нов член на клуба

  • 4 147
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
За мен има причина да иска да те прогони по такъв начин.Ако имаш сили да ровиш и да търсиш отговорите-ще разбереш.

# 16
  • Мнения: 2 123
Какви са неговите виждания по въпроса е едно на ръка. Те обаче не съвпадат с вижданията на Семейния кодекс по същата тема. Негов бил апартамента - друг път.

Момичета, пътя на стерилните двойки е ужасно труден и изпълнен с болка. Според мен човека просто е бесен на света, мрази себе си, защото е стерилен и си го изкарва на Гъбката, та белким и той се покаже мъж в нещо. Много е гадно и самоунищожително това. Различните хора реагират различно ... да не съдим прибързано. Дано преодолеете и това препядствие

# 17
  • Мнения: 3 790
Утре си заминавам в родния град,дано тези няколко дни осъзнае какво ни причинява и размисли.
Но съм много наранена и обидена и дори и да стане чудо  и да му дойде здрав разум,не знам дали ще мога да простя.
Благодаря на всички-имах нужда от подкрепа и съвети!

# 18
  • Мнения: 2 123
Ако можеш и да заминеш изненадващо и без да се обадиш - може и да е по-добре...

# 19
  • Мнения: 3 790
Точно това мислех да направя ,ще изляза сутринта уж за работа и право към автогарата.

# 20
  • Мнения: 9 990
Знам го пътя на стерилните двойки...в момента стискам палци на близка моя приятелка, започна втора процедура.Знам и за случаи, в които при репродуктивни проблеми мъжа отива да се доказва другаде.
Принципно се славя с търпение и съветвам винаги за същото.Успех желая!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
Ужасно ме натъжи твоята история. Само не се давай. Не без бой. Бори се за апартамента - той е обща съпружеска съсобственост, щом е придобит по време на брака. Друг е въпроса, че е ипотекиран и вече не знам какво би могла да получиш при евентуален развод. Не звучи никак логично желанието на този мъж от днес за утре да се развежда. Не искам да бъда лош пророк, но има нещо друго тука - лоша домакиня, лоша съпруга ... дрън дрън ярина. Не вярвам аз. Ако имаш сили и възможност - рови бе момиче, виж какво го е накарало тоя човек така внезапно да реши да се развежда. Аз не проумявам - един брак не се съсипва за 1 ден, той се руши с години. Или ти си била сляпа за някои очевидни нещо.

# 22
  • Мнения: 4 380
Недей напуска жилището! Като иска развод, да те гони от там по съдебен път! Ти имаш права над жилището и не си мърдай задника от там! Naughty

Една съпруга не е безплатна прислуга, която един ден можеш да изхвърлиш като ненужен парцал от живота си. Crossing Arms Sick

# 23
  • Мнения: 2 099
Недей напуска жилището! Като иска развод, да те гони от там по съдебен път! Ти имаш права над жилището и не си мърдай задника от там! Naughty

Една съпруга не е безплатна прислуга, която един ден можеш да изхвърлиш като ненужен парцал от живота си. Crossing Arms Sick
Точно Ксения е казала мойте думи!Де гиди мамин дришльо гола си била,гола щяла да си идеш.Глупости.Стой там,да тръгне да те гони да видим!

# 24
Моят мил съпруг се консултирал с адвокат и с тъга ми съобщи че все пак ми дължи половината апртамент,та поне няма да може да ме изхвъли без нищо.
Уточни ми че причината за всичко било,че му омръзнало всичко-и прцедурите и моето отчаяние и депресии и не искал да осиновявява,просто избра лесния начин като избяга от всичко.
За него съм била затворена страница и да се оправям както искам.
Как да продължа да живея,да вярвам в хората и да мечтая за бъдещето..изпълнена съм само с гняв и болка.

# 25
  • Мнения: 13 770
Аз дори бих посъветвала да не заминаваш сега при вашите, защото той ще го приеме като сигнал, че си отстъпила. А може и бравата да е сменена като се върнеш.
Защитавай си правата.
А иначе, колкото и глупаво клише да е - може да се окаже за добро тази раздяла.

# 26
  • Мнения: 4 380
Моят мил съпруг се консултирал с адвокат и с тъга ми съобщи че все пак ми дължи половината апртамент,та поне няма да може да ме изхвъли без нищо.
Уточни ми че причината за всичко било,че му омръзнало всичко-и прцедурите и моето отчаяние и депресии и не искал да осиновявява,просто избра лесния начин като избяга от всичко.
За него съм била затворена страница и да се оправям както искам.
Как да продължа да живея,да вярвам в хората и да мечтая за бъдещето..изпълнена съм само с гняв и болка.

Не живей повече с миналото! Загърби го, забрави го! Както ти за него си затворена страница, така и ти го затвори и строй живота си отново! Млада си, ще имаш и деца и любим човек до себе си. Сега мисли за професионалната си и жизнена реализация! А останалото ще си дойде с времето когато чувствата отшумят. Ще бъдеш самостоятелна, независима и реализирана. Достатъчно за да се чувстваш удовлетворена, да гледаш смело напред и да не позволяваш никой повече да ти диктува собствени правила.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 131
 Гъбка  Hug - твоята история много прилича на историята на моя братовчед. И те имаха същия проблем. Само, че техния брак продължи 10г. Embarassed И той уж не можеше да живее повече така поради причените, които ти е изтъкнал твоя съпруг, само, че те живееха в апартамента на леля ми, заедно с тях. Започна да гони съпругата си, изнасяше и багажа - тя го молеше, плачеше, търсеше подкрепа във всички. Накрая най-демонстративно той спря да се прибира в къщи, защото не можел да я понася. ooooh! Всичко се оказа пълни глупости. Веднага след като се разведе, се събра с друга жена, че и за нула време се ожени и в същност това е била истинската причина. Много ме е яд на него и се радвам за бившата му жена, защото тя също се омъжи, че и детенце си има.

# 28
  • Мнения: 98
Гъбке, бъди силна, този човек се подиграва с теб - "искам - не те искам..." , сигурна съм че не заслужаваш това , а нещо по-добро. Всички тук сме минали през тежки периоди и всеки ще ти каже, че не съжалява за загубения "любим", защото после от разстоянието на времето вижда колко търпелива е била и колко компромиси е правила. Никой не решава така изведнъж , че иска развод от една караница - нещата винаги са по-дълбоки.

# 29
  • Мнения: 3 790
Не съм мрънкала скоро  Simple Smile.
Много ми е тежко,убива ме неговото безразличие -вече си планира бъдещия живот и сякаш не ме вижда ,приятелите ни/който бяха негови в началото/ не искат и да ме чуят..
Все повтаря как не бил щастлив,как всичко което правил било заради мен -как можеш да се преструваш 4 години че си влюбен не знам..
Чудя се на психоаналитик ли да ходя ..къде ли ..всеки ден ми изникват все нови и нови влудяващи мисли...
Накарайте ми се ..или ми препоръчайте психоаналитик или не знам и аз какво искам вече..

Общи условия

Активация на акаунт