Отново критики! До кога.

  • 2 615
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 705
Станишев бил чист и некорумпиран ...
И агент Гоце също.
И цялата крадлива сган в правителството.
Ела Господи да си прибереш вересиите ....

# 61
  • Мнения: 13
Нас кой ни управлява? Власт и контрол упражнява един кръг от хора с идеята за бързо печалбарство, източване на пари с цел да се облагодетелства отново този тесен кръг. Тези хора работят за мафията и онзи прекалено тъмен бизнес. Говорят се празни, приказки, отклонява се вниманието към несъществени проблеми като комунизъм и опозиции - това не ни касае поради факта, че реалността в момента е различна. Те са готови всичко да разпродадат, да се кланят на щуротиите на шепа разбойници, никакъв срам нямат, че някой ще ги обяви за некомпетентни. Самочувствието им идва от евтиното печалбарство и мегаломанията, която ги е обзела поради някакви комплекси явно, че щом държавата не може да бъде по подобие на САЩ, те ще си издигнат небостъргачи в кочинката и ще живеят горди с тази илюзия бидейки едни слуги и ограбвайки собствената си държава и народ в името на чужди интереси. Кланят се на загубеняци като Буш, когото дори и американците не  понасят и всички нормални държави организират протести, когато той им идва на гости заради зверската и невиждана политика, която той води и безумното му поведение.  Това са някакви продухани мозъци просто. Всяка тяхна приказка и изява е поза и това е очебийно. Ако поне малко се сещаха, че са българи щяха да вземат отношение по толкова много проблеми и въпроси. Вместо това те единствено дрънкат увъртаници като по учебник и цитират безсмислени цифри, дори и не им пука вече какво говорят, защото знаят че никой не ги слуша, говорят колкото да си отварят устата.  Чух Станишев да прави един път разсъждения върху българите горкия, това му беше доста тежка и трудна тема, че чак се изчерви и притесни. По-добре да се придържат към цифрите си, че други теми освен по икономика и статистика май не са учили. Недай си боже да кажат нещо за историята ни, то е без никакво отношение. Хора говорещи наизуст, без позиция и мнение. Тях не ги е страх от ЕС, защото дали България ще потръгне си е за наша сметка, на народа у в ущърб на онзи обирджйски кръг, който ще бъде изхвърлен като мръсно куче, защото една добре устроена държава не може да се гради и да разчита на услугите на плитки и некомпетентни далавераджии, а на хора които имат желанието и самочувствието, но и качествата  да си свършат работата. Държавата не се управлява само от политици, но и от бизнес кръгове и експерти.

# 62
  • Мнения: 4 586
О, те не бездействат! Крадат с пълни шепи ....
Комунист и срам ?! Нема такова животно!
Не съм адвокат на никой но на мен това правителство ми се струва най-чисто и не корумпирано от всички през  последните 15 години.
Предишните две правителства разпродадаха България и приватизираха огромни ПЕЧЕЛИВШИ предприятия за смешни суми по 20-30 милиона ЛЕВА а сега това правителство виновно за всичко...
Моето мнение е че предишните правителства бяха МНОГО ПО-КОРУМПИРАНИ ОТ СЕГАШНОТО!!
И не напразно Буш нарече Станишев господин Чист тоест некорумпиран. А службите на САЩ имат най-богата информация...

Звучи като виц написаното от ,но за съжаление въобще не е смешно.Не си в ред наистина !
Думите й биха били логични, ако е правителствен човек от тройната коалиция.
В такъв и само в такъв случай нищо й няма, и е в ред.
М?

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 22:55 от Вълкът с дълъг ник

# 63
  • Мнения: 227
Мишон навсякъде има корупция и ще има.Но да стане и тук като в Чужбинско-като те хванат,да ти държи влага дъъъъъълго време.Да има и наказания,не само престъпления.

# 64
  • Мнения: 4 586
Има страни, в които някои уличени в корупция бяха осъдени на смърт,
а други си направиха харакири, в буквалния смисъл.

# 65
  • Мнения: 662
Има страни, в които някои уличени в корупция бяха осъдени на смърт,
а други си направиха харакири, в буквалния смисъл.

 Peace Има, но не вярвам някой тук да бъде осъден, за смъртно наказание да не говорим. За да си направиш харакири се изисква чест и достойнство, а тези думи са абсолютно непознати на нашите управници...

# 66
  • Мнения: 524
Но да стане и тук като в Чужбинско-като те хванат,да ти държи влага дъъъъъълго време.Да има и наказания,не само престъпления.
Това ми е мечта, надявам се да доживея, да видя някой министър в затвора. Търпелив човек съм, ще почакам.

# 67
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Най- новото поне за мен е, че щяло да се строи президентски дворец в Бояна  Sick На тази мизерия само дверец ни липсваше

# 68
  • Мнения: 984
Имам приятел хирург, който оперираше в една Британска болница в Зимбабве. Каза, че племената имат споразумение - ако някой открадне нещо - да бъде изяден. И за туй дори да си изтървеш плика с парите на улицата, никой не ги бара. Wink

# 69
  • UK
  • Мнения: 1 351
Имам приятел хирург, който оперираше в една Британска болница в Зимбабве. Каза, че племената имат споразумение - ако някой открадне нещо - да бъде изяден. И за туй дори да си изтървеш плика с парите на улицата, никой не ги бара. Wink

  Joy Ядене на корем  Joy Ще има запаси  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт