Apple iPhone - от къде? Цени, препоръки, мнения, впечатления.

  • 37 408
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
niakoi shte mi kaje li kak bih mogla da si varna starite sms-si ot ipona apple zashtoto iavno tarka vsichko na red i sam iztarkala vajni neshta kak da gi varna Tired
можеш само ако си си правила бекап на компютъра .

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 423
monda, какво казаха за твоя намокрен iPhone, ще се оправи ли?

# 77
  • Мнения: 13 512
monda, какво казаха за твоя намокрен iPhone, ще се оправи ли?
момчето беше на почивка и се е върнало днес. Утре ще му звънна да попитам дали е станало след като е  сменил батерията. Така или иначе, аз си поръчах нов, надявам се другата седмица да го имам

# 78
  • Мнения: 1 941
Само аз ли не зацепих от тоя сайт какъв извод трябваше да си извадя?

# 79
  • Мнения: 13 512
Само аз ли не зацепих от тоя сайт какъв извод трябваше да си извадя?
кой сайт?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Само аз ли не зацепих от тоя сайт какъв извод трябваше да си извадя?

От този, който е пуснала mam@ ли? И аз не зацепих, пък и тя не отговори  newsm78

# 81
# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Аха, ясно. Ами ще има да се надцакват сега фирмите.

# 83
  • Мнения: 252
Хайде и аз да се включа в клуба на зарибените от Айфон... Няма друга такава играчка! Имам 16 гигабайтов 2G с последния фърмуер 2.0.2 и съм супер доволна - всеки ден излизат нови и нови приложения, и просто няма как да ти омръзне Wink
Да не говорим, че по-интуитивен телефон не съм виждала - две годишната ми дъщеря си пуска сама игри и филми, снимки, което вярвайте в големите задръствания може да се окаже супер полезно. След ъпдейта с новия 2.0 фърмуер успях да си кача отново всички книги, филми, речници и дори мн. повече игри и приложения, но ми липсва единствено скайп, но се надявам скоро да се намери начин да се качи. 
Уж няма нещо кой знае колко революционно в тоя телефон, но след него какъвто и друг телефон да пипна - дори и доста по-скъпи модели, ами простеят ми и не бих го заменила за друг. Peace

# 84
  • Мнения: 1 941
Stes от приложенията си изтегли Фринг, там в пакета има скайп...

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 423
От къде ги теглите приложенията, от сайта на Apple ли?

# 86
  • Мнения: 5 255
От къде ги теглите приложенията, от сайта на Apple ли?

Следи новостите ТУК, разцъкай форума - има полезно инфо  Peace

# 87
  • Мнения: 252
Stes от приложенията си изтегли Фринг, там в пакета има скайп...

Фринг  ползвах докато бях с фърмуер  1.1.4 и след ъпдейт -  2.0  още не са намерили начин да го качат на Сидия или Инсталър. Sad

# 88
  • Мнения: 70
Хайде и аз да се включа в клуба на зарибените от Айфон... Няма друга такава играчка! Имам 16 гигабайтов 2G с последния фърмуер 2.0.2 и съм супер доволна - всеки ден излизат нови и нови приложения, и просто няма как да ти омръзне Wink
Да не говорим, че по-интуитивен телефон не съм виждала - две годишната ми дъщеря си пуска сама игри и филми, снимки, което вярвайте в големите задръствания може да се окаже супер полезно. След ъпдейта с новия 2.0 фърмуер успях да си кача отново всички книги, филми, речници и дори мн. повече игри и приложения, но ми липсва единствено скайп, но се надявам скоро да се намери начин да се качи. 
Уж няма нещо кой знае колко революционно в тоя телефон, но след него какъвто и друг телефон да пипна - дори и доста по-скъпи модели, ами простеят ми и не бих го заменила за друг. Peace
Аз също съм голяма фенка на айфон и следя темата внимателно, но все още нямам такъв и възнамерявам да си купя,  кажи моля те, откъде го купи твоя?  bouquet

# 89
  • Мнения: 677
Всичките мелодии за звънене са меко казано отврат, мразя ги, а не знам как мога да ги сменя. Мъж ми каза, че с мойте глупости не се занимава #2gunfire, някой да може да помогне? С 3G съм, ако това има значение.

Общи условия

Активация на акаунт