февруари 2009

  • 16 000
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Навсякъде ми излиза момиченце!ДАНО!!!!!!
Важното е да е живо и здраво!

# 16
  • Мнения: 689
Мен навсякъде ми излиза, че ще е момче, да видим... Thinking

# 17
  • Мнения: 395
carbo, на 31.07 заминаваме за Халкидики. Аз ще остана две седмици със сестра ми, а мъжа ми ще си открадне само една седмица.  Blush

На 17.09 за 1 седмица в Тунис.  Nature Sunny
А февруари месец, ако всичко върви по план в Дубай за 4-5 дена.   grinning039

Момичета не ми се сърдете, но ще се дистанцирам от февруарските мами, за да мога да продължа напред. Flowers Bouquet  Kissing Heart  Flowers Bouquet  Kissing Heart  Flowers Bouquet  Kissing Heart

Прегръщам ви всички и ви желая най- хубавите февруарчета.   newsm07  newsm07  newsm07

# 18
  • София
  • Мнения: 66
justice , браво - много хубаво звучат всичките, дано и времето ви е хубаво.

Пожелавам ти хубава ваканция, а по-нататък  pregnant и  baby

# 19
  • Мнения: 356
justice,гледай смело напред с много оптимизъм!Ще ни липсваш!
Желая ти една незебравима ваканция,едно пътешествие,което дълго време ще подържа живеца в теб и най-искрено ти пожелавам през почивката,която ще си дадете да заченето едно прекрасно бебенце,което този път ще износиш безпроблемнно.

# 20
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ!  Hug
БОРИ-надявам се просто да е грешка и всичко да е наред! Стискаме палци!  Praynig
JUSTICE- прекрасна програма за почивка! Аз съм била в Халкидики и е страхотно, ще ти хареса! Пожелавам ти много приятни мигове! Наслаждавай се максимално! А, след това...... една прекрасна и безпроблемна бременност! Целувки!   love001

# 21
  • София
  • Мнения: 66
хей, мами... как върви днешния ден?
Моя шеф е в отпуска и познайте дали работя  Embarassed а имам толквоа работа Sad
Както и да е...

Мислим с таткото да си направим ваканцийка в началото на август... Но на мен не ми се пътува надалеч, а и не сме на върха на вълната финансово... Някоя от вас може ли да даде идея за хубаво място с хотелче.. примерно до към 100-ина км от София, където да не похарчим повече от 1000лв за една седмица двамата...
Това май малко звучи като мисията невъзможна Simple Smile
Благодаря много за евентуалните отговори Simple Smile

# 22
  • Мнения: 89
Нали знаете,че полът зависи от това,кой от двата вида сперматозоиди ще оплоди яйцеклетката...На мен иначе по всички таблици ми излиза момиче и ми се ще да вярвам,но уви Laughing
А по един от методите синът ми трябва да е от женски пол... newsm78

# 23
  • Мнения: 356
Разбира се,че полът зависи единствено и само от таткото,но това не пречи да се позабавляваме!

# 24
  • Мнения: 80
Здравейте на всички.Искам и аз да се запиша сред мамите чакащи през февруари бебче.Термина ми е на 17.02.2009г.(ако дай-боже всичко с бебчо е наред).
До сега бременността ми протича чудесно-нито ми се гади много, нито ми е лошо, само дето спя по 16 часа  Laughing и ме е налегнал глад.
При мен притеснението е друго-януари месец ми правиха конизация и се водя рискова бременност, но дано всичко да е наред.
Лека бременност на всички мами.

# 25
  • София
  • Мнения: 66
zitka , добре дошла Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти все така лека бременност и занапред и хубаво здраво бебче през февруари Simple Smile

# 26
  • Мнения: 409
Само да се запиша набързо...... Че днес освен повръщането и главата сте ми се пръсне.

# 27
  • Мнения: 10
Благодаря за съветите и подкрепата!  bouquet
JUSTICE,прекрасни планове!Много оптимизъм и хубави емоции напред!
Страшно забавни методи наистина има за гадаене на пола.На мен са ми правили с пръстен.Падат ми се 2 момиченца:)Верно,не е 100% истина,но пък си струва да се развеселиш и да си помечтаеш!
Добре дошло на новото февруарско бъдещо мамче,дано всичко да е ОК! smile3525

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Justice,не можем да ти се сърдим.Това е нормално и ние можем само да те подкрепяме.Пожелавам ти хубаво и весело изкарване на Халкидики.И аз съм била там -страхотно е. Hug Ще ни лиспваш Hug
БОРИ,стискам ти палци мила -дано това което казваш не се окаже вярно и бебчо е добре.
ЗИТКА,добре дошла при нас!Много се радвам,че се увеличаваме.Лека и безпроблемна бременност. Praynig Hug

# 29
  • Мнения: 89
Carbo,все се сещам за места,които са по-далече от 100 км(Арбанаси,Боженци) или пък са близо,но са  #Crazy(хотел Ястребец,Боровец).Провери може би хотел "Велина",Велинград.Там точно не съм ходила,но ми го похвалиха скоро.

Общи условия

Активация на акаунт