Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - VIII. Серия

  • 44 960
  • 636
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Офф
Tandoori, интересно ми е, ти, т. к живееш в Америка, филмите с БГ субтитри ли гледаш?

# 16
  • Мнения: 7 091
Офф
Tandoori, интересно ми е, ти, т. к живееш в Америка, филмите с БГ субтитри ли гледаш?

Не, направо на английски ги гледам, защо  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 607
Само ги дръпнах - Игра по план и Аз съм легендата, но не съм ги гледала.

Използвам,че децата са при баба си и дядо си за да си наваксам с киното.......Познайте като се приберат дали ще съм на първа страница на нова тема! Wink

# 18
  • Мнения: 5 173
Офф
Tandoori, интересно ми е, ти, т. к живееш в Америка, филмите с БГ субтитри ли гледаш?
Не, направо на английски ги гледам, защо  Simple Smile
Беше ми интересно просто.

Гледах love me if u dare, за мен си беше направо брутален филм.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да се запиша,че следя темата. Grinning Благодаря ви за всички препоръки момичета.За съжаление незнам кога ще мога сама на воля да избера да гледам нещо и да ви препоръчам,но с вашите предложения бая филми изгледах. Peace

# 20
  • Мнения: 776
Записче Hug и да препоръчам два филма:
Love lies bleeding
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=115674 - не лоша любовна драма
и
Never Back Down
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=134158 - развлекателен, непретенциозен Peace, става за губене на времето

# 21
  • Мнения: 139
запис Heart Eyes
Снощи с мъжът ми гледахме уоли,това новото анимационно филмче на дисни,много ни хареса Grinning има го в замундата ,давам резюмето,че ако се впусна в описание нищо чудно да разкажа цялото филмче
Какво би се случило, ако човечеството трябва да напусне Земята и някой забрави да изключи последния робот ? Спечелилият наградата на Академията кинорежисьор и сценарист Andrew Stanton (“Finding Nemo”) и изобретателните писатели и технически гении от Pixar Animation Studios (“The Incredibles,” “Cars,” “Ratatouille”) пренасят филмовите герои в не толкова отдалечена галактика, за да се превърне в нова компютърно-анимирана космическа комедия за непоколебимия робот, наречен WALL*E. След стотици години на самота, опитвайки се да разбере за какво е създаден, WALL*E (съкратено от Waste Allocation Load Lifter Earth-Class), открива нова цел в живота (освен колекционирането на дреболии), когато среща друг робот, наречен EVE. EVE се появява, за да разбере, че WALL*E без да иска е объркал ключа за бъдещето на планетата и изпраща своите открития на хората ( които нетърпеливо чакат безопасен момент, за да се върнат у дома си ). Междувременно WALL*E преследва EVE из галактиката и е предпоставка за една от най-вълнуващите и фантастични комедии, поставяни някога на големия екран. Да придружиш WALL*E в неговото фантастично пътуване през вселената на невиждани досега видения от бъдещето, е забавно, включени са домашни хлебарки, и героичен тим от ненормални неприспособени роботи.
сорка за дългия пост,но филмчето доста ми хареса

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз да се запиша, да не ви изпусна дирите.

гледах Явлението, средна работа, очаквах повече, мъж ми каза, че бил загуба на време.
филма изразява мислите на много от нас.

El orfanato - все отлагах... впечатлена съм и ествествено невероятна роля за белен руеда!
може и да е защото съм пристрастна към испанското кино Laughing

# 23
  • Мнения: 654
 "Stardust"  не беше лош- маса известни актьори, в неприви4ни за тях роли (например де Ниро- гей -капитан на кораб:mrgreen:).
Води се приказка, препоръ4вам на който харесва жанра.

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=117261

# 24
  • Мнения: 2 617
Снощи изгледах този филм, който искам много горещо да ви препоръчам:



Amatemi - "Обичайте ме"

Сюжетът звучи повече от банално: мъжът напуска своята съпруга след 15 годишен брак, от който нямат деца, познават се още от ученици. Тя преминава през периоди на депресия, еуфория, с всички съпътстващи "симптоми": shopping, обикаляне на клубове, запознаване с нови мъже (да не ви подвежда анотацията, че това е основното във филма), за да... Wink (тук замълчавам), като междувременно случайно среща бившия си съпруг с новата му бременна приятелка (но всъщност не в това е акцентът).
Да си призная, към средата бях "отписала" сюжета и не очаквах нищо интересно, още повече, че ен съм сред почитателите на Изабела Ферари. Обаче тя прави прекрасна роля! Към всичко това дабавям и особения момент, че режисьор на филма е настоящият й съпруг - Ренато ди Мария, което прибавя особена нотка на всичко случващо се на екрана.
Има няколко добре направени комични момента и прекрасен саунтрак!
И нещо, лично, което искрено ме развесели  Laughing Във филма участва и сърбинът Бранко Джурич. Мъжът ми има един голям приятел, също сърбин, който говори с абсолютно същия акцент италиански, както и артистът. Много ме развесели, едва ли не, сякаш него чувах (същата подредба на думите в изречението, граматични конструкции, типични грешки и едно особено произнасяне на една дума  Laughing)
Така че, ако имате възможност, не пропускайте този филм! Дори и да изглежда банален  Peace

# 25
  • Мнения: 5 173
Prekrasno описание, но не го намирам Sad

# 26
  • Мнения: 6 003
Prekrasno описание, но не го намирам Sad
И аз така  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 617
Prekrasno описание, но не го намирам Sad

Ако имаш предвид моето предложение, не е от български източник, а и го гледах на оригиналния език  Rolling Eyes Аз рядко давам мнения за филмите по българските тракери, защото за тях, така или иначе се пускат становища. Освен това, споменавам и филми, които не са непременно изтеглени, т.к. за мен това е краен вариант за случаите, в които човек няма възможност да гледа филма по друг начин.

Намира се на италиански в Mininova http://www.mininova.org/search/?search=amatemi

# 28
  • Мнения: 5 173
Да, твоето мнение имах предвид.

# 29
  • Мнения: 2 617
Да, твоето мнение имах предвид.

Съжалявам, че голяма част от филмите не са преведени, търсих и за английски субтитри, но не попаднах. Ако някъде го засека, ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт