Хапчета

  • 2 048
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
щом са ги изписали ги пии,но най-важното е да не го мислиш по цял ден,а да се успокойш и то само ще дойде,успех  Hug

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 104
Ципрофлоксацин е антибиотик, който се изписва при проблеми с пикочните пътища. Аз го пих в продължение на 5 дни миналата година, когато имах камък в уретера. Страничния ефект беше паника и безсъние. Първата нощ вдигнах на крак цялата къща, че и съседите, защото не можех да заспя и се задушавах и си мислех, че ако заспя ще забравя да дишам, което ако съм с ясно съзнание не бих си помислила, но паниката...Тогава за трети път се изплаших за живота си.Последваха още безсънни нощи и тогава разбрах, че най-страшното е да не можеш да плачеш и да не можеш да спиш. Последното хапче ми се падаше сутринта, вече ми бяха разбили камъка, нищо не ме болеше и през нощта пак не можах да спя - така ми се беше просмукал в организма. Недей да го пиеш това, освен ако не ти е наистина необходимо.

# 18
  • Мнения: 14
Да и аз съм пила ципрофлоксацин той е за цистит,така че момичетата са те посъветвали консултираи се с  друг лекар  Peace

# 19
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Този доктор, който раздава кортикостероиди (една от най-бруталните групи медикаменти, към които принадлежи Преднизол) и химиотерапевтици (какъвто е Ципрофлоксацин) за репродуктивни проблеми, трябва да бъде  #2gunfire

Ужас, ужас просто! Ако питаш за страничните ефекти на преднизола - не ти трябва да знаеш! Употребява се само в острите и най-тежки стадии на определени заболявания, за възможно най-кратко време. Не мога да си обясня раздаването на животоспасяващи медикаменти и такива против тежки бактериални инфекции при проблем със забременяване, при това наизуст, без никакви изследвания, какаещи неизяснен стерилитет, освен хормони и спермограма.

В шок съм!

# 20
  • Мнения: 3 294
Ели , това което ти е казал доктора ми се струва много неправилно , недей да обикаляш кабинети и да си губиш времето , както съм ти писала в предния си постинг се насочи към клиника по стерилитет , вероятността да откриете причината за неуспеха си е много по-голяма когато се допиташ до специалист по стерилитет . Успех  Peace

# 21
  • Мнения: 31
Благодаря много за подкрепата на всички  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт