Бременността като...

  • 1 999
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
Имах лека и хубава бременност и бързо раждане. Оттогава съм различен човек.

# 16
  • Мнения: 14 133
За мен като тревога, защото доста беше проблемна.  Sad
Раждането, като песен и твърде по-леко от бремеността.  Laughing

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И моята бременност беше като на шега, неусетна и безпроблемна, раждането със секцио - също. Та в този смисъл нямам нито един неприятен момент, и респективно, може да се каже, че като цяло бременността ми беше приятно изживяване, несмущавано или, да речем малко смущавано събитие!

# 18
  • Мнения: 537
Аз не обичам да съм бременна и не се прехласвам от състоянието си. За мен бременността е просто един етап, който трябва да премина. Когато усещам движенията на бебето, не спирам да си мисля как ли ще изглежда, какъв ли ще е живота ни... Раждането е друго нещо. Може да боли, може да е трудно, но си заслужава всеки изстрадан миг. Всичко започва след това, а не преди.

 Peace И за мен бе така.

# 19
  • Мнения: 1 372
През бременността си нямах проблеми, но определено ми се стори цяла вечност. Иначе всички наистина много ме глезеха, но не мисля че нещата са се променили кой знае колко и след бременността. Иначе както е писала и една друга мама - раждането не е нищо страшно. Целия свят от там е излязъл

# 20
  • Мнения: 46 520
... как бихте описали бременността,раждането-с една дума ...

Имах много лека бременност без никакви физически неразположения и леко раждане.

Едната дума, с която ще ги опиша обаче е - Кошмар  Laughing

Какво най-ви хареса и какво не ...

Хареса ми само резултата  Wink

# 21
  • Мнения: 1 674
И двата пъти бях много щастлива,че съм бременна и всички около мен го забелязваха Hug
Раждането не е толкова страшно-мига когато бебето проплаче и ти го видиш за първи път е най-прекрасния миг Heart Eyes
и аз това щях да напиша.напълно подкрепям!

# 22
  • Мнения: 864
С първите си 2 бременности съм нямала никакви проблеми,но третата.....докторът ме посъветва да махна бебето заради скъсена шийка и опасност да загубя бебето.
Бременността ми беше желана и реших да рискувам.Лежах повече,движих се по малко....Броях всеки ден,всяка седмица,всеки месец.Много искахме малкото човече!!!
Беше ме много страх да не загубя бебето,но  благодарение на съпруга ми и децата се справих.
Сега имаме прекрасна дъщеря,която ни радва всичките  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 9 814
Бременността- най-хубавите 9 месеца през живота ми.
Раждането- най-върховният момент в живота ми.

# 24
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
като... усещане за жена   bouquet

Съзряване, мъдреене и нежност
Любов и обич и вълнение  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 289
Бременността- най-хубавите 9 месеца през живота ми.
Раждането- най-върховният момент в живота ми.

И аз ги усетих така  Peace
Забременях съвсем съзнателно и планирано, смятах че мноооого съм видяла и преживяла преди това Mr. Green 
Не вярвах че има нещо, което така да преобърне и осмисли наново живота ми, докато не се случи.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Бременността е приключение. И... доброволно ... отдаване на заем, предаване в чужда власт, изобщо - отказване от собственото си тяло. Всъщност е доброволно приемане на паразит в тялото (до колкото чужд организъм, развиващ се в дадено тяло, зависещ изцяло от него и не подпомагащ жизнените функции на основния организъм (тогава е симбиоза) доста точно отговаря на понятието паразит).

Раждането - родих с операция. Нищо особено. Аз само си лежах, други вършеха работата. От мен се искаше само да се явя на място.

Бебето - ами... приключение. И оправдание за всички детински постъпки, които иначе ми е... хм, неудобно да осъществя. (да се люлея на детска люлка, например, или да се пързалям по пързалката.)

# 27
  • Мнения: 8 229
Ами аз споделям мнението на Nikol.  Нямах никакви проблеми нито първият път, нито сега. Първото ми раждане беше общо взето леко, надявам се и това да е такова. Обаче въпреки това, състоянието "бременност" никак, ама наистина никак не ми харесва. Просто стискам зъби и търпя заради бебето. Нямам търпение да свърши и да си заживея отново нормално - чувствам се като че ли съм на заточение.

# 28
  • Мнения: 1 121
Бременността и раждането бяха лесни, истинският зор дойде след това Mr. Green

# 29
  • Мнения: 780
С една дума:
бременност-сън/в буквалния и преносния смисъл/
раждане-събуждането/стряскащо/
след това-новото начало, нови усещания, нови изживявания...и все хубави.

Общи условия

Активация на акаунт