Хитринки за всякакъв случай (3)

  • 100 338
  • 770
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 134
Момичета, някой знае ли с какво да почистя сребърните синджири на мъжа - станали са направо черни от потния му врат и търкането със сода не помага особено Tired
Вместо да ги търкаш със содата ги сложи да поврят за малко във вода със сода за около 5 мин
иначе търкането със сода малко ги надрасква все пак си е абразивна.
Успех

# 31
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Вместо да ги търкаш със содата ги сложи да поврят за малко във вода със сода за около 5 мин
иначе търкането със сода малко ги надрасква все пак си е абразивна.
Успех


За съжаление и това не помогна почти никак Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 277
Момичета, някой знае ли с какво да почистя сребърните синджири на мъжа - станали са направо черни от потния му врат и търкането със сода не помага особено Tired

Най-добре ги дай на бижутер за да ти ги почисти качествено.

# 33
  • Мнения: 30
Бабъл, пробвай да ги изтъркаш с паста за зъби. Поне при мен върши работа.

# 34
  • Мнения: 2 085
..... 1. За да не люти лука като го режа си запушвам носа.
 .....
Thinking на мен ми трябват и двете ръце като го режа.....Ти с какво си запушваш носа? Grinning

# 35
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
..... 1. За да не люти лука като го режа си запушвам носа.
 .....
Thinking на мен ми трябват и двете ръце като го режа.....Ти с какво си запушваш носа? Grinning
Става със щипка за плуване,но може и със такава за простиране(ако издържате на
болка) Laughing Laughing Laughing

Аз режа лук под абсорбатора и така не ми люти.

# 36
  • Мнения: 468
Thinking на мен ми трябват и двете ръце като го режа.....Ти с какво си запушваш носа? Grinning
Става със щипка за плуване...
Peace
 Може и с памучни тампони. Идеята е да не се вдишва през носа това дето се отделя от лука като го режеш. Може да дишаш настрани или дъската да е по- високо...или под абсорбатора Simple Smile.

# 37
  • Мнения: 26
Бабъл , пробвай с червило, при мен има ефект.
Намазваш добре и изтриваш с мек памучен плат.В интерес на истината синджир е почти невъзможно да се изчисти в домашни условия.Можеш да го дадеш в ателие, където ще ти го почистят на машина,ръчно или с киселина.Предварително попитай как чистят -има значение за крайния резултат.

# 38
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Благодаря за съветите - ще пробвам и червилото и пастата за зъби, пък ако не стане ще ходя в ателие да ми го почистят.

За лука - за да не ми люти след като съм го изчистила го слагам за 10-на минути в съд с много студена вода, след което го режа и нямам проблеми. Peace

Когато вкъщи се е пушило, слагам вечерта в стаята, в която мирише, кърпа , напоена с оцет - обира миризмата до сутринта без проблем. Peace

# 39
  • DE
  • Мнения: 967
Когато вкъщи се е пушило, слагам вечерта в стаята, в която мирише, кърпа , напоена с оцет - обира миризмата до сутринта без проблем. Peace


А не мирише ли после на оцет?

# 40
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
mimoza^^ , не, не мирише на оцет.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Припомнете ми, моля ви , как се махаше котления камък от термо-каните?Бях чела преди време, но забравих. Вареше се вода с оцет ли вътре ?newsm78

# 42
  • Мнения: 1 949
Вари се вода с оцет и после се измива с някакъв абразивен препарат (аз ползвам Роли).

# 43
  • Мнения: 487
За сребърните синджири пробвай с Бинго за фаянс,виждала съм един колега да си по4иства среброто така

# 44
  • Мнения: 1 277
Припомнете ми, моля ви , как се махаше котления камък от термо-каните?Бях чела преди време, но забравих. Вареше се вода с оцет ли вътре ?newsm78

Да, точно така. Пробвала съм и с лимонтузу, но с оцет става по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт