Отново пием

  • 4 041
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Сега се чудя да отговарям ли или да не отговарям? newsm78
Трай си! Аз се чувствам леко прецакана! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 423
Ох, помислих, че темата е весела и оптимистична.
Мой другар преди години се опита да се излекува,
но не успя, бяха му сложили нещо подкожно, но го
изхвърли, за да може пак да си порка на спокойствие.
В крайна сметка умря, изоставен от всички, от цироза.
Не ти го пожелавам, но не е невъзможно. Спасявай се.

# 17
  • Мнения: 388
Sick
Понякога човек има повече проблеми , отколкото би желал. Да не си правим изводи ей така.
Никой не знае какво и е на душата. Който може да помогне.
Включих се без конкретен отговор , но някак и аз се подразних от някои ..пишещи. Whistling

Нямаше да се подразниш, ако първо беше попрочела повече (от същата авторка)...

Има нещо такова... малко съмнително е... пуска темата, 2-3 поста и изчезва... след няколко дни - нова тема, нов проблем...  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 179
е и аз погледнах от любопитство мненията на фабия, интересното е че дори незнае кое от децата и е по-голямо
баткото и малката винаги са над летвата,всичко друго е под нея
Сигурно сте прави,но да взема такова решение  - за край не мога.Миналото ни,всички изпитания през които минахме,многото неща,които постигнахме,голямата кака и малкият сладур

# 19
  • Мнения: 4 068
Честно казано не съм чела предшни теми и публикации на Фабия, но клиниката където се лекуваше мъж и и я препоръчах аз. Мой много близък човек беше със същия проблем, но го прескочи и преодоля. Познавам и докторката при която ги пратих. С това искам да ви кажа никога да не си правите прибързани заключения, защото няма как наистина да знаете какво му е на главата на човек. Не нападайте. Ако можете да кажете нещо смислено по темата, което да е от помощ-давайте, ако не-просто не си разработвайте клавиатурите моля. Проблема е сериозен и не го пожелавам на никого.

# 20
  • Мнения: 4 068
Отплеснах се и забравих.
Фабия, съжалявам да го чуя. Стискам палци отново да се оправят нещата, но честно казано при толкова скорошен рецидив не съм оптимист.

# 21
  • Мнения: 22 436
Също имах познат който няколко пъти се лекува и то в чужбина. Изкарваше известно време и пак започваше да пие. За това трябва много воля и много трудно се получава пълен отказ.

Liska, този имплант, за който говориш представлява нещо като отрова. При натрупване на определено количество в кръвта се активира и буквално се отравяш. Това "пази" алкохолиците да не започнат да пият, страхът да не умрат. Доколкото знам е много скъпо, но твоят познат явно се е справил с него.

С темата наистина шега не бива, но в този подфорум всеки, който чуе нещо по-различно и странно започва да си мисли, че се ебават с него.
Ами просто не пишете, не разбирам защо трябва да си чешете езиците и да се подигравате с хората. Щом си мислите, че ви пързалят най-добре си трайте и толкова. Голям зор да се изкаже някой, да не би да пропусне нещо.

# 22
  • Мнения: 148
Така започва историята на Фабиа за проблемите с мъжа й:

 Постъпвам правилно или греша?
« събота, 24 май 2008, 06:32 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Съпругът ми има друго жена в живота си.Това разбрах снощи,след като влязох в хола,за да видя защо все още е буден,когато чух да казава Лека нощ,мила моя   
 
 Информирай модератор   
 
 
 
ВЕКА
Гост
  Re: Постъпвам правилно или греша?
« #1 събота, 24 май 2008, 06:50 »   

--------------------------------------------------------------------------------

,БЪДИ ЩАСТЛИВА,ЗАЩОТО ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ,ОБИЧАМ ТИ И ЧУХ ОТГОВОРА И АЗ ТЕ ОБИЧАМ.
Той говореше, а аз влязох много тихо и застанах над него,защото той беше седнал и явно толкова искренно говореше,че не долавяше нищо около себе си.При последните му думи просто неиздържах и направо го разтресох.Излязох от стаята, а той излезе на терасата,за да продължи разговора си.За мен не се сети.Аз след минутка отидох при него и той не отрече,че има нещо,но беше лаконичен.
......
Само че там не се споменават проблеми с алкохола,даже описва,че "иначе" са едно мн. хубаво семейство.Не че ми е работа,но когато го четох,ми стана мъчно за нея,пък сега пуска едни теми.. Outta Joint
 
 
 

# 23
  • Мнения: 4 965
Честно казано не съм чела предшни теми и публикации на Фабия, но клиниката където се лекуваше мъж и и я препоръчах аз. Мой много близък човек беше със същия проблем, но го прескочи и преодоля. Познавам и докторката при която ги пратих. С това искам да ви кажа никога да не си правите прибързани заключения, защото няма как наистина да знаете какво му е на главата на човек. Не нападайте. Ако можете да кажете нещо смислено по темата, което да е от помощ-давайте, ако не-просто не си разработвайте клавиатурите моля. Проблема е сериозен и не го пожелавам на никого.

А ти познаваш ли лично Фабия и сигурна ли си, че мъжът й наистина е отишъл при препоръчваната от теб лекарка?
Защо тогава всичките й теми звучат абсурдно, имат логически грешки, не си съответства кой какъв е и кой е, какви и коло са й децата и т.н.  newsm78
Просто се чудя къде точно е истината. Темата е сериозна, ама нали знаеш приказката за Лъжливото овчарче - когато наистина дошъл вълкът, никой не му повярвал...

# 24
  • Мнения: 5 710
Фабия, ти филм след филм редиш.

Преди години съм работила по проблема зависимости и до колкото помня голям процент от преминалите лечение и рехабилитация се връщат в началната точка след известно време. Тъкмо това 'известно време" се използва за индикатор доколко е било успешно лечението. Това е нещо като принцип при всички зависимости, всъщност. Т.е вие нямате друг избор, освен да пизнаете провала и да се върнете в начална точка , и да спрете да пиете. Разбира се, колкото по-бързо разберете това, че отивате пак в т. А, толкова по-лесна ще е поредната ви борба. Специалисти има във Военна болница " Хоризонт", Клиника Канчелов, Суходол, разбира се. Трябва да проверите дали пършите две лекуват алкохолизъм, до колкото си спомням да, въпреки, че Клиника Канчелов по принцип май беше метадоново лечение на наркозависимости.
В Гугъл всичко пише.

# 25
  • Мнения: 494
 smile3555Боже,като си помисля,че в друга тема я бях взела на сериозно и  се хабях чак и съвети да давам ,ама да тук май бях smile3505
Фабиа, толкова ли ти е скучно, бе моето момиче? 

# 26
  • Мнения: 312
авторката май наистина се уплети в историите и се скри

# 27
  • Мнения: 4 916
Така започва историята на Фабиа за проблемите с мъжа й:

 Постъпвам правилно или греша?
« събота, 24 май 2008, 06:32 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Съпругът ми има друго жена в живота си.Това разбрах снощи,след като влязох в хола,за да видя защо все още е буден,когато чух да казава Лека нощ,мила моя   
 
 Информирай модератор   
 
 
 
ВЕКА
Гост
  Re: Постъпвам правилно или греша?
« #1 събота, 24 май 2008, 06:50 »   

--------------------------------------------------------------------------------

,БЪДИ ЩАСТЛИВА,ЗАЩОТО ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ,ОБИЧАМ ТИ И ЧУХ ОТГОВОРА И АЗ ТЕ ОБИЧАМ.
Той говореше, а аз влязох много тихо и застанах над него,защото той беше седнал и явно толкова искренно говореше,че не долавяше нищо около себе си.При последните му думи просто неиздържах и направо го разтресох.Излязох от стаята, а той излезе на терасата,за да продължи разговора си.За мен не се сети.Аз след минутка отидох при него и той не отрече,че има нещо,но беше лаконичен.
......
Само че там не се споменават проблеми с алкохола,даже описва,че "иначе" са едно мн. хубаво семейство.Не че ми е работа,но когато го четох,ми стана мъчно за нея,пък сега пуска едни теми.. Outta Joint
 
 
 


 Shocked
Помня тази тема, и аз се вързах тогава  Rolling Eyes


ред. - чета сега темата и забелязвам, че авторката май влиза и от втори или трети профил в собствените си теми, а не само като фабиа и като гост.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 07:34 от argun

# 28
  • Мнения: 25 620
Хм, или темите са плод на скандално скучаещ мозък, или самата авторка има проблем с алкохола.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 4 068
Честно казано не съм чела предшни теми и публикации на Фабия, но клиниката където се лекуваше мъж и и я препоръчах аз. Мой много близък човек беше със същия проблем, но го прескочи и преодоля. Познавам и докторката при която ги пратих. С това искам да ви кажа никога да не си правите прибързани заключения, защото няма как наистина да знаете какво му е на главата на човек. Не нападайте. Ако можете да кажете нещо смислено по темата, което да е от помощ-давайте, ако не-просто не си разработвайте клавиатурите моля. Проблема е сериозен и не го пожелавам на никого.

А ти познаваш ли лично Фабия и сигурна ли си, че мъжът й наистина е отишъл при препоръчваната от теб лекарка?
Защо тогава всичките й теми звучат абсурдно, имат логически грешки, не си съответства кой какъв е и кой е, какви и коло са й децата и т.н.  newsm78
Просто се чудя къде точно е истината. Темата е сериозна, ама нали знаеш приказката за Лъжливото овчарче - когато наистина дошъл вълкът, никой не му повярвал...

Азаф, и аз не знам какво да ти кажа. Преди време имаше една тема за алкохолизма и аз бях писала в ня за една клиника в Пазарджик. След известно време Фабия ме потърси на лични с молба за информация и координати. Дадох и ги. После ми писа още доста дълго време и като че ли наистина се беше свързала с клиниката, защото знаеше много подробности точно как протича лечението, името на някои от лекарите включително и наименованията на лекарствата. Аз не и ги бях казвала. Та затова аз реших, че историята е истинска. Не съм се ровила да проверявам другите и публикации, а просто исках да помогна. Лично не се познаваме и наистина не мога да гарантирам, че всичко е истина, но тогава останах с такова впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт