жена ми не иска трето дете...

  • 8 762
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Мъжът ми не ще и първо....... и аз съм на 37........ама не се броя стара......
И аз си имам собствено жилище.......не е малко.........и не се оплаквам.....
Дай да се вземем с тебе, да си нараждаме няколко дечица и всички ще са доволни! Joy
Какво ще кажеш, Жулиет........??? Wink
Аааааааа, без такива неприлични предложения, много моля!  Mr. Green Naughty Mr. Green
Ама много моля и аз, не е неприлично предложението, съвсем почтено си беше! С един удар два заека, тоест и той доволен, и аз доволна! Кво му е неприличното?! Трябва да си помагаме, недейте така! Wink Човекът има проблем, аз също. Решението е очевидно! Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Ама нещо не ми отговаря Жулиетчо, пък аз така се въодушевих...... Crossing Arms
Шегувам се, надявам се да не ми се връзва! Wink Hug  bouquet

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
от къде да знам, това са само хипотенузи ...
а ето и отговора на въпроса защо някои мъже не искат деца. те искат жената заради самата нея ...
Приятелю любими Лабрадоре, то от твоите думи излезе, че аз трябва да съм безкрайно поласкана, че моят мъж не ще деца......... Бреййй, ма каква късметлийка съм била, пък аз да не знам! Благодаря ти, че ми отвори очите! Laughing Пък може и да си прав, де да ви знам мъжката логика?! На толкова години станах - още не мога да я схвана в много случаи. Мъжът ми твърди, че аз съм му напълно достатъчна, много е щастлив и няма нужда от нищо повече. Ех, мъжеее............. newsm78 Joy

Аз това го извадих от думите на Никол.
иначе аз исках 5 ... жената в началото кандиса на 3 ...след първото май най-много до 2 да ги докараме.

# 18
  • София
  • Мнения: 71
 Joy Лабрадоре, в най-скоро време и на теб ще ти предложа да се вземеме, щом имаш такова желание.......... Wink Hug

# 19
  • Мнения: 1 217
Аз второ не искам,камоли трето.
На мъжът ми съм казала,ако иска още деца да си ги ражда и гледа,но мен да не ме брои.
Споделям напълно мнението на Никол.

# 20
  • Мнения: 2 169
Май се пуснахме по пързалката.....подбутнати от Жулиет...

# 21
  • Мнения: 389
Определено ако и аз бях на 37 нямаше да искам трето.То моя мъж искаше третото да е около тази възраст,но аз му казах,че не ми се ражда след 30 и или сега ще имаме трето или изобщо няма да имаме

# 22
Жулиет, щото съм на Жулиета мъжО й...

то верно че двете ми са женски, ама нямам амбиции третото да е мъжко... каквото излезе - божа работа...

тя жената ми вика - като искаш трето няма проблеми, ама не от мен... ама ако разбере след това... то сигурно ще разбере де... жени...

п.п. по повод "пързалката" - мислите ли че е нормално да пиша по темата от вкъщи и скъпата да ми наднича зад рамото...

# 23
Цитат
На 29 г. съм, нямаме финансови и семейни проблеми, с едно дете на 4 г. (почти), но не искам пак да съм бременна, пак да вися всеки месец по доктори, пак да ме бодат за кръв и пак да раждам. Ако измислят начин да го рпавят мъжете обаче, от сега си казвам, че искам поне 4 деца

Може и при нея това да е причината, питай я, за осиновяване мислил ли си?

не мисля че е това, щото и двете й бременности и раждания минаха леко...

осиновяване  Naughty

апропо, аз я знам що не иска, ама доводите й не са основателни за мен... ама вий жените нали казвате едно ама мислите друго и аз затуй... питам...

п.п. Grizanka, давай да я мятаме, че годинките не чакат   bouquet

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И третото ако е момиче? Какво...давай до победата?  Rolling Eyes
Ей голям егоизъм!

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не може да наричаш човек искаш дете "егоист". виж за такъв който не иска може.

# 26
  • Мнения: 46 520
не мисля че е това, щото и двете й бременности и раждания минаха леко ...

И моите бяха много леки.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Жулиет - поговори с нея... изчакай удобно благоразположение на духа й и така...
Няма какво да се терзаеш и да ни питаш нас.

Щот' Никол не е права и след още малко време ще размисли. Убедено  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 71
Ми..... давай де! Wink
  bouquet

# 29
  • Мнения: 46 520
... Щот' Никол не е права и след още малко време ще размисли. Убедено  Hug

Има вероятност ... ако забременея непланирано и се усетя в 4-ти месец  Laughing ама тогава ще те търся да се разправям с теб Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт