Юлски бебета 82

  • 16 116
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 69
Тони, аз тука проглуших всички с моя лецитин, но на мен той много ми помогна и даже не се наложи помпене. Лецитин 1200 мг по 5-6 капсули първите 3-4 дни - гледай да е канадски или чешки. Също компреси от прясно зеле и топли душове. Не яж нищо сладко, месо или ядки и неща, стимулиращи кърма - само плодове, зеленчуци и мляко.
Дуци, лохиите тръгват от ходенето! Една разходка и ще ти текнат - 100%! Аз така се бях шашнала и звънях на доки, та чак час си бяхме уговорили, ако до ден-два не тръгнат, обаче него ден направих такава разходка - все едно от халите до ндк с количката (на който не е раждал секцио може и да му е смешно разстоянието, ама не е!) и докато се прибера, всичко ок. И сега продължава да е така - не се ли движа, няма нищо, само да се разходя и веднага.

# 226
  • Мнения: 223
Донка, от Халите до НДК си е едно много добро разстояние за раздвижване особено пък с количка! Peace

Ще ми вадят конците преди обяд ама как съм обрасла, не съм се обезкосмявала вече 7-8 дни... дали да ме е срам? Не знам дали ще успея да се пооправя сега Thinking

# 227
  • Мнения: 1 584
Майра   Blush какви са тези бири малцова,  бяла бира Извинявам се за тъпия въпрос, ама аз не пия и ми звучи на китайски Mr. Green

Ами в Германия бири да искаш Mr. Green

Малцовата е една тъмна, тя си е безалкохолна и я пият като енерджи дринк Laughing Прави се като нормалната бира, но без ферментация. Накрая се слага специална мая и захар.

Бялата бира се прави от пшеница. Изглежда ей така:


Дуци, не знам за секцио как е с лохиите. Дано да се нормализира бързо Hug

Като те четох се сетих да попитам - на мамите, родили по-рано да са свършили вече лохиите?При мен от вчера няма нищо - не помня преди как беше, ама сега се поизненадах за 20 дена да минат Thinking

Аз да похваля Лефакс - помага повече от Саб при нас Peace

# 228
  • Мнения: 219
Доне , защо да не се ядат гореизброените неща?

# 229
  • София
  • Мнения: 2 925
Майра Тук има една Жива бира Пак мисля че е без ферментация, защото я правят сутринта и вечерта ако остане я хвърлят- Същата ли е? newsm78

За лохиите моите са на път да свършват, но вчера ми падна един вътрешен конец Crazy Мъжа ми ми говори за секс, а на мен ми е  Sick
Много ми беше трудно миналия път, като правихме секс първия път ooooh! И сега мви е същото. Вие имате ли желание?

# 230
  • Мнения: 254
Момичета, утре влизам в АГ Варна и не съм наясно какво трябва да се носи там. Докторът каза като отида ще ми кажат, ама ми се иска да се приготвя все пак с нещо. Ако някоя скоро и била там, моля да ми подскаже. Няма да съм във ВИП, а в нормална стая, което знам, че има значение за това, какво носиш при влизането.

# 231
  • Мнения: 9
        ЛЕЛЕЕЕ КОЛКО МНОООГО БЕБЕНЦАААААААА
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!!!!!!   МНОГО ,МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!!!!    bouquet  То  и Пьрли е родила-БРАВООО!!!
 И аз да се похваля-на 16.07 в 23.58   родих  Елизабет Никол   - 3060 и49см   bowuu
    Имах планово секцио,за6тото крачетата и бяха надолу и бях влезнала в болницата.На сутринта(17.07) ми беше часът за операция,но в22.30 на16.07  ми започнаха контракциите и половин час по-кусно имах 5-6см  разкритие и мноооого крьв.Оперираха ме с пьлна упойка и по спе6ност. Сега сме добре и в сряда 6те сме си в кьщи  Grinning
   ама то секциото много боляло  Crazy  Аз се чувствамкато инвалид сега  Confused
   НА мамите,които о6те не са родилиим пожелавам леко раждане и най-сладките бебенца  Grinning

# 232
  • София
  • Мнения: 2 925
malkonosle1  Hug Добре дошла и честито. Много красиво име сте и избрали Heart Eyes
За секциото, много зависи от това кой и как ще ти направи операцията и как се възстановяваш Peace
Снаха ми след 24ч. идваше на посещение в коридора, ходеше си ставаше , сядаше Shocked абе пушка. А аз миналия път с нормално раждане 10 дена не можех да ставам #Crazy

# 233
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!

Честито на мамите ,сдобили се с бебоци!!Да са им живи и здрави ,и мнооооого да папкат!!!

След секцио,колкото по-бързо се надигнеш и започнеш да ходиш,толкова по-бързо се възстановяваш.Боли,дърпа,ама трябва да се ходи.....това му е майката.

Моя корем почти се прибра,чак аз се учудих  Shocked!Сега се претеглих и ми остават заветните 5кг. за да си вляза в старата форма.Колкото до диетите-за сега не спазвам,защото бебо трябва да яде.Избягвам сладките неща.А биричка,пия по една чаша на ден,ама обикновенна.Има ефект Peace и бебето не е пияно Joy!

Имам два въпроса -езичетата на вашите бебенца бели ли са? и по колко пъти на ден ги къпете?Питам,че нещо не мога да изляза на глава с родителското тяло!

Днес ще е адска жега,пазете се! Hug

# 234
  • Мнения: 9
Снаха ми след 24ч. идваше на посещение в коридора, ходеше си ставаше , сядаше Shocked абе пушка.  #Crazy
  Наистина ли ?  #Crazy  Добре,4е тук няма такава жена,4е 6тях да се чувствам о6те по-зле  Wink

# 235
  • Мнения: 367
Честито на всички нови мами  bouquet да ви радват дечицата!
Утре ми е термина,а на бебока му е удобно вътре.Вчера чистих,ходихме на плажа,вечерта на гости и след всичко това си кротува човечето newsm78 Остава да пробвам с бира и изкачване на стълби hahaha
Честито и на вчерашните именници  bouquet

# 236
  • София
  • Мнения: 1 946
Тони, може и да е случайно, но като изям една гореща супа (ама аз много обичам горещи неща) и кърмата почва сама да си тече. Може да опиташ, редом с топлите душове и парцали... само да не се прегрееш в тия жеги... Успех!

Алиса
, ами аз я къпя малката по един път и всеки път като е акала й мия задничето... Ама от два дни не е акала и направо полудявам!
Езичето вчера й беше малко бяло, но повръща и реших че е от това. Днес няма.

# 237
  • София
  • Мнения: 18 679
Кетито, Майра и другите, дето по-отдавна родихте, официално ви забранявам да говорите за секс Crossing Arms Аз съм си още 2 в 1, никви лохии, никви болки, обаче ме гледат като нещо стъклено и изключително чупливо, тъй че мога да забравя да ме огрее скоро Tired И да знаете, ще подавам искане за бан на всеки, които говори за секс в близките 1-2 месеца Joy

Честито на малконосле Hug

Алиса, за къпането съм чела сума и маса теории...У нас се счита, че бебето се къпе веднъж дневно. На запад повечето автори считат, че кожата им е прекалено нежна, за да се излага на досег с химията на сапуна и шампоана всеки ден и препоръчват къпане 2-3 пъти седмично. Ти си прецени според бебето си PeaceАко обича да се къпе, аз не бих го лишила от този кеф Peace
Аз лично обливах Ники само с водичка по няколо пъти дневно, да го разхлаждам. А дупенцето само миех с душ гелче за бебета.

Сакси, не е случайно, на повечето жени топлите супи така им действат Peace

# 238
  • Мнения: 1 584
А моля моля, аз за секс нищо не съм казала Naughty Питах си за лохиите, че ми писна от превръзки Rolling Eyes

Кетито, не знам за тая жива бира - отдавна не съм била в Бг и не съм я пила. ама бялата бира си се продава и в бутилки и не се разваля.

Малконосле, има и тук такива Wink Ама няма да ти казвам Mr. Green

Алиса, аз си я къпя всяка вечер. Затопля си се, успокоява се и си спинка после спокойно. А пък като поотраснат си е част от ритуала преди сън Peace

# 239
  • Мнения: 9 908
ох, една девойка в Майките пита кога свършват лохиите, че три дни цикъл й идвали много, пък сега вече 15 дни след раждането щяла да се побърка......

Общи условия

Активация на акаунт