За социалната помощ за раждане на дете

  • 1 538
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Те би трябвало да са ти казали кога да ги чакаш. Зависи в кой точно период от месеца си подала молбата. Понякога е в момент, когато са приключени ведомостите за календарния месец и се забавя изплащането , но не повече от 40 дена. Това е ако ти ги изплащат "на ръка", в случай с карта не знам как седи въпроса, там вече се намесват и други фактори от рода на разпределяне на суми по сметки. След като самите майчински се бавят по 2 месеца не знам дали и с еднократната помощ нещата не стоят по същия начин.

# 16
  • Мнения: 79
Момичета, малко в страни от темата /за което се извинявам на авторката Rolling Eyes/,но някой знае ли колко е помоща за трето дете.

# 17
  • Мнения: 8 939
Казаха ми на следващия месец след подаване на молбата, до 15то число.

Момичета, малко в страни от темата /за което се извинявам на авторката Rolling Eyes/,но някой знае ли колко е помоща за трето дете.

Колкото за първо - 250 лв.

Hug

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен ми казаха до месец \че  чак сега намерих време да подам молбата Blush\

# 19
  • Мнения: 79
Alina si мерси за бързия отговор  bouquet

# 20
  • тук и сега
  • Мнения: 124
На мен ми ги забавиха с почти 3 месеца. Когато отидох в общината да попитам защо, ми казаха, че ме били забравили Dizzy Face. След това ми ги преведоха до месец.
Така, че най-добре си ги потърси.

mama na trima аз пък знам, че помощта за 3-то дете е 200 лв, а не 250 (250лв- за първо, 600- за второ и 200 - за трето), но най- добре си попитай някой по-запознат.

# 21
  • Мнения: 2
някои знае ли колко е еднократната помощ за раждане на второ дете

# 22
  • Мнения: 566
600 лв. е за второ дете вчера попитах защото и аз съм в очакване на  второ дететнце.

Общи условия

Активация на акаунт