Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 476
  • 160
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 942
Здравей,
Аз съм ходила при Марков и не останах много доволна. Не отричам качествата му като специалист, но в чакалнята имаше много бременни и той претупа прегледа за около 10 мин., за който платих 60 лв., помолих го да ми запише на диск снимки на бебето, той каза че не е добра позата в която е и не пожела да запише, претупа набързо и си тръгнахме. Може и да съм афектирана от това че претупа прегледа и не ни даде диск, но за мен в тоя момент това също беше важно (лично мнение).
Мои приятелки са ходили при Доц. Томова и за нея знам че е много внимателна, но много студена жена, почти не говори по време на прегледа, от няколко човека това съм чувала, което разбира се не значи, че не е добър специалист. Знам че е най-добрия кардио специалист в България.

Успех!


Hug

# 31
  • Мнения: 153
Аз ходих на ФМ и при двамата. При доц. Томова в 17 г.с., при д-р Марков в 20 г.с.
Причината да направя две ФМ беше, че исках да съм сигурна,че дъщеря ми е здрава (доколкото това е възможно да се каже при ФМ) и затова потърсих второ мнение.
Според мен и двамата са отлични специалисти, така че който и да избереш няма да сбъркаш.

# 32
  • Мнения: 7 418
  За доц.Томова никак не бих казала,че е студена!Даже напротив! Simple Smile Когато бяхме на преглед ,бебето се въртеше непрекъснато,и тя коментираше всичко с доста ведър тон.Снимаше малкия,говореше много подробно кое къде е( и как е).Никакво бързане,никакво претупване!Аз и мъжа ми останахме много доволни! Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 470
Аз също съм за доц,Томова.
Ако решиш да ходиш при нея телефона и е 0887606830  Peace

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 77
Аз ходих и при двамата сега с втората бременност.А през първата само при доц.Томова.По-доволна и по-спокойна след прегледа останах от Томова.С две ръце съм за нея.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 328
И аз ходих при доц. Томова! Много съм доволна от нея! Не мисля, че е студен човек - напротив. Когато ходих при нея разбрах, че сестра й е починала наскоро и се виждаше, че е тъжна жената, но постоянно се опитваше да се усмихва и все казваше: "Я какво хубаво бебченце! Дългокрака ще е госпожицата! Главичката е много правилна, не се притеснявайте няма да й стърчат ушите (защото изрично питах, че таткото й е със смешни ушета Joy)". Прегледа продължи повече от половин час, записа всичко в един документ и ми го даде, отговори на всичките ми въпроси - с една дума ДОВОЛНА СЪМ МНОГООООО! Hug

# 36
  • Мнения: 1 311
Аз ходих и при двамата  Wink за всеки случай. При Марков даже два пъти - в 18-та и 32 седмица. При Томова - 33-та.  И двамата ми се сториха приятни хора и добри специалисти. При Марков ходихме с таткото, при Томова бях сама.

# 37
  • Мнения: 804
Ходих при Томова. Бебето до осмия месец си показваше само дупето, а аз много исках да ми кажат пола. Тя ме прегледа и като свърши ми каза да се поразходя докато преглежда следващата жена и пак да вляза. Надявахме се бебето да се завърти  Crazy Доволна съм от прегледа при нея.

# 38
  • Мнения: 164
може ли да ми кажете при преглед при томова нали разглежда и сърцето защото аз бях на една фетална морфология на  която се оказа че немогат да ми кажат нищо за сърцето ако отидя при томова тя ще види дали всичко е наред

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
може ли да ми кажете при преглед при томова нали разглежда и сърцето защото аз бях на една фетална морфология на  която се оказа че немогат да ми кажат нищо за сърцето ако отидя при томова тя ще види дали всичко е наред

Да, разбира се. Доц. Томова е корифеят в България по фетална ехокардиография. Т.е именно оглежда сърчицето на бебето. Така че си запиши час при нея.

# 40
  • Мнения: 645
Аз също ходих при доц. Томова. В Шейново ми бяха казали разни притеснителни неща за бебето, аз бях много уплашена. Нямаше часове, звъннах й на личния телефон и се уговорихме за следващия ден. Беше много човечна и изчерпателна. Каза ми, че всичко е наред с бебето след обстоен преглед. Твърдо съм ЗА нея.

# 41
  • Мнения: 564
Ходила съм и при двамата...Много съм доволна и от двамата, няма да сбъркаш при когото и да отидеш  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 191
Ходила съм и при двамата...Много съм доволна и от двамата, няма да сбъркаш при когото и да отидеш  Peace
И аз мисля така - от отзивите на всички момичета, не само моето мнение Hug.

# 43
  • София
  • Мнения: 50
Аз ходих при д-р Марков и останах мнооогоооо доволна! С две ръце съм за него!!!

# 44
  • Мнения: 2 171
Имаш късмет, че няма да си направиш ФМ при д-р Чорбова Mr. Green. А доц. Томова и д-р Марков са страхотни специалисти и двамата Peace. Който и да избереш, няма да сгрешиш. Ходила съм и при двамата и съм много доволна. Все пак за д-р Марков е много трудно да си запишеш час, така че ако ти е спешно, по-добре доц. Томова.

Общи условия

Активация на акаунт