време суче.Като ожаднее си търси и суче колкото иска Peace

# 21
  • Мнения: 158
Всяко бебе е различно.И двете ми деца са страшни жабки особедно сега в жегите.

# 22
  • Мнения: 389
Освен кърма,вече пие ѝ вода-не много,около 40гр на ден

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Вече 11месеца само кърма.Предлагам вода откакто захраних, но не я пие, по скоро си играе с шишето.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 603
Дъщеря ми пропи вода съвсем наскоро, и тя е лятно бебе. Иначе, с началото на захранването, започнах да и настоявам, да пие вода, но не се получи  Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 9 483
До 6,5мес бе единствено и само на кърма Peace
След това му предлагах вода, но той не искаше...пропи я чак на 11мес, а сокове дадох след годинката Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 691
Вода и чай пропи на 10 месеца. Сокове никога не съм му предлагала.
Така че си пиеше кърмица.

# 27
  • София
  • Мнения: 932
Пропи вода, наскоро - вече е на годинка. Иначе започнах да предлагам вода, след като захраних, след 6-тия месец, но само близваше и не искаше до сега. Вече пие доста вода, нищо че още си я кърмя.

# 28
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Моето бебе пие само кърма. Преди две седмици започнах да му предлагам вода, но като разбра, че от биберона тече нещо гадничко и започна да се забавлява - бръмчи, духа навътре, но се надявам в играта да започне да попийва малко. Аз от обезводняване не се притеснявам, защото той си суче на поискване, така че жаден няма да остане, но май му е време да свиква с новите вкусове.

# 29
  • Мнения: 191
Ако детето суче редовно и достатъчно, определено няма нужда от други течности. То кърмата си е 98% вода. Моята бебка пропи вода едва на 9 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт