И отново - въпрос за количка

  • 4 166
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 129
Ами то кенгуру също не са по-леки, посочените поне, нито по-компактни при сгъване...то триколките са си тежки в повечето случаи...
И мерси за милите думи...ще ми се като аз си купувах количка навремето, да  ги знаех тези неща Wink

А за коша (предполагам визираш кошницата за кола) хич не съм съгласна.Ако трябва да избирам между по-скъпа количка, или по-скъпо столче за кола, столчето печели. Аз в чиполино не бих си сложила детето. Предпочитам да бутам количка за 200 лв, но столчето на детето да е сигурно. Защото за разлика от количката в един момент - Господ да пази, но от това може да зависи живота на детето, а в каква количка се вози му е все тая, тя е глезотия само за мама....

# 16
  • Мнения: 15
А, съгласна съм,че евтиното в този случай определено може да струва скъпо. Предложих кошницата за кола Чиполино само заради цената - нали са посочили лимит за покупката около 500 лева . Абе, пак от личен опит мога дакажа ,че в случаите с колички и столчета за децата не бива да се правят големи икономии, спестете от нещо друго . Ггледайте на тяхната покупка като на инвестиция - в сигурността на бебето и във    вашето  и неговото удобство. Съпругът ми  отначало се смееше,че повечето колички стрували колкото една запазена Лада, но сега установихме,че се заглеждаме повече по хубави колички , отколкото по хубави автомобили . Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 814
 И аз съм на мнение, че е по-добре втора употреба маркова количка Peace, отколкото тия от рода на Чиполино, Кангаро Маг Ингланд и т.н. В Продавалника има много голям избор от хубави и по хубави колички, но иска голямо ровене Mr. Green. Аз също продавам нашата(Пег Перего Плико П3 Комплето), но е без кош за новородено http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=249366&cat=500 .
 Желая ти лека бременност  Hug

# 18
  • Мнения: 4 784
Не бих дала 500лв. за Чиполино или Бертони. Втората употреба ми се струва по - добра идея.

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
гракото е невероятно,бута се с една ръка и се сгъва с една,кошовете са перфектни особенно кошницата за кола е супел,количката е супер удобна и широка,племенника е на 3г и 20кг и още се вози в нея.

# 20
  • Мнения: 3 926
Ами да ти пиша и тук Hug
Подкрепям Ейнджъл и Весито Peace
И също съм на мнение, че ако си вземеш Кортина на Чико ще се родиш. Количката е комбинирана и на много добра цена. С едно чувалче се уреждаш за зимата, а тези чувалчета, които си намерила... изобщо не бива да се замисляш за зимен кош Hug Знаеш ми мнението, че при определени случаи само заемат място Peace

А що се отнася до количките втора употреба - сега взех такава за бебето. И честно да ви кажа момичето, от което я купих живее срещу Южния парк. Нали се сещате колко е бутана тази количка Wink От тях до парка и обратно. Еми возията й е като нова. Освен това е с тристепенен амортисьор Peace Смятам, че след 6 колички, с които отгледах дъщеря си (едната от които втора употреба Куини - желязно) имам поглед върху нещата и смея да твърдя, че маркова количка втора употреба е в пъти по-добра от някои, купени нови Peace
А не съм снобар по природа Grinning ЗА себе си избирам дрехи, шити от цехчета в квартала - винаги внимавам с материите... имам предвид, че не всичките ми дрехи са маркови, нито обувките... Но количка избирам вече внимателно Peace

# 21
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Ами да ти пиша и тук Hug
Подкрепям Ейнджъл и Весито Peace
И също съм на мнение, че ако си вземеш Кортина на Чико ще се родиш. Количката е комбинирана и на много добра цена. С едно чувалче се уреждаш за зимата, а тези чувалчета, които си намерила... изобщо не бива да се замисляш за зимен кош Hug Знаеш ми мнението, че при определени случаи само заемат място Peace

А що се отнася до количките втора употреба - сега взех такава за бебето. И честно да ви кажа момичето, от което я купих живее срещу Южния парк. Нали се сещате колко е бутана тази количка Wink От тях до парка и обратно. Еми возията й е като нова. Освен това е с тристепенен амортисьор Peace Смятам, че след 6 колички, с които отгледах дъщеря си (едната от които втора употреба Куини - желязно) имам поглед върху нещата и смея да твърдя, че маркова количка втора употреба е в пъти по-добра от някои, купени нови Peace
А не съм снобар по природа Grinning ЗА себе си избирам дрехи, шити от цехчета в квартала - винаги внимавам с материите... имам предвид, че не всичките ми дрехи са маркови, нито обувките... Но количка избирам вече внимателно Peace

Благодаря ти и тук, Асе!
Благодаря на всички!
Събирам мненията, водя си записки и действам. За съжаление, в Добрич не могат да се видят всички модели, но май накрая ще се осланям на вашите мнения, ако избера количка, която не мога да видя!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
 newsm78 newsm78 newsm78 нещо не мога да я намеря тази Кортина, дайте някой линк моляяяя  Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 926
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2829

ето ти я Hug Суиткидс си взе такава на старо. МОжеш да я питаш как е возията според нея Peace

# 24
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2829

ето ти я Hug Суиткидс си взе такава на старо. МОжеш да я питаш как е возията според нея Peace

Благодаря, АСЕ!!!!  Hug  bouquet newsm51

# 25
  • Мнения: 506
Да кажа и аз от личен опит-НЕ си купувай Бертони карера!Приятелката ми в момента е с такава-понякога ми се налага да я тикам,много  е неудобна,ниско маневрена,на най-малкото камъче и запъва!А с нашите разбити улици..... ooooh!
А може ли някой да ми каже къде в Пловдив продават колички на MUTSY?Иска ми се да ги видя на живо и евентуално да си купя такава.

# 26
  • Мнения: 506
А сетих се още нещо да попитам-понеже съм ползвала количка с големи помпещи гуми и беше много маневрена и високопроходима,та се чудех тези с малките колелета не са ли по-трудно подвижни? newsm78
Терените около нас са доста неравни и ми е важно количката да не се препъва в най-малкото препятствие.

# 27
  • Мнения: 1 153
Penelopi, на сайта на Mutsy не е отбелязано да имат магазин в Пловдив (поне не официален) - http://www.mutsy.nl/stores. Може би все пак ги продават някъде - ако някой има информация, да помага. Най-сигурно е да се обадиш на вносителите и да ги попиташ (Ивентас - 02 9 555 115). Иначе ние си купихме Mutsy 4 rider и доста проучвахме, преди да направим избора, така че ако мога да ти помогна с информация - питай Simple Smile А относно големите гуми - и аз съм "ЗА", но по-добре да оставя майките с опит да дадат мнение, все пак нашата количка още я бутам само по паркета в хола Laughing.

# 28
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Уважаеми мами (и татковци, ако има),
Бихте ли ми дали и мнение за количките ABC design, моля!   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 44 129
ABC design - ползвам лятна на фирмата...най-най-прост модел, но много ми е удобна и ми харесва.
По-принцип добри неща съм чувала за тях, въпреки, че като цяло от летните им само съм се интересувала.

Ти кой модел си харесала....

Общи условия

Активация на акаунт