жена ми не иска трето дете...

  • 8 810
  • 159
  •   1
Отговори
# 75
Азаф, именно - и аз това казвам. За себе си съм решила кой е оптималния вариант, за другите - не коментирам и приемам, че и те са направили същото.

# 76
  • София
  • Мнения: 38 902
Абе то бременността и раждането на трето - както и да е.
Ама гледането...
Дори другите две да са на градина или училище, вечер пак ще е тежко.
Майката трябва май само да си седи вкъщи и да си гледа децата.
А бащата какво - пак ще си бачка и живее както преди!
Има някои жени, на които това им харесва, но има някои, които имат други цели. Това е.

# 77
  • Мнения: 4 965
Абе то бременността и раждането на трето - както и да е.
Ама гледането...
...

Ами, зависи. На мен частта с бременеенето и раждането ми се вижда най-трудна.
А и подобни неща с промяната в живота на майката или с безотговорността на бащата аз не ги разбирам. Моят живот не се е променил драстично (единствено, първите 1-2 г. ми беше "по-нанагорно", а сега не мога да си правя 100%-ови планове, без да отчитам, че имам деца). Животът на мъжа ми се промени точно, колкото и моя - той също е родител на нашите деца, все пак.
Още 1 дете няма да ни промени драстично начина на живот - единствено ще трябва да си съобразявам малко повече служебните пътувания...

# 78
  • Мнения: 505
Цитат
да ощастливя някой непознат за 3/4 от секундата. Не си заслужава усилията просто - нищо лично.

доста е елементарно това разсъждение.  Аз се радвам и на малките неща в живота ми.
 Рени   
Цитат
Що за глупост?!
Не е глупост - предполагам си чела темата по-напред.
А бащата какво - пак ще си бачка и живее както преди!
Има някои жени, на които това им харесва, но има някои, които имат други цели. Това е.
  hahaha

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз сега съм бременна за първи път и се съмнявам , че ще искам второ , та ти пък сега и трето , ами нормално е според мен да не иска!

# 80
  • Мнения: 1 568
Жулиет, след толкова много изказани отговори до какъв извод стигна за самия себе си?

# 81
Цитат
Жулиет, след толкова много изказани отговори до какъв извод стигна за самия себе си?

хм.... аз за себе си знам, че искам трето дете и това е... може футбол да не ритат, ама виж - художествена гимнастика, ансамбълче...  Joy Joy Joy

само не мога да се начудя на тези жени дето не искат и да чуят за второ, пък и за първо дете...

иначе моята половинка е страхотна майка, даже мисля, че това й е призванието... ще чакам... удобния момент...  да сме живи и здрави...

# 82
  • Мнения: 46 590
... само не мога да се начудя на тези жени дето не искат и да чуят за второ, пък и за първо дете ...

Ами ходи всеки месец по 1-2 пъти да те пребъркват, да те бодат за кръв, носи 10 кила торба, от която имаш чувството, че костите ти ще се спраскат всеки момент, накрая иди да те изкормят и ще се начудиш ...

Успех все пак.

# 83
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... само не мога да се начудя на тези жени дето не искат и да чуят за второ, пък и за първо дете ...

Ами ходи всеки месец по 1-2 пъти да те пребъркват, да те бодат за кръв, ...

чак пък, чак пък...  Whistling

# 84
  • Мнения: 46 590
Чак пък, ама на 2 седмици ходех на преглед, а кръв веднъж месечно, до следващия месец едва ръцете ми възвръщаха нормалния си вид, иначе посиняваха от китките до лакътя, а вената вътре накрая ми стана като въже, отгоре всичко червено, ръката изтръпнала и не можех да я движа.

# 85
Цитат
да ощастливя някой непознат за 3/4 от секундата. Не си заслужава усилията просто - нищо лично.

доста е елементарно това разсъждение.  Аз се радвам и на малките неща в живота ми. 

Само дето това не е малко нещо, поне за мен.  Може и елементарно да е - де да знам, сигурно съм елементарна, но каквото повикало - такова се обадило. 

# 86
  • София
  • Мнения: 344
Чак пък, ама на 2 седмици ходех на преглед, а кръв веднъж месечно, до следващия месец едва ръцете ми възвръщаха нормалния си вид, иначе посиняваха от китките до лакътя, а вената вътре накрая ми стана като въже, отгоре всичко червено, ръката изтръпнала и не можех да я движа.
Към това добавям: родих на 37 (възрастта на жената на автора), сега 4 години след раждане мога да кажа МОМИЧЕТА ВЪЗРАСТТА Е МНОГО, МНОГО ВАЖНА.
Да,  изглеждах и сега изглеждам по-млада, но бременеенето беше тежко, раждането ужасно (преждевременно), след това живях в напрежение за детето (застрашено от много увреждания)  ... сега съм по-спокойна, но наистина се чувствам премазана.
Какво ли би станало след още едно (две) раждания. Rolling Eyes Ако беше преди 5-6 години, може би щеше да е различно.
Та едно е да родиш на 28-30, друго е на 35-40.
Обожавам дъщеря си, тя е най-голямото, единствено щастие в живота ми и ми е напълно достатъчна.

# 87
  • Мнения: 2 746
Към това добавям: родих на 37 (възрастта на жената на автора), сега 4 години след раждане мога да кажа МОМИЧЕТА ВЪЗРАСТТА Е МНОГО, МНОГО ВАЖНА.

Съгласна съм.
Съпругът ми също иска трето дете, казала съм му, че ще помисля, но ако до 35 години не се реша / сега съм на 32 /, забравяме за идеята.

# 88
  • Мнения: 389
Към това добавям: родих на 37 (възрастта на жената на автора), сега 4 години след раждане мога да кажа МОМИЧЕТА ВЪЗРАСТТА Е МНОГО, МНОГО ВАЖНА.

Съгласна съм.
Съпругът ми също иска трето дете, казала съм му, че ще помисля, но ако до 35 години не се реша / сега съм на 32 /, забравяме за идеята.


И аз съм съгласна с вас.

# 89
  • Мнения: 505
Джими няма да ти отговарям, ама хич не съм те викала. ooooh!
Жулиет много ми харесваш.  Hug Желая ви много щастие!

Общи условия

Активация на акаунт