Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 юли 2008, 13:22 ч.

Препоръчайте фирма за кухни по поръчка!

• 302 747
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
Аз вече имам кухня, точно каквато исках и съм много доволна. Мога да споделя фирмата на лично.
Пишете тук коя е фирмата и ако може снимки и цени 🙂

# 736
  • Sofia
Здравейте,
Предстои ни нанасяне в нов апартамент, който купихме на шпакловка и замазка и трябва да обзавеждам от-до. Моля да ми препочъчате фирма за кухня по поръчка на изгодни цени. София. Искам да се вместим в бюджета за всичко. А модулните кухни не са вариант.

# 737
Честит нов дом! Фирмата, която ни прави обзавеждане и кухня май вече не работи, но от опита им с тях знам, че ако е едно помещение (кухня и хол) и всичко ще е в един стил (материали плоскости), е по-изгодно да се поръча всичко наведнъж за по-малко фира при разкрояване. Влияние на цената има и от различни като цена и качество механизми, чекмеджета, кошници, дръжки и тн

Желая ти приятно проектиране и да намерите вашите добри майстори!

# 738
  • Sofia
Честит нов дом! Фирмата, която ни прави обзавеждане и кухня май вече не работи, но от опита им с тях знам, че ако е едно помещение (кухня и хол) и всичко ще е в един стил (материали плоскости), е по-изгодно да се поръча всичко наведнъж за по-малко фира при разкрояване. Влияние на цената има и от различни като цена и качество механизми, чекмеджета, кошници, дръжки и тн

Желая ти приятно проектиране и да намерите вашите добри майстори!
Така е кухня и хол са наедно. Затова съм се спряла на материал ПДЧ Дъб сонома, за да мога после да взема готова холова секция има такива с дъб сонома и да е в един цвят. Готовите мебели са с доста по-ниска цена.

# 739
  • Раковски
Това, че мебелите са от един цвят в холокухня не значи, че ще е по-евтино заради отпадъка, Магазините дават половинки листове и нещата стават такива, че няма разлика (освен ако 50 лв е важна разлика). Всяка фирма има дъб сонома, но е под различно име, само на Кастемона/Габровница се води дъб сонома, преди бяха две сономи затуй внимвайте в избора.

Общи условия

Активация на акаунт