ССК- Бургас

  • 5 602
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
хех, що бе, какво и е на жената?  Laughing
Всъщност какво имаш предвид, защото сегашната ми свека е далееече далече Mr. Green Да не си чела как съм отглеждала Стоян?

# 16
  • Мнения: 1 725
Хайде, и аз ви намерих! Да не ме пропуснете, голяма съм мераклийка, особено на лафа-моабет  Party

# 17
  • София
  • Мнения: 2 348
Ой, Мери, извинявай!  Embarassed Свързах те с историята на една друга майка  Simple Smile .

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 259
Айде и аз, една видна кърмачка  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 242
Ой, Мери, извинявай!  Embarassed Свързах те с историята на една друга майка  Simple Smile .

що бе и моята е образ неземен, особено първата  Joy


Момичета много ви се радвам че се събирате! Hug

# 20
  • Мнения: 102
И ние по това време ще сме в Бургас Hug Може ли и ние да дойдем ?????

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 316
hrisiv иска ли питане Laughing
направо си е задължително да дойдете

# 22
  • Мнения: 738
ЕЙ накъде без нас! Crossing ArmsИ ние сме там, макар и вече големи кърмачета!С похода ще започнем нали или newsm78?

Мери, хайде най-накрая да я видим малката Емма! kissМоже и за снаха да я вземем! Joy

# 23
  • Мнения: 4 242
Ааа сакън, имаме си кандидат зет, Стефан на vivi_vivi  Hug, хем са си в калибъра двамцата Joy Ще ви я покажа не ами, и който е със здрав кръст да я поноси може Grinning нъл ще сме без количка.
Да слънце с похода ще започнем.
Поръчах на таткото да се размърда за плакат. Чудя се да вземем и балони ли, да ги драснем със ССК 2008?


Днес ще говоря с акушерката дали е подготвила всичко за похода. Ако не е взела разрешително от общината кой ще се нагърби? Взела съм копие от молбата, ще я направим, само да се връчи, докато има време още. Довечера ще дам данни до къде сме с молбата.

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 13:30 от Мери

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз да се запиша.

Мери, чакаме инфо. Hug

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 31
много ще се радвам на такава среща и аз се присъединявам

# 26
  • Мнения: 497
И аз с Деница се присъединявам.
Мери, ще уредим количка  Wink

# 27
  • Мнения: 4 242
И аз с Деница се присъединявам.
Мери, ще уредим количка  Wink

Благодаря!

Момичета днес камелия не отговаряше, вероятно е доста заета жената. Утре, макар и събота ще продължа да я търся, за да може да задействаме молбата в понеделник, да не ни е грижа това.
Давайте идеи как да разнообразим празника, игри или викторини, какво ви хрумва?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Peace

# 29
  • Мнения: 5 539
Там сме bowuu Аз даже се замислях за ходене до Варна, ама сложно ми идва.

Общи условия

Активация на акаунт