ФЕВРУАРските деца чакат Коледните чудеса!

  • 16 107
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 455
Здравейте!
Ние сме от завърналите се Simple Smile
От 1 Септември сме на детска градина и разбира се все още свикваме. Сутрин не ходи с особено голямо желание, но за сметка на това следобед като ходя да я взимам, ме чака нетърпеливо до вратата. И след това идва ред на разходките и на "маминицата",както казва Елена на игрите, които измислям и играем заедно.
Мен ме посъкратиха от работа и сега си търся нова-оглеждам се и се ослушвам, подала съм молби на няколко места и естествено чакам.
Поздрави и до скоро/сега ще се включвам по-често от  софийска територия/

# 61
  • Мнения: 1 926
Веселка, добре дошли.
И ние сме от 1ви на градина. Днес за първи път сама влезна - даже почти на прибежки- и аз съм много щастлива.
Надявам се вече да ходи с желание.
За каква работа се ослушваш - ако можем да помагаме?

# 62
  • Мнения: 455
 Hug Гале, Добре заварили!

Благодаря за предложената помощ!В jobs преглеждам обявите най-редовно. Ще ти пиша на лични. Целувки на Марти. Надявм се, че днес също е отишла с желание на градинка.

# 63
  • Мнения: 2 641
веселка привет   bouquet ти така изчезна изведнъж и даже и в скайпа не те виждам. разкажи къде бяхте? радвам се че се завърна. за работата аз започвам почасова, ако всичко е наред от октомври, интересува ли те нещо такова? и забравих но имаш ли педагогическа правоспособност покрай филологията?

# 64
  • Мнения: 455
 Hug Приветче!

Anaise, най-готино беше в Пловдив иначе щуряхме из страната.
Да, интересувам се и имим правоспособност, но определено не искам като предишната работа-абсурд да се занимавам с такова!Пиши де, ти какво започваш?

# 65
  • Мнения: 2 641
с какво точно си се занимавала  Grinning
това е към един проект за насилие и идята е като имат учениците свободни часове да ходиш и да говорите по определени теми. ако искаш ще ти дам телефон да се обадиш, на 27 и 28 ще има нещо като среща-обучение з атези които искат. хубавото е че ходиш когато искаш и имаш време ти.

# 66
  • Мнения: 455
Anaise, Благодаря! Това си е точно като педагогически съветник. Ще помисля.Поздрави от мен!

# 67
  • Мнения: 2 641
ей гърли къде се изпокрихте всички - голямо хойкане, голямо чудо. я де се отчетете първо  Naughty

# 68
  • София
  • Мнения: 3 688
Сега в лошото време сигурно ще сме по-активни Simple Smile
Хайде среща като спре да вали...
Гале аз се интересувам от твойте предложения за работа Simple Smile  (ще се радвам да си ми шеф )

# 69
  • Мнения: 562
Привет,мацки  Hug
Най-накрая сколасах да пиша  Tired Ние се върнахме от митарства преди 10 дни. Изкарахме месец и половина на морето и после цял месец в Смолян. С приятели и без деца отскочихме и до Гръцко..ей, голям купон беше-таверни, бузуки бар, много хубаво си живеят комшиите  Party

Днес изпратих Яна в детската градина без проблеми. Много доволна я прибрах - занимания по френски, куклен театър за червената шапчица са им представяли, игри с награди. Засега добре, дано така е и занапред. Аз ще се връщам на работа май в министерство на финансите при старите ми колеги.

Мисля да ходим на балетна постановка за деца на 27 септември в операта, "Пепеляшка". Ако има желаещи, ще се радвам да се видим  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 926
О да, хайде на среща. Уикенда дали ще е хубаво времето?
Мила, ти няма ли да си гледаш още малката?

# 71
  • София
  • Мнения: 6 810
Здравейте!
При нас няма нищо ново, децата са на градина/ясла, ние работим.
Успех на тези, които сега свикват с градината! Hug
Ние не успяхме да починем лятото, постоянно с двете хлапета...така че нямам с какво да ви се похваля. Confused

# 72
  • София
  • Мнения: 3 688
Гаке ще си гледам ,но ако ми предложиш работа на която не трябва дас е работи а дават пари,ще прехвърля майчинството-колко му е Simple Smile

Клеми днес се разхождахме в градинката Света троица,кога ще ви видим?


П.П ние този уикенд няма да сме в София.

# 73
  • Мнения: 1 926
Оф и аз чакам да ми предложат такава ама никой не ще бе.
Ето ви всъшност едно предложение за пловинките:
Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът:
- Седни, брато, как се казваш?
- Николай.
- Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-раншко. Така към обяд. И действаш.
- А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола...
- Ти това го зарежи, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта.
- Извинете, но аз не пия.
- Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесът наркотици, ще се позабавляваме.
- Моля да ме извините, но аз съм спортист.
- Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс.
- Не мога. Женен съм. Имам две деца.
- Слушай, Коко, ти да не би да си педал?
- Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса.

# 74
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета! Не съм писала отдавна, но и покрай мен няма нищо ново. През лятото малката беше основно с баба си, дядо си и братовчедите й, които гостуваха почти цяло лято, а аз след работа и през отпуската бях с три хлапета. Чувствах се чудесно с толкова деца. Ще се опитам да кача след работа някоя снимка да видите колко сме пораснали. Детето все по-често ме кара да го приемам като моя зряла приятелка. Разсмива ме умишлено и ми е много забавно с нея. След 1 ден ще тръгне отново на градина и се надявам отново да го прави с голямо желание.
Разгледах снимките, които сте качили от това лято. Чудесно сте си изкарали!
А вие с двете хлапета сте много сладки.  Heart Eyes


Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 22:58 от An@

Общи условия

Активация на акаунт