ФЕВРУАРските деца чакат Коледните чудеса!

  • 16 101
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравейте, темичката съвсем се е затлачила Simple Smile

Ние се върнахме от едномесечен престой на морето и сме мноооооого доволни с Влади Laughing
Почернели сме много и продължаваме да плажуваме на двора!

Другата седмица ще скокнем до Гърция или до Несебър и приключваме с плажуването за това лято!

Ще се стягаме за градина и работа!

# 46
  • Мнения: 1 920
Мими, много е готино Дени със зимно якенце в темата - детето е на море.
Да не се обидиш - просто ми направи впечатление. То аз вече не си давам хич зор за снимка, нито нова нито стара.

# 47
  • Мнения: 1 881
Ах ти, Гале, много си права:)

Сега на морето ще я нащракам ендо хубаво и ще се поправя Hug

Нацелувай Мартичка Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 3 688
Мими кога заминавате на море?

# 49
  • Мнения: 1 881
Утре заминаваме;)
Ще ни докарат утре Дени и през нощта пътуваме;)

А вие бяхте ли вече, прати снимки да видим двете хлапенца Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 3 688
Ето
Ние все още сме на морето Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 881
О, Мила, супер сладури са Hug Heart Eyes


Ще си уредим среща септември, с порастналите деца Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 641
здравейте и от мен  Hug

завърнахме се от чужбинско. много добре ни беше ама свърши. минахме през брюксел, брюж и амстердам като съответна прилагам и снимков материал. Брюксел е страхотен град - има много паркове страшно красиви с езера в тях, пейки и дървета. тревата е много добре поддържана. административните сгради са някакси в центъра, а около тях са кварталите за живеене. и те си имат скъпарски и обикновени квартали. до скъпарските не остана време да идем. хората са толкова спокойни. в този град шум няма. нито чуваш шум от коли, нито от хора , нито от нещо друго. такива писъци и крясъци на деца из кварталите няма като тук, н ависок тон никой не говори. всичко е подредено има си мест аза паркиране и само там си паркират, улиците са преметени...абе с две думи не ми се връщаше в софия.
Брюж е едно невероятно село с страшно красиви къщи, с перфектни малки дворчета. хора не видяхме никъде, къде си държат и 3-5 деца също остана загадка за нас. толкова беше красиво и спокойно.
Амстердам обаче е ужасен град - мръсен, вонящ и адски пренаселен - поне в частта в която са червените фенери  Mr. Green минахм еда видим кабинките с момичетата ей има някой страшно красиви. попанах и в един магазин където нямаше дреха под 500 евро. обаче най добре си изкарах в музея на мадам Тюсо с восъчните фигури. направихме си и холограма за спомен Smile

http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Brugge

http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Holland2008

http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Brussels2008

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Анайс, чудесни снимки!
Хубаво,че сте се разходили и сте си починали!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 688
Анайс браво за екскурзията която сте направили!
Хубави снимки!
Гена онзи ден се прибирахме от морето и те видяхме с колата на светофара на Била Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 641
добре че някой е видял Гена че започнах да си мисля че е фантом  Laughing така де никакви снимки не качва  Naughty

слънчоглед сега видях снимките ви супер са децата  Heart Eyes ние решихме да оставим орлин тука и отиваме само с ема в гърция

# 56
  • София
  • Мнения: 3 688
На живот го одарихте ей Simple Smile Анайс шегувам се,да си починете добре! и после снимки!

# 57
  • Мнения: 2 641
ха ха при нас си почива този който гледа Орлин. в случая бабите ще си почиват, това не плаче , не мрънка и спи по цяла нощ. ние да му мислим как ще търчим след Ема Simple Smile благодаря ще се постарая да си почина че после пак сама с децата а и работа почвам октомври. но пък татито ни ще ни води с самолет до варна в началото на октомври в едно хотелче, полетите са много евтини. даже с автобус май са по скъпи.
весел остатък от лятото на всички и аз чакам снимки от вас да зяпам Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 920
Момичета върнахте ли се? Тук голямо затишие.
Новините при нас:
Марти тръгна на градина от понеделник, вече е със сополки и си е вкъщи.
Първият ден уж и беше харесало и на следващия пак не искаше да ходи.
Имаме си 2 хамстера- подарък- и детето много им се радва - кръстила ги е Ния и Картоф (тя го казва Катоф).
Вече играе и с кукли - до сега само животни и коли уважаваше.



# 59
  • Мнения: 2 641
снимки от морето  Grinning http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Greece2008#  изкарахме чудесно. уцелихме и времето и всичко. така ми се ходи пак ама ще почакам до октомври. то тогава едва ли ще става за море де ама поне за разходка Wink

Общи условия

Активация на акаунт