Колко време след раждането се чистите от лохиите?

  • 35 717
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Кървенето беше около 10 дена, след това много слабо и безцветно течение до 20 ден.

# 16
# 17
  • Мнения: 1 029
И аз първоначално не разбрах въпроса, мислех, че е нещо свързано с късмета Mr. Green.
При мен лохиите бяха около 40 дни, мисля че е съвсем нормално.

# 18
  • Мнения: 219
55 дни , след това 5 дена почивка и ми дойде менструацията въпреки,че кърмих. Всеки организъм е различен

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Два месеца имах лохии. Раждах със секцио.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 144
Имах лохии 50 дни ! 2-3 дни след като спряха ми дойде цикъла ! Раждах нормално !

# 21
  • Мнения: 382
Благодаря на всички. И още веднъж се извинявам за неточността, макар че не смятам, че трябва да ставаме обект на присмех поради небрежност или незнание.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
При мен около 40 дена.Раждах нормално.
Не се впрягай толкова,просто другия път се изказвай точно. Hug

# 23
  • Мнения: 2 312
И при мен 40 дни-нормално раждане.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 235
Родих нормално, а лохиите ми продължиха около 40 дни.

# 25
  • Мнения: 6 713
Повече от месец Peace Не се извинявай, че си задала въпрос, все пак това е форум, за да си помагаме!  Hug Hug

# 26
  • Мнения: 422
и аз раждах нормално за около 20 дни ми минаха,не се притесняваи ще минат.Мий си се редовно с йодена вода и всичко ще е ок

# 27
  • Мнения: 3 621
След нормално раждане, кървях 25-26 дена

# 28
  • Мнения: 1 138
оо аз много дълго, или поне така ми се стори. цели два месеца и половина ooooh!
нормално раждах. това ми беше много гаден период, цяло лято го откарах с превръзки.

# 29
  • Канада
  • Мнения: 494
Раждах секцио и нямах никакви лохии.Много се бях  притеснила,но доктора ми каза,че ако съм изчистена много добре това е съвсем възможно.Около 40-ия ден имах силно кървене,което се оказа цикъла.След това ме пропусна няколко месеца и от 4 тия месец си имах редовен цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт