Равда-Хотел???

  • 4 893
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 168


All inclusive мисля, че има само в хотелите между Равда и Несебър, като "Хит", например.
Точно  този хотел "Хит" гледах вчера http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=561. Някой има ли наблюдения от близо за него?
И още нещо да питам , дъщеря ми е на 10г. а синът ми на 1г и 8м. според вас кой е най подходящия вариант:
  - двойна стая +дете на допълнително легло
  - тройна стая  или
  - студио 2+1
за малкия имаме от преносимите легла

# 16
  • Мнения: 95

според вас кой е най подходящия вариант:
  - двойна стая +дете на допълнително легло
  - тройна стая  или
  - студио 2+1
за малкия имаме от преносимите легла

[/quote]

Ами аз мисля, че студио 2+1 ще е най-добре ще имате най-много пространство. все пак сте 4-ма и ако децата решат да си играят ще им е по - добре в студио отколкото в стая.

# 17
  • Мнения: 1 715
Запазихме си апартамент в къща за гости Георгиеви. За една нощ цената е 60лв. Апартамента е за 4 човека с климатици
По-добра оферта от това? Simple Smile
Преди 2 год. бях в този хотел ,останахме доволни!

# 18
  • София
  • Мнения: 545
Обаче колко е претъпкана Равда август ... не ми се мисли направо  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 517
Обаче колко е претъпкана Равда август ... не ми се мисли направо  Crazy

кофти е че плажът е много малък, още в началото на юли бяхме залепени хавлия до хавлия  Sad

# 20
Привет!Някоот вас бил ли е в къща Морски звуци?

# 21
  • София
  • Мнения: 932
Привет и от мен от Равда Simple Smile имаме нет в хотела, в които сме отседнали и мога да споделя първи впечатления.
На първо място плажът наистина е много малък, ходим на плаж, които е съвсем в началото  на Несебър - там си имаме любимо място и си е много хубаво и никак не е претъпкано.
Самата Равда, си е селце, претъпкано е вечер, когато всички излизат по улицата, но пък откъм цени е много добре, има и неща който са малко скъпички, но като цяло все едно съм си в София - същите цени.
Доволни сме за сега от хотела в който сме - хотел "Краси", не е нищо особено три звезди се води, но според моите критерии е две Simple Smile, но е спокойно , чистичко , собствениците са много приветливи и не е скъпо - 36 лв. двойна стая - значи по 18 лв. на човек Simple Smile и се вижда морето, а не бельото на съседа  Laughing.
Времето е чудесно.
Това е в общи линии за Равда.

# 22
  • Мнения: 852
Здравейте,
  След дълга чуденка и ние решихме да ходим на Равда това лято от 16.08
Моля да ми препоръчате хотел или квартира от които сте останали доволни,ако може и снимки да покажете.
Вчера една колежка отиде на Равда и е в някакво хотелче "Богат - Беден",нямат сайт за съжаление и немога да видя какво представлява.Ако някой го знае,моля да сподели.Всякакво инфо ще ми беде от полза.
Благодаря  bouquet

# 23
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Вчера се върнахме от Равда, бяхме в хотел Бенито. Като цяло сме много доволни от хотела, обслужването ресторанта и басеина. За цената си беше просто супер. Има голям паркинг, голям ресторант, и два басеина, стаите са със мини бар, климатик и 60 канала кабелна, на 100метра от центъра и близо до плажа /ние не ститнахме до него/. Има само два минуса според мен, че е на главната улица и нощем и денем е доста шумно и много натоварено от движение и другият е че няма детски кът. Ние лично сме очаровани от хотела, но от Равда съм разочарована-като за първо посещение, голяма цигания, мръсно, дандания и чалга навсякъде, но къде не е така по южното ни черноморие все пак.  bouquet
Това е от нас, приятна почивка на всички които тепърва ще ходят Hug

# 24
  • Мнения: 1 715
Здравейте!И ние в4ера се върнахме от Равда,бяхме в къща за гости Георгиев,то4но срещу хотел Бенито.Много сме доволни!Апартамента беше супер,с климатици,кабелна телевизия,тераса,хладилник,всеки ден ни подменяха хавлиите,за 60 лв. ,просто супер!Много сме доволни! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 852
Много се радвам,че има доволни.Дано и ние сме от тях.Ще разкажа след като се върнем.
То има още доста време до отпуската де,но аз вече нямам търпение Crazy

Общи условия

Активация на акаунт