И пак въпросче!

  • 2 276
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Не виждам къде е проблема,когато казах на родителите си,че приятелят ми(вече настоящият ми съпруг )ни е почти 17год.разликата,майка ми каза следното:
"Ти гледай да си щастлива с него и да те уважава,а не някой ,който да ти удари два шамара и да ти каже гледай си детето"
И до ден днешен съм щастлива и много се обичаме(да чукна на дърво),та не виждам,къде е проблема

Чудесно, случила си на мъж. И изхождаш от своята позиция, нормално.
Обратният пример- моя приятелка се омъжи за 23 години по- възрастен мъж, с две деца, голямото е само 2 години по- малко от мащехата си. Прекрасно за сапунен сериал Flutter Жената му роди още двама сина в период от 2 години, заедно издържаха и големите му деца, и в един момент гордият татко си намери нова жена, този път близо 30 години по- млада от него...

Аз винаги бих изхождала от това, не от твоята щастлива история, понеже съм съпреживяла много от случилото се с приятелката ми, а не с теб  Peace

# 16
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ако разликата е само 20г.-ще го преживея някак.
Ама ако е 30+ и ми рече "бабо", изяждам ги с парцалите! Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 750
Та ще се опитвам да разубеждавам, ако преценя, че партньорът "не става".
И как ще прецениш,че не става човека?
По кое ще решиш,че не става?
За теб може и да не става....ама детето ти да е сигурно,че точно за него става.


Радвай се,че не си ми майка.
Омъжих се в чужбина без нашите да знаят.
Нямаха време да разберат става ли зетя или не.
Е,сега вече казват,че става! Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
Та ще се опитвам да разубеждавам, ако преценя, че партньорът "не става".
И как ще прецениш,че не става човека?
По кое ще решиш,че не става?
За теб може и да не става....ама детето ти да е сигурно,че точно за него става.


Радвай се,че не си ми майка.
Омъжих се в чужбина без нашите да знаят.
Нямаха време да разберат става ли зетя или не.
Е,сега вече казват,че става! Mr. Green
Именно,как може страничен човек или някой близък да реши "става или не става"При условие,че това е човека за теб,чувстваш се щастлива и те уважава,това е твърде лично усещане за да каже някой този е за теб,а този не е!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 190
И как ще прецениш,че не става човека?
По кое ще решиш,че не става?
За теб може и да не става....ама детето ти да е сигурно,че точно за него става.

Ми струва ми се, в някаква степен съм добър психолог. След 20 години ще имам още житейски опит.
Да речем сега в разни ситуации на хора с 10 години по-малки от мен, нещата ми се струват кристално ясни. Но преди 10 години, не е било така.

Но по-скоро ще се опитвам да възпитавам детето си в това да има интензивен и пълноценен живот, за да може то само да натрупа опита си и да прецени.
Познавам няколко жени, които до 25-30 години не са имали истинска връзка. Резултатът е, че се бухнаха да се женят за първата си любов. Не бих казала, че направиха удачен избор.
Но нямаха база за сравнение. Ей това вече е кофти.

# 20
  • Мнения: 3 092
Но нямаха база за сравнение. Ей това вече е кофти.

това е много , много кофти .... ooooh!

# 21
  • Мнения: 139
Ще си кажа по възможно най-мекия и елегантен начин мнението.
Ще приема решението на детето.
Ще гледам да съм "там" когато връзката/бракът рухне (не е задължително, но твърде вероятно) и порасналото ми дете осъзнае, че младостта е порив и търси висини и простори, а не тихия пристан, приютил го за извесно време. Ще окуража да опита отново с друг без да мисли за провала.
Ако пък въпреки драстичната в лошия смисъл на думата разлика връзката/бракът се окаже щастлив ще казвам на зетя
"Наборе, айде на бира с цацка и иди сложи 2-ка за Барса-Реал М"

# 22
  • Мнения: 2 168
А някой няма ли да попита как бихме реагирали, ако дъщерята едновременно прави секс за пари /имайки предвид другата тема на Джейн/ и се залюби с по-възрастен мъж?  Joy Шегувам се hahaha

# 23
  • Мнения: 750
А някой няма ли да попита как бихме реагирали, ако дъщерята едновременно прави секс за пари /имайки предвид другата тема на Джейн/ и се залюби с по-възрастен мъж?  Joy Шегувам се hahaha
Имаш предвид да се омъжи за възрастен и богат мъж.  Thinking
Ще и стисна ръката тогава. Mr. Green
Ако е решила,че иска да харчи нечии други пари вместо да брои стотинки с някой младок нямам нищо против.
Но,ще искам да ми плати околосветското пътешествие....Тъй де,да черпи дет се вика! Joy

# 24
  • Мнения: 154
надявам се да харесам 20 годишната съпруга на 40 годишния си син един ден, ако съм жива, де... Wink иначе - няма лошо, ако имам щерка, не бих я спряла, както по-горе се каза - щом може да се разпише без мен - какво дете? за страдане - може и да страдам, ама кой ме пита? всеки носи отговорност за своя си живот, от един момент нататък. пък и идеята да ме черпят околосветско пътешествие никак не е лоша...

# 25
  • Мнения: 2 168
А някой няма ли да попита как бихме реагирали, ако дъщерята едновременно прави секс за пари /имайки предвид другата тема на Джейн/ и се залюби с по-възрастен мъж?  Joy Шегувам се hahaha
Имаш предвид да се омъжи за възрастен и богат мъж.  Thinking
Ще и стисна ръката тогава. Mr. Green
Ако е решила,че иска да харчи нечии други пари вместо да брои стотинки с някой младок нямам нищо против.
Но,ще искам да ми плати околосветското пътешествие....Тъй де,да черпи дет се вика! Joy
Хипотетично може и да те почерпи... smile3521

# 26
  • Мнения: 2 716
Знам точно какво да направя:
ще го прелъстя, съблека и ще извикам щерката, барабар с баща й да го изхвърлят  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 2 759
Знам точно какво да направя:
ще го прелъстя, съблека и ще извикам щерката, барабар с баща й да го изхвърлят  Twisted Evil
                       Не ти ли хрумва, че ще загубиш дъщеря си?

# 28
  • Мнения: 3 929
Бих подкрепила. Има разводи, ако нещата не потръгнат. Какво, да не би разводът да е порок?
Но това, ако мъжът е с 20 години по-възрастен. Иначе - не бих подкрепила такава връзка - просто за мен е обречена на провал.

# 29
  • Мнения: 4 733
Детето ви сервира,че ще се жени.
Но,партньора е по възрастен с 20 години.
Ухааа, тая тема скоро не е коментирана Джейно.
Аз съмсе пекла на тоя огън. Ако го обича и ако той я прави щастлива да си се събират.

Общи условия

Активация на акаунт