Неопитомени красавици -някой гледа ли го този?

  • 20 652
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 104
О аз го гледам всяка сутрин и наистина много ми харесва, защото всеки ден се случва нещо, а и оше не се знае кой кой е в играта.

# 16
  • Мнения: 6 713
Гледала съм 2, 3 серии, не повече.
Не ме заинтригува изобщо  Naughty

И на мен всеки нов сериал не ми харесва в началото Mr. Green Да видим този как ще е Peace

# 17
  • Мнения: 407
Цитат
Гледала съм 2, 3 серии, не повече.
Не ме заинтригува изобщо
 

И аз така...много бързо се отегчих.
Изключително повърхностна сапунка.

# 18
  • Мнения: 2 516
На мен ми е интересен и го гледам всеки ден  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 104
На мен ми е интересен и го гледам всеки ден  Peace
И аз, сутрин нямам търпение да стане 11:00

# 20
  • Мнения: 1 409
На мен ми е интересен и го гледам всеки ден  Peace
И аз, сутрин нямам търпение да стане 11:00
И аз съм така  Grinning

# 21
  • Мнения: 416
Здравейте! Аз също гедам Неопитомени красавици и много ми харесва  Peace Добре ,че имам  нет на работа иначе..........  Crazy и като нямам клинети си зяпам сериалчетата  Rolling Eyes Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7
На мене много ми харесва сериалът.Аз такъв тип сапунки обичам. Simple Smile
Гледам го редовно,само днес го пропуснах.
Само ми е много гнусен онзи Диего май се казваше..направо ми е отвратителен. Sick

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 337
диего и мен неме кефи..

историята на сол и игнасио ме кефи най-мн Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 104
диего и мен неме кефи..

историята на сол и игнасио ме кефи най-мн Peace

Аз се кефя и на двете истории - и на Анхелес и Диего, и на Сол и Игнасио. А Мануел и Фернанда ме дразнят.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Здравейте! Аз също гедам Неопитомени красавици и много ми харесва  . Добре ,че имам  нет на работа иначе..........   и като нямам клинети си зяпам сериалчетата , но от понеделник се връща колегата ми от отпуск и какъвто е смотан едва ли ще мога да гледам сериите ,че на моя комп няма тонколони , а само на неговия има и ще разчитам на вас да ми ги разказвате май.

# 26
  • Мнения: 2 908
Гледам го от няколко сутрини и ми харесва-най-ме кефят като двойка Сол и Игнасио.А всъщност Фернанда и Мануел били двойка и зад екрана-в живота..А какво е станало с Анхелес-променила е външността си ли,че не я познават?Не съм го гледала това.... Rolling Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 337
да - за да не я познаят си направи цялостна пласти4на операция..хахах странно- на фона на нейната "пълна промяна" не могат да оправят драскотината на СОледат-  Joy

Малко фантасмагории ама айде- като на сериал- да не говорим,4е след операцията май са й словили и по-дълги и слаби крака на Анхелес Laughing

# 28
  • Мнения: 738
Я кажете, на Фернанда и Мануел някой им промени теста ли или верно са брат и сестра Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 104
да - за да не я познаят си направи цялостна пласти4на операция..хахах странно- на фона на нейната "пълна промяна" не могат да оправят драскотината на СОледат-  Joy

Малко фантасмагории ама айде- като на сериал- да не говорим,4е след операцията май са й словили и по-дълги и слаби крака на Анхелес Laughing

Да, тва е малко измислено с незаличимия  белег на Сол, ама айде нали е сериал. А на Анхелес краката ОК, ама и гласа ли са й променили та не могат да я познаят???
Ама е хубаво сериалчето, аз с кеф си го слушам докато съм на работа.

Общи условия

Активация на акаунт