Отново критики! До кога.

  • 2 605
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
От 3-4 години хората видимо вдигнаха стандарта на живот и това е видно. И един от най-показателните факти е това че хората взеха вече да раждат повече деца!! Peace Peace Peace
...страхотна си... изводите ти са простооооо...  а циганите са всичките милиардери...шото пък те раждат повече от българките...  Crazy
С много малки изключения, тук никой май не забелязва каква страхотна криза се задава!

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
Айде то при останалите правителства сякаш нямаше инфлация и скъпотия....
От 3-4 години хората видимо вдигнаха стандарта на живот и това е видно. И един от най-показателните факти е това че хората взеха вече да раждат повече деца!! Peace Peace Peace

  newsm09 smile3505 АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ....
 

# 17
  • Мнения: 6 713
И не напразно Буш нарече Станишев господин Чист тоест некорумпиран. А службите на САЩ имат най-богата информация...

Този пък тексаски селянин кой въобще му обръща внимание какви ги бръщолеви ooooh!
Айде стига с тия Щати ooooh!, не са толкова велики колкото са били (или сме си мислели, че са Thinking) Още повече какво общо имат Щатите с ЕС? newsm78

По темата - мен лично ме е срам вече, то бива чудо, бива, ама такова ... Така са се оплели, такова краднене става и е ставало, още кирливи ризи ще има Sick Sick Sick

# 18
  • Мнения: 227
Свръх нагли схеми за източване на фондове. От ЕС да не са балъци?
Докато не влезем в крак, ще ни ритат по краката.
Peace
И стига с това гласувайте.Емиии гласуваме и какво..то нека да има един тон плява..пък..ти си гласувай,те си крадат,кервана си върви... Outta Joint

# 19
  • Мнения: 274
Мариянкаа, ще продължаваш ли де се излагаш и да ни разсмиваш?

А да..и за кого да галсувам? Я ми кажете, че нещо не се сещам....

# 20
  • Мнения: 152
А да..и за кого да галсувам? Я ми кажете, че нещо не се сещам....
Как за кого бре...за Барак Обама  Mr. Green

Мен лично много ме радва (да се чете "разсмива"), когато видя как хората лелеят от щастие, когато некви американци кажат две добри думи за Бг. Никой ли не си дава сметка, че САЩ ги боли пипера за нас... постигнаха си своето  - продадохме им се...и то ето за какво - за мили думи (поне пари да им бяхме взели). Дори да се продаде не може това правителство. Мизерникът Първанов (когото всъщност харесвам, но това не го прави по-малък мизерник), сгреши преди няколко години, когато даде мандат на ислямистите... то не, че имаше и избор де.., защото е до толкова в лайната, че нямаше как другояче да постъпи!
Олигофрения на всякъде...на където и да се обърнеш...
Мазният измекяр Ефим некъф си го хващат в престъпления с/у държавата - разминава му се...
от ЕС казват , че за тези хора държавата ни им е осигурила политически чадър.., а тоя мазник има наглоста да застане пред камерите и да вика: "неееееееееееееееееееее, не е вярно!"
 На такива като нашите управници им се вика гьонсурати.
Аз съм правил глупости през живота си... и до ден днешен като видя хората пред които съм се изложил...и не мога да си вдигна очите от земята (а глупостите ми са далеч по-безобидни от тези на мършоляците управляващи), а тези имат наглостта да се появяват пшо ТВ-то и да ми размахват пръст как трябва да си живея живота! (за пример - Иван Костов, престъпен циганин, крадец и ощетил държавата с милиарди...а да не споменавам и другите му престъпления)
Няма оправия...надяваме се като некви сектанти, че ще се оправим...и си вярваме (може би), но истината е, че сме гнусен народ...и точно това си заслужаваме!

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 13:33 от Фиатаджия

# 21
  • Мнения: 227
А да..и за кого да галсувам? Я ми кажете, че нещо не се сещам....
Как за кого бре...за Барак Обама  Mr. Green
Човека на първата седмица ще си направи импийчмънт(както му се казва) Crazy

# 22
  • Мнения: 674
Мариянкаа, ще продължаваш ли де се излагаш и да ни разсмиваш?

А да..и за кого да галсувам? Я ми кажете, че нещо не се сещам....
Точно това исках да кажа но вие не ме разбрахте - Че политиците в България са еднакво НЕКОМПЕТЕНТНИ И НЕСПОСОБНИ.
Затова Ви казвам че последните 3-4 български правителства са един дол дренки - НЕКОМПЕТЕНТНИ!!
Аз по принцип досега също не гласувах но този път съм решена да отида!!

# 23
  • Мнения: 152
А да..и за кого да галсувам? Я ми кажете, че нещо не се сещам....
Как за кого бре...за Барак Обама  Mr. Green
Човека на първата седмица ще си направи импийчмънт(както му се казва) Crazy
едва ли ще има коя да му духа...ама щом казваш... Wink
иначе има и други сценарии за управлението му!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 423
От 3-4 години хората видимо вдигнаха стандарта на живот и това е видно. И един от най-показателните факти е това че хората взеха вече да раждат повече деца!! Peace Peace Peace

Показателни за състоянието на една държава са
дереджетата на пенсионерите и на обществените
тоалетни. Предлагам да си смениш оптиката, слепееш.

# 25
  • Мнения: 5 647

Не съм адвокат на никой но на мен това правителство ми се струва най-чисто и не корумпирано от всички през  последните 15 години.

Това е най-смешното нещо, което съм чела....

# 26
  • Мнения: 662
И това правителство е пълна трагедия. Пълна-100%-ва... #Cussing out Но най-смешно ми е като някой каже-"комунистите". Я ми кажете кой не е, кой от политиците не се е възползвал преди 90-те от облагите на тогавашния режим??? Костов ли-хахахахахха, та жена му е бивш комсомолски секретар Wink. Надежда Михайлова ли? Кажете де... А, Бойко Борисов, ако не беше толкова близо до Тодор Живков, дали щеше да постигне нещо? "Царистите" ли? Този филм-тези са комунисти, но виж другите са демократи, просто го няма... Всички са едно и далаверите са им общи. Жал ми е за хората, които се палят да защитават една или друга партия, да ходят по митинги, да страдат ooooh!... А през това време, "враговете" си уреждат поредната далавера...

# 27
  • Мнения: 5 647
Не съм специалист, но съм свидетел. Ако се върнем назад, ще видим, че дойдат ли социалисти на власт идва инфлация, мизерия, стачки и т.н.  ooooh! Просто статистика.  Peace

От комунист и турчин не може да очакваш нищо добро.

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 351
И това правителство е пълна трагедия. Пълна-100%-ва... #Cussing out Но най-смешно ми е като някой каже-"комунистите". Я ми кажете кой не е, кой от политиците не се е възползвал преди 90-те от облагите на тогавашния режим??? Костов ли-хахахахахха, та жена му е бивш комсомолски секретар Wink. Надежда Михайлова ли? Кажете де... А, Бойко Борисов, ако не беше толкова близо до Тодор Живков, дали щеше да постигне нещо? "Царистите" ли? Този филм-тези са комунисти, но виж другите са демократи, просто го няма... Всички са едно и далаверите са им общи. Жал ми е за хората, които се палят да защитават една или друга партия, да ходят по митинги, да страдат ooooh!... А през това време, "враговете" си уреждат поредната далавера...

 Според твоята логика дай да се гръмнем всички, че сме живели по Бай Тошево време, че туко виж са ме снимали някъде до него и съм се възползвала от нещо  newsm78. Такъв е бил живота тогава. Не може да се слагат всички под общ знаменател...

# 29
  • Мнения: 2 700
Мегита, ето още малко материал за колекцията ти http://dnes.dir.bg/2008/07/18/news3207637.html

Марианке, ето ти и за теб инфо:
"Комисията прави разлика между двете страни, но не бива да се мисли въпреки това, че всичко върви добре в Румъния. В Румъния няма напредък, тя тъпче на място, но България е регресирала", отбелязва дипломатически източник, цитиран от агенцията.

Общи условия

Активация на акаунт