<<Къде спят бебчетата Ви? >>

  • 8 794
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 434
в нашата стая,в негото си креватче

# 256
  • Мнения: 592
В нейно легло, все още в нашата стая, но скоро ще я пратя на квартира вдругата стая Mr. Green

# 257
  • Мнения: 2 829
Преди време писах в темата-сина ми доскоро спеше на спалнята до мен и мъжа ми. Преди около месец го преместихме в собствено легло в отделна стая-стана много лесно и самото дете прие промяната с радост и вече не иска да се връща при нас. Но аз виждах че той самият е готов за такава промяна, така че при нас 2 г. беше подходящата възраст за отделяне Simple Smile
Пиша това за да успокоя други майки, които спят заедно с децата си и се притесняват за отделянето-ако се избере подходящ момент и подход към детето става без проблем.
Бебе номер 2 също планираме да спи на спалнята при мама и тати в началото Simple Smile

# 258
  • Мнения: 2 567
Като бебета и двете спяха в спалнята, но в свои легла. Сега се кискат заедно в детската Grinning

# 259
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В нашата спалня, но в неговото си легло.
Докато започне да спи непробудно цяла нощ нямам намерение да го оставям в неговата стая, понеже тя е на другия етаж и не ми се върви като сомнамбул през нощта.

# 260
  • Мнения: 2 960
Малкия спи в нашата стая ,но в неговата си кошарка.

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 1 745
В нашата спалня,но в неговата си кошарка.

# 262
  • Мнения: 128
Голямата спи в нашата, стая в собственото си легло, а малката ми дъщеричка при баба си/ свекърва ми/

# 263
  • София
  • Мнения: 4 294
и двете щерки спят в детската стая на нормални легла, от лятото малката изяви желание да спи като кака си и зарязахме бебешкото креватче  Peace

# 264
  • Мнения: 566
и до днес дъщеря ми спи в нашата стая в нейното креватче ,но сега живот и здраве февруари като се увеличим ще се местим в децката стая(която сега обзавеждаме) и аз ще спя при тях  Grinning а таткото ще ергенува за малко докато децата свикнат да спят сами. Peace

# 265
  • Мнения: 194
В нашата спалня,но в неговата си кошарка.

 Peace

# 266
  • Мнения: 130
В нашата стая на отделно легло. но когато е кисела идва при нас

# 267
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В нашата стая на отделни кошарки. Надявам се скоро да можем да ги отделим, за сега нямаме възможност, но имаме желание.

# 268
  • Мнения: 840
Ами все още спи при нас на леглото, защото се кърмим през нощта. Когато премахна нощното хранене, мисля вече да я слагам да си спи в нейното легло Peace

# 269
  • Мнения: 544
И двамата в нашата стая, в отделни легла.

Общи условия

Активация на акаунт