Хитринки за всякакъв случай (3)

  • 100 400
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 092
това за флумастрите по кожата ще ми бъде много полезно Crazy

# 17
  • Мнения: 17 546
това за флумастрите по кожата ще ми бъде много полезно Crazy
Драсканиците от флумастри се чистят и с обикновен спирт. Peace Дори и с дезодорант.

# 18
  • Мнения: 99
Не знам дали някой го е давал този съвет  Embarassed Но аз да си кажа  Peace За да не ви люти на очите като режете лука просто пуснете котлона и като загрее режете близо до него   bouquet или пък друго- с вентилатор или направете течение в помещението и това ще ви спаси от сълзи  Wink

# 19
  • BG
  • Мнения: 123
Загорял съд се почиства  като се поръси обилно със сода бикарбонат и малко вода,оставя се да поври няколко минути

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
Загорял съд се почиства  като се поръси обилно със сода бикарбонат и малко вода,оставя се да поври няколко минути
eййййй,   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 12 163
Когато вратите започнат да скърцат пръскам пантите с дезодорант /естествено такъв без талк/.  Мигновено стават безшумни, а около тях ухае приятно поне седмица.

# 22
  • Мнения: 2 170
Страхотна идея е тази с дезодоранта  Hug

# 23
  • Мнения: 468
 Прочетох всичко и много се гордея със себе си  Mr. Green!
 Припомних си забравени и научих доста нови полезни нещица. Сега нещо и от мен:
 1. За да не люти лука като го режа си запушвам носа.
 2. Ютията се почиства от всичко, с което съм успяла да я изцапам, като натъркам с сапун докато е гореща. Много гадно мирише обаче. След това се маха сапуна с влажна кърпа.
 3. Против хълцане един лек- лекичко се масажира адамовата ябълка, като се обхваща с пръсти. За жените понеже не се вижда- сложете пръстите си върху гърлото и преглътнете. При мен винаги действа.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Когато вратите започнат да скърцат пръскам пантите с дезодорант /естествено такъв без талк/.  Мигновено стават безшумни, а около тях ухае приятно поне седмица.

Аз пък мажа пантите с памуче с бебешко олио( специално съм запазила за такива случаи)  Simple Smile Пак мирише приятно и ефектът е веднага.

# 25
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Когато варя лютеница, първо пресичам смляната доматена смес. Слагам на котлона поетапно леко да "бъкне" и става като пресечено мляко. Изхвърлям водата, а гъстата смес прибавям към другите продукти. Лютеницата се сгъстява много бързо.
Петна намазвам с веро и оставям да изсъхнат, след това пускам в пералнята.

# 26
  • Мнения: 329
Фризьорката ми каза,че ако боята за коса свършва,а има още за боядисване,да се сложи малко вода. Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 366
Фризьорката ми каза,че ако боята за коса свършва,а има още за боядисване,да се сложи малко вода. Wink
И на мен са ми го казвали и аз го практикувам ,защото винаги не ми стига боята  Embarassed

# 28
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета, някой знае ли с какво да почистя сребърните синджири на мъжа - станали са направо черни от потния му врат и търкането със сода не помага особено Tired

# 29
  • Мнения: 1 949
Когато имам по-силно замърсени дрехи за пране, сипвам в отделението за прах едно пакетче сода бикарбонат, разделено за предпране и основно пране.

Общи условия

Активация на акаунт