37.1 по време на менструация

  • 3 340
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
Сигурно цялата работа ще е много шум за нищо, ама нали трябва да проверя за всеки случай, най-малкото за това да съм спокойна..При положение че се боря за това 3 години някак си не мога да си представя да стоя сега със скръстени ръце и да чакам какво ще стане.Не е ли така?

така е, peta, и ако съм на тебе, след 3 години незабременяване, вместо да се разправям с лични лекарки, бъркам в в джоба и давам веднага 20 лева за кръвен тест!

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Понякога се случват такива неща, но наистина е добре да си направиш кръвен тест, който обаче ще покаже ниво на хормон, но няма да ти покаже дали има бременност или е имало такава.
Съжалявам ако съм много пряма

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Ами да ти кажа аз едва взех направление от личната за гинеколог, освен да изчакам още няколко дни и ако ми се задържи температурата да отида и да си платя за един кръвен тест.Не искаше да ми дава направление защото било много рано, при положение че знае че съм с проблемно забременяване и накрая я изнудих, но сега мисля да се оплача от нея в ЗК.Какво е това бездушие в тези хора.Тръгна да ме убеждава че сигурно нищо няма и нямало смисъл да си дава направлението.Аз и казвам че се притеснявам да не е някоя извънматочна, а тя ми казва че щяла съм да имам кръвоизливи и да изпадна в шок ако е така.Абе как може такива хора да стават лекари. #2gunfire

А защо не си смениш лекарката,сега до края на юни може,аз го направих,точно по тази причина,стария не ми даваше направление,не изисква много време - едно формулярче от поликлиниката си купуваш,здравната книжка и това е - работа за 15 минути.
Пожелавам ти успех и дано ни зарадваш  Simple Smile

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Смяната на лекар няма д апромени нещата, те просто иамт определн брой направления, които се пазят за тежки случаи.
По този начин лично според мен здравеопазването ни през касата е голяма трагедия, защото много хора не отиват на профилактични прегледи, или ако отидат не им дават направления.
Аз лично не успях да си взема за хормони, въупреки, че имам доказано ендокринологично заболяване. та ще си ги плащам, като всичко останало

# 19
  • Мнения: 7 716
Малко офф: Ва-ва, разбиваш ме с твоя подпис. Тъкмо ми е нещо тъжно и хоп... погледна го...
Ще вземе да се сбъдне пък Wink

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ей, така се радвам, че има полза от моя подпис!
Ми виж даже сме горе долу на един ден от цикъла, казах ли ти аз?

# 21
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Наистина Ва, смяната не лекаря може би няма да оправи нещата, но все пак съгласи се с мен че за 3 години откакто съм при нея за втори път и искам направление и тя без малко да ми откаже(ако не бях намесила грубия тон).Първия път и исках когато си правих изследванията за да кандидатствам за ин витро по ЗК и пак тогава с триста зора ми даде само за 5 и естествено две беше объркала(а който е правил тези изследвания знае че са доста повече) и това е втория път.Е за какво си говорим.Според мен за безхаберие.През цялото останало време съм ходила на частно, защото ако всеки път тябваше да вися пред кабинета и и да и се моля, нямаше и до тук да съм стигнала.Но този път ме ядоса и ще си понесе последствията.Не може така да се държат с нас като че ли не сме хора.

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Права си Пета, ох аз съм малко песимист, че и оплакване в Касата ще помогне, но го направи. Може би защото не го правим и затова ни се качиха на главата.

# 23
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да крайно време е ние да се качим на тяхната глава. Simple Smile

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Пета,година и половина си плащам,защото никога няма направление като отида,е аз повече не издържах и сега вече си взех направление и за хормонално изследване

# 25
  • Мнения: 4 324
Пета, какво става при теб ?
Как е температурата?

# 26
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря за загрижеността.Температурата днес е 37,3, но имам и леко кървене.Опитах се да се свържа с моята лекарака, но леко ме отрязаха(не ми се разправя вече) Cryи така утре ще направя още един тест и ако все още има две черти и висока температура отивам при някой специалист в частен кабинет.Явно ти обръщат внимание само когато плащаш. Sad

# 27
  • Мнения: 4 324
Peta, не отлагай за утре. Ако имаш възможност иди още днес !!!

Не искам да те плаша, ама и това прокървяване, хич не е на хубаво. Моля те отиди на лекар в най-скоро време. Последиците, знаеш може да са ужасни.

Стискам палци за добър изход от ситуацията

# 28
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Пета - вдигай си дупето и отивай веднага на кръвен - какво чакаш?! Резултатите излизат в рамките на деня в повечето случаи.

# 29
  • Мнения: 256
peta,
чак сега прочетох темата ти.
искам само да ти кажа че ще стискам палци новините да са много хубави.
Желая ти го от сърце:)))

Общи условия

Активация на акаунт