Телефонен терор

  • 6 741
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 752
На майка ми се случи два пъти, но тя си знаеше. На мен веднъж в работата. Ама са много прости. Гласът ми по телефона дори ме подмладява, но те си знаят песента и не могат да реагират на различна ситуация. трябваше да кажат сестра ми или нещо такова. И сега нещо хубаво - един дядо - браво на него - се усетил и такъв капан им направи, че този "адвокат" го арестуваха, лежа 72 часа и осъдиха по бързата процедура. А дядката такъв артист........  Joy

# 61
  • Мнения: 511
Може  и да не е малко по темата,но искам да споделя с вас какво ми се случи оня ден.Пътувахме с мъжа ми и му звъни телефона,не е изписан номер а скрит.Вдига съпруга ми отсреща се мълчи и след малко се пуска музика и той затваря.След има няма 5мин. отнаво се звъни ,той не можеше да вдигне  и вдигнах аз.Първия момент кратко мълчание,дали защото чуха женски глас,пусна се музика и когато попитах кого търсят ми се каза името на съпруга ми  отсреща беше момчешки глас,не беше на мъж.Питайки с кого разговарям,без да споменавам за името което са споменали ми казаха име на банка на която сме клиенти и ни се затвори.Веднага се свързах с банката имам тел. за връзка и от там разбрах,че не са ни търсили.Повече не се и обадиха,но откъде знаеха имената на съпруга ми и името на банката остава загадка.

# 62
  • София
  • Мнения: 11 117
МИРО И ПОЛИ, явно налучкват. Подобна случка имахме и ние, само дето се обаждаха от някаква фирма за "цифрова телевизия" за не знам си колко неплатени сметки, на която не сме абонати та не им мина номера. Явно сменят сценария ...

# 63
  • София
  • Мнения: 3 421
Да.
А от разговори с познати разбрах, че са се вързали и хора, които са били предупредени от близките си, че има такива измами.
Страхът блокира сетивата.

Така е. Колко пъти сме говорили на тази тема, разказвала съм как са звънели на другата ми баба, на познати...просто не мога да си представя как са се вързали, ама ето...може би щото свеки е страхотна паника.

# 64
  • Мнения: 2 759
Може ли един въпрос,а не ви ли мина мисълта да му звъннете на телефона newsm78 аз това бих направила първо Tired
Цитат
Няма да се обаждате по телефоните, защото са задържани и се подслушват. ooooh!
Това е от друг случай, но е възможно и при този да е използвано.
И на това се връзват така ли Shocked еми явно за това продължават тези работи Sick
                        И мен ми е чудно защо не звънят хората - не е престъпление да ти се обадят родителите. И дори няма за какво да внимаваш какво говориш - полицаите знаят, че е блъснал дете и какво се е случило... Чак толкова тайно нещо няма... Друг е въпроса, че телефона не би трябвало да е изобщо у задържания май...

# 65
  • Мнения: 2 759
                      Пък това направо изби рибата. Говоря за първия случай... Аман от упорити пенсионери  Tired.

# 66
  • Мнения: 4 435
                      Пък това направо изби рибата. Говоря за първия случай... Аман от упорити пенсионери  Tired.


Загубена работа. ooooh!

# 67
  • Мнения: 2 229
Жената говорила със сина си и въпреки уверенията му, че нищо лошо не се е случило и не е блъснал с колата си възрастна жена, тя събрала парите и ги дала на измамника.

Е, не!! Shocked

# 68
  • Мнения: 902
Пишете за измами, но това не е телефонен терор!
 
на мен ми се случва в момента нещо такова. обаждане вкъщи, мълчане и мълчане  по телефона, а чувам че има някой отсреща, чувам телевизора Й(най-вероятно), как диша #2gunfire #2gunfire!
Какво може да се направи, ако някой системно ти звъни вкъщи и мълчи? Подава се жалба за разпечатка на входящите разговори в БТК. може ли да се подаде жалба за разпечатка на минали входящи разговори, не на евентуални бъдещи? и след като проследят номера мога да подам жалба в районното Thinking предполагам от там да не направят нищо. БТК как процедира в такива случаи? ако се докаже системен тормоз, има ли възможност да спрат телефона на абоната, който ми звъни? newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 15 471
Не знам какво може да се направи, но от както ми реваха ужасяващо два пъти по телефона, вече като звънне телефона вдигам и мълча.Ако някой се интересува има ли някой на телефона, да се обади, аз се обаждам,чак когато чуя и позная гласа.Защото измамниците чакат да чуят мъжки или женски глас е , за да нагласят обръщението : майко, татко, бабо и т.н.

# 70
  • Мнения: 2 759
                       Ако си омъжена е нормално да си мислиш, че е жена  Whistling. Но най-вероятно са хлапета, на които им е скучно през ваканцията. А и не само през ваканцията, де. Ние колко сме звънели едно времееее...

# 71
  • Мнения: 902
                       Ако си омъжена е нормално да си мислиш, че е жена  Whistling. Но най-вероятно са хлапета, на които им е скучно през ваканцията. А и не само през ваканцията, де. Ние колко сме звънели едно времееее...
не съм омъжена newsm78 според мен е голям човек(ако може да наречеш такъв човек) чувам как диша в слушалката, чувам телевизора, звъни всеки делничен ден по едно и също време, което ме навежда на мисълта, че звъни от работата си и си крие номера(разбира се) Най-лошото е, че никой не ти съдейства. Имал право на анонимност, а аз нямам ли право да знам кой ми звъни и кой се опитва да ми нахлуе в личното ми птространство и да ме безпокои? според БТК-не.

# 72
  • Мнения: 2 759
...чувам телевизора, звъни всеки делничен ден по едно и също време, което ме навежда на мисълта, че звъни от работата си...
                      Ако звъни от работата си и чуваш телевизора, то най-вероятно е монтажист. Дано съм ти помогнала  Mr. Green. Според мен все пак е дете, използва момента, че техните са на работа  Whistling.

# 73
  • Мнения: 25 650
А вариантът "анонимен обожател" защо не е актуален?
Еееех, няма романтика днес, нямаааа...  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 461
Каква романтика  мъ' какаааа  Mr. Green - на тоя свят всичко вече е или пари, или мании, или и двете Crazy

" ...  звъни всеки делничен ден по едно и също време ..."  !!!
Може да мастурбира човека по това време, на фона на гласа й.
 Whistling Всякакви щураци обитават, както нета, така и ефира...

Общи условия

Активация на акаунт