Бг драма или “Отчаяни съпруги” по нашенски

  • 2 622
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Верно, че имаше съвсем скоро такава тема. Туй нета си е направо държавата Лъжовия  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 965
...
Виж, ако аз примерно засека даден потребител/ка да виси ежедневно и по никое време, ще си помисля, че нещо не е наред. Познавам хора, за които живота е само интернет и ...т'ва вее не са хора, те нямат реален поглед върху реалния живот, с тях не се контактува нормално. ...

А какво мислиш за тези, на които форумът е отворен почти постоянно? newsm78
Защото днес нон-стоп "стоя" във форума, само дето междувременно работих до обяд, ходих на обяд /в стил тийм-билдинг или "изнесена оперативка"/, после пак поработих, после ходих с колеги на кино, прибрах се, изпратих децата на вилата, в момента се "правя красива" /естествено, няма да си призная дали е истина или просто си пощя мръсната коса/, че утре заминаваме с половинката на годеж, а /на всичко отгоре/ успях активно да постна няколко отговорчета тук-там...
И не съм затваряла форума...
Утре сигурно пак ще съм он-лайн /демек, ще изглеждам отчаяна/, докато съм на годеж /и се забавлявам/ на около 350 км. от вкъщи. Въпросът е на кое от двете места ще съм в действителност... Mr. Green

Верно, че имаше съвсем скоро такава тема. Туй нета си е направо държавата Лъжовия  Grinning

Мдааа.

# 17
  • Мнения: 1 517
Мнението ми беше за хора, които познавам и за такива, които не познавам, но наистина са обсебени от нета във всичките му форми. Слава богу въздържам се да определям конкретни потребители какви са само по статуса им, защото моя скайп също е почти нон стоп зелен, което изобщо не значи, че вися само в скайпа  Grinning

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 23:33 от Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца

# 18
  • Мнения: 4 965
 Laughing
Буля,   bouquet.

# 19
  • Мнения: 2 353
  Тоя няма ли да си хване гадже в следващата серия и да се свърши тая мъка, мъка, подайтемибиратамоля ве!

# 20
  • Мнения: 3 376
И все пак има нещо вярно.

За мен форума е по-различен отколкото беше преди няколко години.

Но е безценен извор на всякаква информация,така че отчаяна или не продължавам да го навестявам.Всеки ден.

# 21
  • Мнения: 2 254
...на някой му е скимнало да се гаври с бг жена??
Слава Блогу, само му е скимнало....

# 22
  • Мнения: 3 826
попрочетох го , блогът е интересен обаче ,
иначе е ясно , че човекът се е регистирал , за да се рекламира  Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Аз пък скоро попаднах случайно на блога на 100jan или както там се казваше /написах бг-мама в Гугъл и се появи/. Имаше интересни коментарчета за форума, така да се каже от кухнята. Човекът си плюеше на воля /обиден е бил очевидно/, ама някак си с любов! Wink

Общи условия

Активация на акаунт