КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС - РАВНОСМЕТКА

  • 41 896
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 749
Няма я Камъче да каже "Днес ще е прекрасен ден" ...
Но предполагам няма да се разсърдите ако аз я заместя Simple Smile

Krische , специално за теб :

Днес ще е прекрасен ден ! smile3521

Чакаме да чуем добри новини от теб Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 992
Крисче,

УСМИВКИ И ЩАСТИЕ днес за теб и детенци Hug

# 47
  • Мнения: 1 210
И от мен мисъл и вяра за Ивето! И силно гуш за Крисче!
Роси, успех на близнаците!  Hug

Момичета, затрихте се до една...по морета ли хукнахте, наприказвахте ли се  Rolling Eyes (защото на мен контактът с вас ми е все приятен и желан) или всички ремонти се спретнахте да правите, дето изскубват кабели  ooooh! Липсвате ми... Как са ви дечицата?
И още- не съм забравила Марсиди, Сирен, Раза, Силви, Жужуна... как се справиха децата? Имаме ли още съученици?

Успешен ден, ще намина по обяд да видя ЙЕСССС  newsm10 newsm44 newsm68

# 48
  • Мнения: 438
Крисче и от нас  newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
ЧАКАМЕ НОВИНИ!

# 49
  • Мнения: 1 220
Хайде,много щастлив да е този ден за всички майчета и дечица,които все още чакат.Стискаме палци.
Между другото,гледам че в Габрово вече са излезли резултатите.

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 10:41 от shrek

# 50
  • Мнения: 10
Крисче и Роси, успех!
Стискам палци!!!
Стискам палци и на всички други дечица, които чакат все още! Hug

# 51
Oще чакаме. Вече нямам нерви. Стискам палци на всички и успех!!!

# 52
# 53
  • Мнения: 2 708
Остваме си в 73то, явно това ни е бил късметът. Да сме учили повече Peace

Сега като пътува из преспите и задръстванията, дано се сеща колко малко не й е стигнало.

Това беше. Край на емоциите и тръшканията за тази година. Следващата кампания след 2 години ме чака.

Благодаря ви момичета на всички за подкрепата, беше страхотно да си горорим тук Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 54
Крисче, как разбра. На мен не ми отваря второ класиране. Стои си още на първо. Какво става.

# 55
  • Мнения: 660
Крисче , поздравления !  bouquet

Не гледай с лошо око на това стечение на обстоятелствата - нали знаеш - НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО !!! За добро ще е детенце там , а след години , живот и здраве , като се обърнете назад ще бъдете много доволни от развитието на нещата .

... още повече , че чувам невероятно добри неща за това училище - и най-важното още дъъълго всичко в него ще е наред / което не може да се каже за много други / . Имам позната , работеща много "надълбоко" в министерството , така че , успех на детенце и хубаво лято !   bouquet

# 56
  • Мнения: 65
Не мога да намеря резултатите!!!!!!!!!! Няма ги на сайта с първо класиране! На рио-София също не го открих! Моля за линк!

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 4 447
Крисче, Hug
Поздравления! Време е за питие  -  cheers
Денят е прекрасен!
Дидка, кабелите ли ти изскубнаха, а  hahaha. Какъв ремонт, какви 5 лева - никога вече  Laughing. Наремонтирах се аз. А морето е още далече.... точно след месец!

Общи условия

Активация на акаунт