Арабско,лятно,музикално,развлекателно,шушукане по женски ~::~ 78

  • 27 596
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
И така мойте "срещи с тях" ставаха все късно вечерта...
Първия път стана преди около 2-3 месеца и тогава бях чувала само истории за тях нищо повече... но бях силно заинтересована и почнах да чета статии за тях ,четох сури от Корана в който се обясняваше малко повече за тях. Една приятелка ми казваше постояно спри да ги споменаваш спри спри,но аз не се страхувах от тях и дори си мислех че са глупости(преди да чета за тях Корана)..
Една вечер легнах си може би към 2 часа и не мога да заспя,въртях се не става... чак към 3 часа задрямах и по едно време си отварям леко очите като сънена и гледам часовника и часът е 3:33 !
Обшърнах се на другата страна.. и по едно време като се вкочених,не мога да мръдна,да извикам,да си отворя очито но в същото време сякаш виждам все едно затворена в тялото ми!
И гледам точно на мястото къде си правя молитвите! хем е тъмно в стаята нещо по–тъмно като сянка се движи към мен много плътно до пода..и бавно бавно идва към мен със странни движения... опитвам се да мръдна ,да отида да светна лампата .. Но не ставааа!!!
а това нещо идва към меннн и от сянка сякаш почваше да приема формата на котка но не напълно.... с едниии ужасно гадни жълтии очи..... и изведнъж с многоо по бързи движения сякаш премина през мен,през гръдни кош...и едно ужасно чуство все едно от вътре всичко ми се разстресе особенно сърцето!! и така това плиключи... Ставам си аз на сутринта никакви спомени все едно съм спала като къпана..... и по едно време следобяд като замръзнах и всякаш на филмче ми мина всичко това през очите.... като се паникьосах!! викамм малее каквоо беше това и тн... И след това се обадих на една жена която е много по добре запозната  с Корана и тези неща и ми каза че от няколко хора знае че те са имали подобни преживявания...
И така минаха няколко дни,седмици,месец.... и преди 2 седмици..
Пак си легнах не можех да заспя..
И около същото време..
Аз пак се вцепенявам,немога да мръдна ,да извикам да си отворя очите макар някак си да виждах..
Пак от същото място този път беше много черноо старо дърто куче което едвам се движеше ще кажеш артрит има...с пак едни такива ужасноо жълтии очи.. идва към мен бавноо и бавноо с леко отворена уста.. Но този път не ме беше страх толкова и някак си по спокойнаа... и усещам как започвам да си казвам сура Ал-Бахара и да повтарям Аллах,,, и това нещо започваше да изчезва... и така пак на сутринта нищо не помня....като къпана все едно съм спала.. и чак следобяд всичко като на филмче ми се показва.... Пак се стреснах викам си абе какво става тука... Защо? Защо?
все още нямам отговор на този въпрос..но със сигорност тези неща не бяха сън ,споделих с други хора който са ми споменавали за такива случки и техните много подобни на мойте...
и това е за сега...все още не съм имала нова среща  Wink и Инша'Аллах да нямам...

Мога да ви кажа и други че преди години преди да приема Исляма(не бях нито християнка,не бях покръстена и тн..)
Имах странни сънища...Сънувах как земята се разцепва.. и небето също сякаш всичко ставаше едно цяло...
Хора от земята излизаха(тоест мъртвите) с живите заедно се събираха и всичко се нареждаха като в колона...
 и се запътваха към едно място не мога да го опиша но имаше нещо като кресно но не точно и от ляво и от дясно леко във въздуха имаше нещо като ангели(как разбрах в съня ми че са ангели нз,сякаш си го знаех) и всеки един от хората минаваше през тях..ангела от ляво и дясно държаха по едни книга  в която беше записано за всеки човек колко злини,грехове е правил и колко добрини... и така задаваха им се въпроси ... и някой с писъци ще кажеш в дълбини с огън попадаха... а други без звук или дума как да кажа все едноо изчезваха и след тях оставаше бяла светлина(мисля че става въпрос за Рая) и така ....
После когато почнах да чета Корана разбрах колко сходно е с написаното в Него...
Това е от мен  Wink
  bouquet

# 226
  • Мнения: 3 804
моми4ета-от про4етеното разбрах 4е Секси и Рафаела-са били на срещата-някой има ли нещо против някоя от 2те  newsm78,4акам до утре ве4ер
аз ве4е прикл\4их с покупките и сега 4акаме да стане неделя  Laughing

# 227
  • Мнения: 689
Наира-тъкмо седнах да си пия горещото кафе-и се разтреперих от разказа ти...такива тръпки и от студ не са ме полазвали Rolling Eyes
Джинивете много,много рядко се показват пред хора,явно ти си го предизвикала...приемат форма на куче или змия,ти си видяла кучето..ако бях на твое място-не знам...

Казвала съм ви преди,в стария ни апартамент отивах в хола за Фаджър,на угасена лампа,беше достатъчно светло ,аз сама,мъжа ми ставаше след мен....и от сумрака ли,от какво ли,започнах да си представям,че пред мен,на дивана,седи един висок,кльощав джин,с ужасни дълги крака и рошава глава...и ме гледа Confusedто смешно звучи,ама толкова натрапчиво си го представях как е там...като се наведа в суджуд и ме беше страх,молитвата си провалях направо..
   Споделих с една приятелка,тя пита хора,дето са религиозни и и казали,че щом си го представям така,значи е там Rolling EyesНаправо зле ми стана...Преместих се в спалнята и там постепенно го забравих.
Ето да прочетеш повече,все се каня да допълня темата,но ме мързи:
против магии и джинове
А за съня-сънувала си Съдния Ден ooooh!
В youtube има клипове на ,,обладани,,някои изглеждат достоверни....ужасни са,но пък е добре да знаем кое как е.

Шилан-от къде го изкопа тоя блог?В коментарите видях,че мой стар познат се е изказал,как ги надушва всички теми за забрадки,Ислям и Палестина не знам Thinking

# 228
  • Мнения: 800
Лилиии, настръхвам от джинове , уффф.  Значи ако си го представяш, значи всъщност вече е пред теб гадината.....

В youtube и аз съм попадала на клипове, ама нямам нерви да ги изгледам, ужассс


Кой е стария познат дето си мернала из тоя блог, да не е muslim,  Laughing  не ти ли харесва блога? доста интересни неща има.  А коментарите независимо дали са ЗА или Против исляма са доста интелигентно направени

# 229
  • Мнения: 1
Water Lily само до като чета твоята случка и мен ме побиват тръпки...ужас..
Аз след това изчетох толкова материал за тях... какви видове има и тн..
Аллах да ни пази!
а да за съния ми ,съм сънувала Съдния сън.. че и през какви чуства минах в самия сън..
3 години ако не и повече минаха ,но още си спомням
  bouquet

# 230
  • Мнения: 1
Сега прочетох това от линка..ужас аз незнам сигорно в безсъзнание от страх ще изпадна ако попадна на обладан човек и да знам че в него има джин...Аз пак много почнах да говоря за тях.
Инша'Аллах всичко да е ок!
И на моя приятел му се е явил джин..
Както си вървял по улицата,и имало седнал възрастен мъж с поглед към земята сведен,,със странен глас като приглушен го извикал по име и го попитал дали има да му даде пари...
Приятеля ми се учудил че чак и по име.. но е бил чувал преди за такива подобни случки от приятели и тн.. и дал пари и го подминал след няма и минута се е обърнал и този бъзрастния го е нямало.. а пък нали знаето че каквото ти поиска джин ,храна или пари трябва дам у дадеш ,че в повечето случай не са добронамерени!или изобщо не са де...
А на една приятелка,леля й си седяла у тях един ден и забравила за дълго време бебето си в друга стая и заспала... по-едно време се звънало на вратата отворила и какво да види.... около 1 м като човече с обърнати на обратно ръце и крака стояло и я гледало с странни очи..
Тя поначало доста вярваща жена бързно схванала какво е ,затворила вратата и отишла веднага при бебето си взела го при себе си..след 2 мин проверила пак дали е още там това нещо,отворила вратата и нищо нямало...
Аз лично не мисля ,че това да илюзии..както с тебе Уотър Лили в доста случай те се явяват когато си правиш молитва и тн.. и те пробват колко е силна вярата и каква ще ти бъде реакцията...
  bouquet

# 231
  • Мнения: 333
Кате може да се каже, че е първата сериозна работа, защото преди това съм работила почасово. И аз за пръв път започнах да работя зимата. И моя баща отначало беше против, но му обясних, че искам малко да си имам социален живот, да се поутчупя малко ..все вкъщи няма да седя и бездействам. Въобще не се чувствам добре, когато бездействам. Като болна се чувствам някак си.

Деси аз съм за!  Simple Smile Обаче аз в тоз албум нещо не мога да се оправя още....кликвам върху някой албум и ми иска парола.  newsm78

Лили Мерси  Hug и аз така мисля, поне така не се натоварвам и изнервям с излишни работи.  Simple Smile С кюрда ту се оправяме ту се караме (т.е. аз му мрънкам де  Crossing Arms ) ядосва ме понякога.  Grinning
Тази мацка на клипа мн ми напомни на Хайфа и клипа и прилича на клипа на Нанси, нали и тя беше селянка в един клип. А как се казва онова черното на лицето й. Много ми хареса.  Heart Eyes

Найра И на мен ми се е случвало това със сковаването, но без никакви видения, а просто не мога да се мръдна нито пък да викам и вътре в себе си започвам да повтарям Шахада и всичко минава. А такива подобни с жълти очи и същото чувство което чувстваш ми се е случвало на сън. И за това поне при мен знам че е било само кошмар.
А твоя интерес към арабския свят и Исляма кога и как започна?  Simple Smile Българка ли си?   bouquet  bouquet

# 232
  • Варна
  • Мнения: 336
Момичета с такива случки  нямате нужда от филм на ужасите  Simple Smile
Абе то съвсем не е смешно, човек е най уязвим когато спи. Би трябвало да има начин човек да се предпази? или не?

# 233
  • Мнения: 1
Rafaela има няколко сури от Корана който е хубаво да се цитират или четат преди лягане и помоагат!  Wink
Desert Princess ами значи майка ми е българка а баща ми е руснак роден в бг(по принцип баща му''дядо ми'' е от Азарбейджан )но винаги казвам че съм българка..всичко започна преди 5-6 годинин когато се запознах с настоящия ми приятел който е арабин и не бях много заинтересована все пак 12 годишно детенци какво може да разбира ...
След това покрай едната ми леля която е туркиня почнах да проявявам интерес към религията..
и няколко пъти посещавах турция и преди 3 години влязох в една джамия (Султан Ахмед) и изстръпнах,вкочених се и изпитах страхотно чуство на покой и мир все едно и разбрах кой ще бъде моя път и религия,най-правилния и верен(за мен лично).. и след това другата ми Леля мъжът и е Арабин и си имат дъщеричка на 6 м(Сорая)  Wink и така преди това взаимно с нея си подържахме интересите  Wink и така нататък...все отнякъде се почна...
  bouquet

# 234
  • Мнения: 100
Дезърт, и на мен точно това черното ми привлече вниманието, и се канех да питам Лили какво е. Хареса ми как стои като се наметне назад.
 Лили, мерси много за поздрава, кака, песента много - много не ми хареса, ама египтянина в клипа... ммм Абе... те египтяните колкото са по - бедни, толкова са по - красиви  Mr. Green
Ама... някак си не и отива на певицата със забрадена коса да се катери с тая къса рокля по стълбата... Пък и така ужасно се лензи, че направо.. едвам изтърпях да свърши песента (нали гледах интериора). Все едно гледах Нансито, ама на нея и отива да се глези... Тая с тия силиконови усти... (не че на Нансито са истински, ама и приляга просто, докато тази се лигави и се показва като лека жена - какво се усуква там на момъка...) И с тва злато накичена кат коледна елха реже марули...  ooooh! Абе и златото не и подхождаше на бедняшката атмосфера... Ох, аз и там постнах коментар, не можах да се сдържа..
Аз днес съм цял ден на Мохамед Хамаки - Бахебак кул юм актар - слушай я, абе много хубава весела песничка. Ето линкче: http://es.youtube.com/watch?v=ISpBWjCToQ4

За джиновете - аз само съм чувала, но моята бивша съквартирантка ми е разказвала на 2 пъти много подобна история. Тя твърдеше, че през нощтта видяла сребърен диск на прозореца на стаята, и след това като че ли нещо се приближило абсолютно по същия начин към нея и и затиснало гърдите та едвам дишала. Все едно, вика, беше седнало отгоре. Тя се опитала да извика, да стане да светне - НЕ. Не могла. Така на 2 пъти, след което тя започна да се интересува и да чете библията. Разговаряше със свещеници, посещаваше храмове и от тогава не са и се появявали нещата. А като си помисля, че аз сега живея в тая стая....
Не знам има ли нещо общо, но и аз се чувствам много зле когато съм си там. А котката ми непрекъснато гледа нещо в тавана и мяука, следи го с очи и сякаш се бие във въздуха с въображаемо същество. Дали са джинове - не знам, но аз лично нямам енергия когато съм си в София вкъщи...  newsm78  Confused

Дала, запис и от мен  Wink Разказвай!

Лили, дай линк с обладаните, моля!

# 235
  • Мнения: 112
здравейте
писах писах и се изтри,чак се изморих Laughing
аз много,много не се задържам вкъщи,майка ми се върна и ходим по села и паланки,то роднини,баби,дядовци-писна ми вече от тях Mr. Green
аз пък не вярвам в духове и малки човечета,е разбира се като малка като всяко дете съм викала дама пика и кикито,също и някакво бисквитено човече Whistling
а за този филм,които го каза ра и лили,гняв2 нещо не ми беше ужас на мене,даже глупавичък ми се стори Mr. Green
сега вече излизам да се видя с приятелите че вече ми се сърдят Cry
лека вечер на всички и целувки Hug  bouquet  love001

# 236
  • Мнения: 1
Eye of Ra Аз знам ,че джиновете живеят сред хората и те като нас се хранят,имат семейства и тн... Но не всеки може да ги види... например ако имаш къща и на тавана изобщо не стъпваш ..е удобно място за тях..както се знае те живеят около гробища,стари къщи,руини и тн..а аз имах предвид ,че това малко човече е вид джин..както на Уотър Лили и се е появило но било с дълги кльощави крака и тн.   bouquet

Eye of Ra ето един линк http://www.youtube.com/watch?v=roNFV3mGKpo
страшничко е....  Shocked

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 19:32 от Naairah

# 237
  • Мнения: 112
олеле това ако е истина незнам,това момиче какъв глас изкара Twisted Evil

# 238
  • Мнения: 1
sexymomiche според мен това е истински случай,и това е гласа на джина, който с четене на Корана се опитват да го изкарат от тялото на момичето...
  bouquet

# 239
  • Мнения: 800
Стигааа, стига. Айде утре по  светло да продължим с тия истории

Ще се побъркам така. Преди няма и 5мин, тръгнах да се кланям , пред мен има саксия с фурма и сякаш от зад нея изтича със скоростта на светлината нещо сиво, мишка трябва да е . Уффф, прекъснах. Не ме е страх от мишки, даже ги пипам, ама тия истории с джнве ми идват в повече.  Скри се нещто зад хладилника. Тропах , блъсках, не излиза. Викам, внушавам си.  Минаха няколко мин, тръгнах пак да се кланям, почти бях свършила и това пак изтича.  Sick  Sick   Sick  и пак ме прекъсна. И сега ми е едно кофти такова, сърцето ми бие зашеметяващо и ми стана студено    Cry

Общи условия

Активация на акаунт