Времето лети, а ние нямаме търпение за първата среща с ОКТОМВРИЙСКОТО Творение

  • 12 396
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 33
 smile3523

# 16
  • Мнения: 104
Добро утро newsm03

Ел , време е да си смениш лекарката  smile3521

mimisofia , съвсем нормално си е Grinning усещането е супер, нали? моето също напоследък е най-активно следобяда, особено ако седя на компа/явно му е неудобно newsm78

Може ли ако може да може и ако това не би ви затруднило, да помоля нещо? Значи,прави ми впечатление/като на една подробна жена/, че отпред в темата, къдетото мами са писали къде ще раждат има някои несъответствия.
1ва АГ"Св.София" е бившата 1ва АГ"Тина Киркова", има и още една "Св.София", но неясно коя smile3506 . Ако това е частната на бул.България 104, редно е да се изписва МБАЛ"Св.София", а Тина кирковата-1ва АГ"Св.София". Моля , ако е възможно това да бъде коригирано bowuu

Хубав ден изпълнен само с положителни емоции желая на всички бъдещи мамчета newsm51

# 17
  • Мнения: 80
  Добро утро момичета smile3525!
 Аз досега си пих кафенцето и ви четох,а сега ще отивам на работа!Лек ден ви желая,а на момичетата които отиват на море благородно им завиждам и им пожелавам една приятна почивка!

# 18
  • Мнения: 3 453
    Добро утро и от мен   Laughing

  Тонче, пупу..много си хубавка  bouquet и мерси за темата Heart Eyes

  На Надето честити гащи розовки  bouquet

  Относно имената на темите това е чудесно, заглавието с лежането никак не ми допада Sick Защо трябва така да предизвикваме нещата.Мисля, че не е хубаво.Трябва да гледаме по-оптимистично на нещата и да пожелаем на мамчетата които трябва да лежат скоро да са добре и да си правят леки разходки Hug Heart Eyes

   Доста работа имам да отмятам и от 28ми си чакам и заместничката та по рядко ще се включвам през деня.Хубав ден момичета Hug



 

# 19
  • Мнения: 1 336
Аз пак да питам според вас има ли значение колко наддаваш за това колко ще е голямо бебето?
Според мен-няма връзка, и аз съм ги чувала тези истории за мами,дето са хапвали малко и са родили малко бебе, както и другите-качили много, пък пак малко бебе...според мен, пак се опира до индивидуалност

То бебето си взема колкото му е нужно от теб, т.е. недохранено няма да остане,но ако се храниш оскъдно и то черпи от твоите запаси, ти ще си тази,която ще се чувства зле
Малко теоритично го раздавам,но това е което знам от четене и слухове разни
Taка е  Wink Говорила съм с много лекари бебето си взема каквото и колкото му е нужно, няма значение колко наддава майката  Wink
Аз наддадох със сина ми 25кг., а той се роди 3200, моя приятелка с близнаци наддаде 11 кг те се родиха по 2900  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро, лудо утро за мен #Crazy едва дойдох на работа, с такива ритници ме заляха грахови,а така ме и заболя ниско долу,че се наложи да поседна на една пейка
КОлежката ми,която ме замества като ме няма е в отпуска, и сега аз я замествам,а пък ми се иска да го давам по-спокойно днес, но уви-от сутринта ме метнаха с дилемите
И сякаш за една нощ ми порасна много корема,опъва ме,теежи ми,блузката ми едва го закрива целия....
Как растат тия шушулки за една нощ.....?


Може ли ако може да може и ако това не би ви затруднило, да помоля нещо? Значи,прави ми впечатление/като на една подробна жена/, че отпред в темата, къдетото мами са писали къде ще раждат има някои несъответствия.
1ва АГ"Св.София" е бившата 1ва АГ"Тина Киркова", има и още една "Св.София", но неясно коя smile3506 . Ако това е частната на бул.България 104, редно е да се изписва МБАЛ"Св.София", а Тина кирковата-1ва АГ"Св.София". Моля , ако е възможно това да бъде коригирано bowuu

Хубав ден изпълнен само с положителни емоции желая на всички бъдещи мамчета newsm51
Може ли да изчакаш някоя софийска мама да направи корекциите,когато пусне нова тема,не съм запозната нито с новите,нито със старите имена на болниците и поликлиниките
Новата тема ще е най-вероятно след 2-3 дни,така че не фатално да остане така Wink

# 21
  • Мнения: 156
Добро утро и от мен Hug
Госпойце, благодаря за темичката Heart Eyes
Сев, стискам ти палци за изпита newsm10
Маняна, какво стана с вашия изпит newsm78
Момичета, по някой път ме болят много яко яйчниците, поне така го усещам. На вас да ви се е случвало?
Айде лек и ползотворен ден!

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Добро утро Simple Smile Днес без малко да закъснея за работа, но все пак успях навреме да отворя офиса.

Забелязах си аз розовите гащи, ама са ми застанали отзад  Laughing , а другите щъркелчета са пред имената на мамите. Може ли да ми го преместите?

Sunny_77 (пък и другите де), да тази седмица идвам в София за последните два изпита и много ще се радвам да се видим. Удобно ли ще ви е в неделя обаче, тъй като изпитите са ми следобед и сигурно няма да имам време в събота? Мисля, че ако се срещнем неделя преди обед, докато не е станало горещо, ще е най-добре, ама ако ще ви се спинка дайте друго предложение.

# 23
  • Мнения: 95
Мдааа, няма връзка между наддадените килограми на майката и теглото на бебето.
Всяка бременност протича различно
Имам dеjаvu  Crazy

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 10:35 от barabina

# 24
  • София
  • Мнения: 2 061
Здрасти сладурки! Дано и днес се диша, ама като гледам термометъра - пак жегите идват. Нищо де, нека си е жега - лято е! На нас най-после другата седмица ще ни инсталират климатик та съм силно обнадеждена.
Снощи на прегледа се видяхме с бебунчо - добре е, развива се нормално, отговаря си на седмицата. Взеха ми влагалищен секрет, но разтварянето на влагалището така ме болеше (за разлика от друг път), че доки пак подхвана неговата си песен, че е по-добре да раждам секцио - това ако ме боли как ще изтрая проверка за разкритие, да не говорим за излизането на бебето.
Много искам да питам мамите, които ходят само на частен прием при гинеколог - вие водите ли се някъде "регистрирани" като бременни? Щото вчера моят доктор, който по принцип не работи с касата ме попита дали ходя някъде на ЖК и като му казах не попита ами как тогава ще ти издаде Джи Пи - то болничен лист. Той иначе си ми води картон, който накрая ще ми предаде, ама дали не пропускам нещо?
Като се замислих снощи по нощите за това и като се разсъних от притеснения - чак до 4 часа откарах! Все пак сама се осигурявам и сума си парици дадох от март до сега, направо не ми се мисли, ако не ми признаят после внасяните осигуровки!

# 25
  • Мнения: 498
Добро утро, мамчета!
И днес е леко по-прохладно)))


Госпоице, мерси за темата.

Като се изпише тази ще пуснем нова с направени корекции, но мамите все пак да казват (когато знаят, разбира се) коя къде смята да ражда и имената на бебчовците, че като гледам има доста мами срещу което именце няма нищо, да не говорим за пола на бебчовците и такива, които пък не са влизали от.....

Днес нямам търпение да мине по-бързо денят, за да се видя с бебчо (то не че на двупотопното УЗИ се вижда нещо, ама...) важното е доки да каже, че всичко ни е наред... пък че няма да може да каже колко килограма сме, то ясно...

# 26
  • Мнения: 80
   Ариана,не се притеснявай толкова,просто отиди при някой гинеколог който работи със здравната каса да те запише при него.Накрая той ще ти издаде картона за раждане,а пък си ходи и при другия ако искаш.
   Nadejda:))),кажи къде,кога и в колко ти е удобно и аз ще се съобразя с теб.Друг ако иска и му е възможно също ще се включи и така.Нека пробваме една импровизирана срещичка,пък дано се съберем повечко мамита Hug!За всеки случай  моя телефон е 0898434945.

# 27
  • София
  • Мнения: 278
запис  Hug

# 28
  • Мнения: 9
Добро утро мамчета.
Първо да Ви се оплача - снощи много ме боля кръста, както и дупето.
Около един час направо беше ад. Днес не ме боли, но ще видим като се прибера от работа.

Виждам, че нещо за срещичка се уговаряте. В зависимост от мястото и часа
може и аз да се включа. Ще следя какво се разбирате.

Лек ден, изпълнен с много усмивки.

# 29
  • Мнения: 140


корекция за мен - розови гащи - момиченце, не се е променило от два месеца насам Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт